reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@martini6 @Dolvit kurcze jesteście z Łodzi dobrze kojarzę? Myślałam, że u Was drożej niż u mnie w kujawsko-pomorskim i to jeszcze w Radziejowie.. Ja za samo usg prenatalne płaciłam 320zl i jestem ciekawa ile zapłacę za połówkowe 3d/4d... W 2016r z synkiem płaciłam 230zl
Dziś za te prenatalne 250zl testu nie robiłam. A jak chodze tak normalnie to 180 wizyta..
 
reklama
No właśnie to tak samo jak moj gin sprzęt dupny i on mi płci nigdy nie powie 😂
Moj ma ten do robienia przez brzuch do kitu i mimo ze juz mam 15tc to mi dopoczwowym robi bo ma nowoczesne 😂 ale plec niby sprawdza bez problemu na tym starym sprzecie jednak jak pokazywala mi kolezanka jakie foty dostawala z tego usg to tragedia 😂 nic nie widac i za kazdym razem miala tylko zdjecie samej glowy od gory 🤣🤣🤣 ciekawe jak 26.06 mi zrobi usg ale nie zdziwie sie jak dopochwowo znowu 😂
 
A ja mam wszystko u swojego lekarza i bierze normalnie za wizytę, jeżeli się u Niego prowadzi ciążę.

A jak ktoś np. Z marszu idzie do Niego na genetyczne to chyba 350 zł płaci
@martini6 @Dolvit kurcze jesteście z Łodzi dobrze kojarzę? Myślałam, że u Was drożej niż u mnie w kujawsko-pomorskim i to jeszcze w Radziejowie.. Ja za samo usg prenatalne płaciłam 320zl i jestem ciekawa ile zapłacę za połówkowe 3d/4d... W 2016r z synkiem płaciłam 230zl
 
Kurde A mi się chyba detektor popsuł... głośnik coś nawala. Od początku coś trzeszczał , ale myślałam że tak musi być ale wysiadł...
W poniedziałek będę odsyłać na reklamację. Ale mam nadzieję że szybko mi wymienia/naprawią bo muszę podsłuchiwać bąbelka [emoji16]

Ja tak mialam w tym angelsounds, używałam oliwki zamiast żelu do usg bo był lepszy poślizg 😂 okazało się, że zalałam baterie tą oliwką. Po wymianie baterii jest ok 😊
 
A ja mam wszystko u swojego lekarza i bierze normalnie za wizytę, jeżeli się u Niego prowadzi ciążę.

A jak ktoś np. Z marszu idzie do Niego na genetyczne to chyba 350 zł płaci

Mój lekarz nie ma certyfikatu fmf, więc na prenatalne czy na połówkowe będę jechać do tego drugiego. Ten mój akurat bierze 150zl, a za 3d/4d 200zl.
 
reklama
Do góry