reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Pytanie do dziewczyn, które mają już doświadczenie:)
Używałyście takiej zwykłej wanienki ze stelażem czy takiej z odprowadzaniem wody jak te:
Link do: Wanienka z przewijakiem - Przewijaki - - CebaBaby
Widziałam na olx, że u mnie w mieście ktoś sprzedaje taką za niecałe 200zł, jest razem z przewijakiem i wygląda to fajnie, ale ciekawa jestem opinii doświadczonych :p
Ja na początku kupiłam z chicco taka na stojaku z wężykiem razem z przewijakiem za miliony monet. Ale miała jakieś takie głupie wyprofilowanie na dnie i wydawalo nam się ze małej jest niewygodnie. Wiec służyło nam to jedynie za przewijak a kupiliśmy zwykła w markecie za 25 zł i służy nam do dzisiaj. My kapiemy na stole w kuchni bo w łazience za mało miejsca wiec kręgosłup nie cierpi.
 
reklama
Właśnie nie za dobrze [emoji19] bo moj gin do którego chodze co 3-4 tyg ma do d*** usg i jak byłam teraz na wizycie myślałam, ze mi zrobi powie jak dzidzia teraz wyglada itd a on sam powiedział, ze niestety usg ma tutaj stare głowica do wymiany i nie wiele może mi pokazać :/ wiec okazało się ze moje malenstwo mogę obejrzeć tylko na usg jak się zapisze gdzie indziej a wiec zapisałam się na usg dodatkowo do lekarza, który robił mi prenatalne potem będę mieć u niego również połówkowe i myśle ze jeszcze do końca ciąży chociaż z 2 razy zapisze do dodatkowo bo przecież 3 usg w ciągu całej ciąży to chyba bym oszalała [emoji23][emoji19][emoji12] także jadę w czwartek na samo usg zobaczyć się z bąbelkiem [emoji3059]
No ja ostatnio byłam 9tego na nfz ,i teraz w czwartek prywatnie ,też u tego lekarza robiłam prenatalne i liczę, że się dowiem jaka płeć [emoji2][emoji16]
 
Zaczelam kiedys, zrobilam ze 3 sesje, ale ze przed tym tez trzeba sie ogolic to az mi bylo wstyd tam isc. Ale chcialabym kiedys zrobic to do konca.
Rozumiem. Ja właśnie robiłam przed ciąża 8 sesji miałam i jestem bardzo zadowolona chociaż przez ciąże i hormony odroslo mi trochę i będę musiała przypominające zrobić po porodzie chociaż z 2 myśle ale naprawdę jest super. Najgorzej to ja miałam zawsze bikini wakacje cała podrażniona a mam ciemne włosy grube to najlepiej bym je codziennie goliła a teraz jak u niemowlaka 😂 fakt boli :/ ale warto ja osobiście polecam jak ktoś ma prawdę problem i ma możliwość finansowa to super sprawa ☺️
 
Nie wiem czemu od poczatku ciazy jak zjrm slodkie albo ciezki posilek lub bardzo sie najem mam straszne kolatania serca...wtedy dochodzi tez jak zwykle moja arytmia. Objadlam sie wczesniej pizzą i chwile potem sie zaczelo. Walcze teraz z tą arytmią cos okropnego...od czego moze byc bo zauwazylm ze wlasnie w takich momentach sie to tak nasila
 
Nie wiem czemu od poczatku ciazy jak zjrm slodkie albo ciezki posilek lub bardzo sie najem mam straszne kolatania serca...wtedy dochodzi tez jak zwykle moja arytmia. Objadlam sie wczesniej pizzą i chwile potem sie zaczelo. Walcze teraz z tą arytmią cos okropnego...od czego moze byc bo zauwazylm ze wlasnie w takich momentach sie to tak nasila
Ja nie pomogę od czego i dlaczego ale tez mam dziś po pizzy serucho nawala a teraz dodatkowo od godziny mecze się z kaszlem strasznym tak mnie drapie w gardle ze mam ochotę je wydrapac 😒😤 tragedia trzeba iść szybko w miarę spać aby jutro było lepiej 😜
 
reklama
Ja mam ten sam problem i za kazdym razem. Moja skora na nogach to jest cos czego nie nawidze najbardziej na swiecie i strasznie sie tego wstydze 😡 Albo musze chodzic jak yeti albo mam krosty i to niezaleznie od tego jaki sposob depilacji wybiore. Teraz zamowilam golarke elektryczna, bo niby nie podraznia tak skory jak normalna. Uzylam jej w czwartek i jak narazie jest ok, nawet mi nic nie powychodzilo. Zobaczymy jak bedzie dalej.
Właśnie mam to samo..czy gole się co 2gi dzień czy dłuższe przerwy zawsze te cholerne krosty, które potem swędzą... 🙈
 
Do góry