reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

O masz znowu usg? Nie za dobrze Ci[emoji39]
Ja też mam w czwartek i już przebieram nogami [emoji2]
Zazdroszczę wam tych usg 😁 mam dopiero 6 lipca dokładnie w 16+0 😁 chociaż detektor pozwala mi serducha posłuchać 😁
Tatuś na początku stwierdził że detektor głupi pomysł a teraz przychodzi do łóżka wieczorem i pyta się o rytuał sprawdzania tętna 😁 jaki dumny jak znajdzie a jak słyszy jak się rusza to się wzrusza😁 nie mogę się doczekać jak będzie mógł ze mną wejść na usg, chłopaczynie "w oko coś wpadnie" 😍
 
reklama
Zazdroszczę wam tych usg 😁 mam dopiero 6 lipca dokładnie w 16+0 😁 chociaż detektor pozwala mi serducha posłuchać 😁
Tatuś na początku stwierdził że detektor głupi pomysł a teraz przychodzi do łóżka wieczorem i pyta się o rytuał sprawdzania tętna 😁 jaki dumny jak znajdzie a jak słyszy jak się rusza to się wzrusza😁 nie mogę się doczekać jak będzie mógł ze mną wejść na usg, chłopaczynie "w oko coś wpadnie" 😍
Tak z tym trafiliśmy, ze tatusiowie nie mogę być na usg :( przykre to jest oby już do porodów naszych się zmieniło ☺️
 
Ja nie pomogę od czego i dlaczego ale tez mam dziś po pizzy serucho nawala a teraz dodatkowo od godziny mecze się z kaszlem strasznym tak mnie drapie w gardle ze mam ochotę je wydrapac 😒😤 tragedia trzeba iść szybko w miarę spać aby jutro było lepiej 😜
Wlasnie ja nie jestem w stanie wtedy usnac. Serce tak wali + ta arytmia ze nie moge... 😭 mowilam lekarzowi ale mowil zeby zrobic ekg ale ja i tak wiem ze nic z ekg mi nie wyjdzie bo mialam juz mase razy robione i jedynie co wychodzi to wlasnie tachykardia...i zwalają na nerwice...no ale uwazam ze to jest naprawde dziwne ze akurat po slodkim czy ciężkim jedzeniu sie to nasila...nie wiem juz ale czuje ze nie jest to nerwica choc objaw ten sam z tym ze po jedzeniu tych rzeczy pojawia sie po 15/20 minutach i do 3 godzin stan ten mija...
 
Będę miała dokladnie tą samą, ale pewnie nie będę jej przypinała tylko będzie stała po prostu w sypialni ,bym mogła widzieć dziecko :-)
Moja mama wlasnie wczoraj odebrała dostawkę. Wybralismy tą. Pozniej jak juz bedzie dzidzia za duża to normalne łóżeczko u nas w sypialni [emoji4]
I tak dostawka ma specjalne pasy.
 
Wlasnie ja nie jestem w stanie wtedy usnac. Serce tak wali + ta arytmia ze nie moge... 😭 mowilam lekarzowi ale mowil zeby zrobic ekg ale ja i tak wiem ze nic z ekg mi nie wyjdzie bo mialam juz mase razy robione i jedynie co wychodzi to wlasnie tachykardia...i zwalają na nerwice...no ale uwazam ze to jest naprawde dziwne ze akurat po slodkim czy ciężkim jedzeniu sie to nasila...nie wiem juz ale czuje ze nie jest to nerwica choc objaw ten sam z tym ze po jedzeniu tych rzeczy pojawia sie po 15/20 minutach i do 3 godzin stan ten mija...
To niepokojące a już nie pamietam glukozę miałaś okej ?
 
Ja mam ten sam problem i za kazdym razem. Moja skora na nogach to jest cos czego nie nawidze najbardziej na swiecie i strasznie sie tego wstydze 😡 Albo musze chodzic jak yeti albo mam krosty i to niezaleznie od tego jaki sposob depilacji wybiore. Teraz zamowilam golarke elektryczna, bo niby nie podraznia tak skory jak normalna. Uzylam jej w czwartek i jak narazie jest ok, nawet mi nic nie powychodzilo. Zobaczymy jak bedzie dalej.
Spróbuj po goleniu polać się chłodną /zimna wodą. Też słyszałam żeby nogi golić odżywka do nóg ale nie próbowałam. Kiedyś próbowałam faceta wodę po goleniu o też dała radę 😁ale krostki mi się rzadko zdarzają
 
To niepokojące a już nie pamietam glukozę miałaś okej ?
Nie mialam badanej...lekarz nie zalecał w ogole...mam robic dopiero to badanie glukozy co sie pije ją po 20 tygodniu...wczesniej twierdzi ze nie trzeba 🤷‍♀️ a ja naprawde czuje ze cos jest nie tak....przed ciaza tego nie mialam. W moczu niby nie wyszedl cukier no ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie ze nie bylo
 
reklama
Ja mam w planach mieć oddzielny pokoj z łóżeczkiem i przez dzien bąbella dawac tam na drzemki a na nocki tylko do dostawki :)

Mega mi sie podoba to chicco ale cena troche duza wedlug mnie jak na dostawkę na kilka miesięcy :) bardziej skłaniam sie ku lionelo theo :)

Ja miałam to chicco-warte wydanych pieniędzy. Używaliśmy go w nocy w sypialni a w ciągu dnia w salonie i kuchni jak chciałam mieć dziecko na oku. Prawie 7 mies. sluzylo a potem sprzedaliśmy bez jakiejś dużej straty.
 
Do góry