reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja byłam codziennie z dziewczynami a tez zostałam bez dostępu 😔 Szkoda bo bardzo się z nimi „zżyłam „ a teraz praktycznie żadnej z was nie kojarzę 😩😁


Spokojnie, na pewno ktoś jeszcze dołączy do forum, mamy jeszcze pół roku żeby się tu ze wszystkimi lepiej poznać :)



@Ata_1995 Trzymam kciuki za egzaminy
✊
 
Dziewczyny, nie czytam wszystkich postów, bo znowu się zaczyna bunt i gównoburza, a ja mam tego dość, każda z Was mogła się zgłosić na moderatora ale chętnych nie było 🙈

Tamto forum nie działa, założyłyśmy nowe i będziemy powoli Was zapraszać - jesteśmy tylko we dwie z @Rumiankowa i mamy swoje życie, a na to trzeba poświęcić trochę czasu.

Pozdrawiam i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość 🙏
 
Dziewczyny, nie czytam wszystkich postów, bo znowu się zaczyna bunt i gównoburza, a ja mam tego dość, każda z Was mogła się zgłosić na moderatora ale chętnych nie było 🙈

Tamto forum nie działa, założyłyśmy nowe i będziemy powoli Was zapraszać - jesteśmy tylko we dwie z @Rumiankowa i mamy swoje życie, a na to trzeba poświęcić trochę czasu.

Pozdrawiam i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość 🙏
Spoko, zrozumiałe, część z nas widziała jaki rano był bałagan 😂
 
reklama
Dziewczyny, nie czytam wszystkich postów, bo znowu się zaczyna bunt i gównoburza, a ja mam tego dość, każda z Was mogła się zgłosić na moderatora ale chętnych nie było 🙈

Tamto forum nie działa, założyłyśmy nowe i będziemy powoli Was zapraszać - jesteśmy tylko we dwie z @Rumiankowa i mamy swoje życie, a na to trzeba poświęcić trochę czasu.

Pozdrawiam i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość 🙏
Spokojnie... dużo dziewczyn poprostu jest zdziwiona takim nagłym zniknięciem forum... i niektórych osób...
 
Do góry