reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
@martini6 @Dolvit kurcze jesteście z Łodzi dobrze kojarzę? Myślałam, że u Was drożej niż u mnie w kujawsko-pomorskim i to jeszcze w Radziejowie.. Ja za samo usg prenatalne płaciłam 320zl i jestem ciekawa ile zapłacę za połówkowe 3d/4d... W 2016r z synkiem płaciłam 230zl
No to ładnie drogo tak tak z Łodzi. Zapisałam się za tydzień w czwartek na 13:30 😁😜 juuuupi heheh
 
00A mnie ostatnio wkurza mamaginekolog. Na story opowiada często tyle niepotrzebnych głupot, ze nigdy nie trafię na nic konkretnego, bo tylko przełączam kolejne jej wypowiedzi.. wiem, ze to jej profil prywatny dla tego gada sobie co chce, ale kiedyś mówiła więcej właśnie o rzeczach związanych z ginekologia, z ciąża. Tak mi się wydaje.
Mam podobne odczucia. Bardzo ją szanuję i lubię, ale nie jestem w stanie przejść ostatnio przez jej insta story. Za to treści na jej blogu są mega wartościowe, szkoda że tak rzadko coś teraz dodaje, mam niedosyt. Choć właśnie kilka dni temu wrzuciła na bloga wpis o mięśniakach, na który długo czekalam więc fajnie. Tylko brakowało mi dokładniejszych informacji o przebiegu ciąży z mięśniakami, ale to dlatego że mnie to dotyczy to bym chciała wiedzieć wszystko 😊 A to co wrzuca w mediach społecznościowych w większości do mnie nie przemawia.
 
Szczerze nie chciałam nawet brać tych 500+ (nie jestem za obecnym rządem) ale przyjaciółka mnie wyzwala 😋 powiedziała dlaczego nie mam brać tego za co płace i tutaj miała rację - chociaż nie potrzebuje będę oglądać dla dziecka na konto. Osobiście uważam że zamiast 500+ powinny być darmowe żłobki, przedszkola i lekarze. Albo 500+ tylko dla pracujących rodzin/rodzica albo w trudnej sytuacji życiowej.
Co do L4 lekarz wczoraj zapytał.kiedy chce iść na zwolnienie, jak mu powiedziałam że myślałam o sierpniu/wrześniu to zaśmiał się i zapytał czy zdążę przed porodem 🙂
Ja Maksia cc miałam zaplanowane na 24.05 a pracowałam do końca kwietnia 😉 a teraz planuje do końca listopada.. Oby zdrówko nadal dopisywało.
 
reklama
Dziewczyny a czy macie problemy z dziaslami bo ja juz nie daje rady:( wszystkie zeby przed ciaza mialam poleczone, zero krwawien a teraz masakra:( odkad zaszlam doslownie caly czas mi leci krew, sa opuchniete. jak pojde do dentysty to pewnie nic mi nie bedzie mogl pomoc tylko zaleci jakies plukanki.... Co wy stosujecie na dziasla w ciazy?

Wiem, że tak w ciąży może być, ale powiem szczerze, nie wiem co poradzić 🤷‍♀️
 
Do góry