reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wlasnie ja nie jestem w stanie wtedy usnac. Serce tak wali + ta arytmia ze nie moge... 😭 mowilam lekarzowi ale mowil zeby zrobic ekg ale ja i tak wiem ze nic z ekg mi nie wyjdzie bo mialam juz mase razy robione i jedynie co wychodzi to wlasnie tachykardia...i zwalają na nerwice...no ale uwazam ze to jest naprawde dziwne ze akurat po slodkim czy ciężkim jedzeniu sie to nasila...nie wiem juz ale czuje ze nie jest to nerwica choc objaw ten sam z tym ze po jedzeniu tych rzeczy pojawia sie po 15/20 minutach i do 3 godzin stan ten mija...
Położna mi powiedziała że u nas w szpitalu w tym momencie tatus może wejść pod warunkiem że zrobi te najdroższe badanie na covida. Jest ważne 8 dni i jeśli nie urodzi musi po 8 dniach zrobić jeszcze raz 🙂 szczerze wydam każde pieniądze byle żeby mógł tam być. Wiem że mu bardzo zależy i na początku bardzo to przeżywał mimo że poród w grudniu. Wiem jak przeżywał to że była opcja żeby moja rodzicielka ze mną poszła na prenatalne bo zapisała się jako pacjentka zaraz po mnie. Potrzebowałam żeby ktoś był przy mnie. Wiedział to i się zgodził. W pierwszym tygodniu narodowej kwarantanny straciłam? ciążę biochemiczna i nie mógł być przy diagnozie. A strasznie się stresowalam
 
reklama
Nie mialam badanej...lekarz nie zalecał w ogole...mam robic dopiero to badanie glukozy co sie pije ją po 20 tygodniu...wczesniej twierdzi ze nie trzeba 🤷‍♀️ a ja naprawde czuje ze cos jest nie tak....przed ciaza tego nie mialam. W moczu niby nie wyszedl cukier no ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie ze nie bylo
Może zrób na własna rękę.
 
Oczywiście! Ale finansowo się to i tak później zwraca :-)
Pewnie przypominający będziesz musiała zrobić, ale wiele moich klientek dzwoniło do mnie w ciąży spanikowane, że Pani kochana odrasta mi wszystko itp A po porodzie wszystko im z powrotem wypadało:-)
Rozumiem. Ja właśnie robiłam przed ciąża 8 sesji miałam i jestem bardzo zadowolona chociaż przez ciąże i hormony odroslo mi trochę i będę musiała przypominające zrobić po porodzie chociaż z 2 myśle ale naprawdę jest super. Najgorzej to ja miałam zawsze bikini wakacje cała podrażniona a mam ciemne włosy grube to najlepiej bym je codziennie goliła a teraz jak u niemowlaka [emoji23] fakt boli :/ ale warto ja osobiście polecam jak ktoś ma prawdę problem i ma możliwość finansowa to super sprawa [emoji3526]
 
Ja miałam to chicco-warte wydanych pieniędzy. Używaliśmy go w nocy w sypialni a w ciągu dnia w salonie i kuchni jak chciałam mieć dziecko na oku. Prawie 7 mies. sluzylo a potem sprzedaliśmy bez jakiejś dużej straty.

My tez kupujemy chicco dostawkę do łóżka w sypialni ale mimo wszystko w pokoiku swoim tez chce aby miało już swoje łóżeczko wiec poszalejemy 😉 tez myśle ze potem sprzedać i dużo się nie straci ☺️
 
To nie jest laser tylko IPL, i dopóki będziesz robiła nie będziesz miała włosów, ale to nigdy nie usunie cebulki, tylko ja osłabi, A później będziesz miała problem z wrastająxymi wloskami, bo nie będą miały siły przebić sie przez skórę. Jak masz wydać 2 k na to badziewie to tyle kosztuje pakiet na serię zabiegów.
Ja bym chciała sobie kupic depilator philips lume, bo też mam problem po goleniu ,a latem jak wyjdę na słońce po maszynce to masakra jest...
 
Oczywiście! Ale finansowo się to i tak później zwraca :-)
Pewnie przypominający będziesz musiała zrobić, ale wiele moich klientek dzwoniło do mnie w ciąży spanikowane, że Pani kochana odrasta mi wszystko itp A po porodzie wszystko im z powrotem wypadało:-)
O to zajmujesz się tym ? Czyli mówisz ze może po porodzie mi zniknąć i może nie będę musiała przypominających ? A jak się karmi jak cos to można czy dopiero po karmieniu piersią ?
 
reklama
Do góry