reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja bym odpuściła, tym bardziej że na USG masz wszystko dobrze!

Przykro mi, że tylko tyle stresu się na jadłaś [emoji173]
1 badanie miałam w 11+4, 2 w 12+6. U mnie ryzyko trisomii 18. Podstawowe też było inne, w:
1 klinice 1:1654 skorygowane 1:240
2klinice 1: 12635 skorygowane 1:2000

Dlatego nie wiem co mysleć. Gdybym badanie robiła tylko w 2klinice w ogóle nie rozważałbym testu Sanco lub Nifty.
 
Tak, te dziewczyny ktore pisaly ze maja dostep juz tu zamilkły, tylko @EvilDesiree się nad nami zlitowała [emoji23]
Lol [emoji4]
Ja nie wiem co z tym forum...dla mnie są teraz dwa...ale na tym drugim jest mniejszy ruch niż tutaj.
Wiem, że jakieś problemy były i dziewczyny próbowały z adminka to naprawić.
Także ja chyba będę się trzymac tego.
Dostałam jeszcze jakiegos linka, ktory mi nie działa więc... [emoji1787][emoji3590]
 
Ja z racji że 1 lipca mam obronę magistra będę przez tydzień nieobecna. Muszę trochę się poduczyć [emoji16] jak będę miala nieprzespane noce to będę starać się być na bieżąco z wami[emoji3] mam nadziejej że będę miała do kogo wrócić za tydzień[emoji85]
To my będziemy trzymać kciuki za Twoj czysty umysł i obronę [emoji3590]
 
Jak wam mija dzień ja właśnie oglądam nagranie z USG naszego maleństwa. Na szczęście wyniki są Oki. Z testu papa wyszło że muszę urodzić do 40 tygodnia ponieważ po mam podwyższone ryzyko stanu przedrzucowkowego. Lekarz powiedział że prawdopodobnie dziewczynka. Mój mąż oszalał z radości.
Ale masz szczęście, że nawet filmik masz [emoji3059] ja nawet ekranu nie widziałam podczas prenatalnego usg.
Ale myślę, że ok. 20 tygodnia pójdę prywatnie na 3d.
 
Ja bym nie robiła skoro teraz wyniki wyszły o wiele lepiej. Dla mnie 2 tysiące to sporo kasy a i tak raczej nie przerwalabym ciąży niezależnie jaki byłby wynik.
Ja tak samo.
Zobaczę jeszcze jak wyjdzie po pappa.
Ale nie mam kasy na te testy a amniopunkcję to jedynie przy bardzo wysokim ryzyku zrobię. Jeżeli byłoby większe niż moje ryzyko podstawowe wynikające z wieku (1:73).
 
reklama
Ja bym nie robiła skoro teraz wyniki wyszły o wiele lepiej. Dla mnie 2 tysiące to sporo kasy a i tak raczej nie przerwalabym ciąży niezależnie jaki byłby wynik.
Ja myslę, że też nie byłabym w stanie przerwać ciąży zwłaszcza, że tak długo wyczekiwana była i niezależnie od wszystkiego kochamy to dzieciątko.

@Blaankaa stres był ogromy, nikomu tego nie życzę. Dziękuję bardzo za słowa wsparcia :) Niby tylko statystyka, ale jednak bardzo się to przeżywa...
 
Do góry