reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Gdańsk Invicta USG prenatalne 350,- test Pappa 205,- a USG połówkowe 270,- na szczęście pozostałe wizyty i badania mam w pakiecie w LuxMed a rodzic będę w szpitalu publicznym.
Gdzie chcesz rodzic? Zaspa może? Ja mojego pierwszego rodzilam w Gdyni i byłam bardzo niezadowolona, oby coś się tam zmieniło przez te 4 lata:)
 
reklama
Dziewczyny A tak dla przypomnienia drugi trymestr to 13+1, czy 14+1 ?
Mam dwie aplikacje i każda mi mówi coś innego [emoji1787]
13+1

Kurcze, nawet nie zauważyłam, że weszłam już w drugi trymestr 😂


B6F01361-80BB-4A0C-B29E-CFC85B54CC4F.png
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze takie pytanie jaka Wam wyszła ta przezierność karku? NT? :D

Mi 1.7, ale nie pamiętam przy jakim crl i w ktoeym tygodniu, więc chyba nie będzie odniesienia.

A mnie ostatnio wkurza mamaginekolog. Na story opowiada często tyle niepotrzebnych głupot, ze nigdy nie trafię na nic konkretnego, bo tylko przełączam kolejne jej wypowiedzi.. wiem, ze to jej profil prywatny dla tego gada sobie co chce, ale kiedyś mówiła więcej właśnie o rzeczach związanych z ginekologia, z ciąża. Tak mi się wydaje.
Ja w poprzednich ciążach nawet nie wiedziałam, że taka pani istnieje. Teraz dopiero kilka razy o niej usłyszałam. Zacofana jestem 🤷‍♀️🙈
 
Właśnie sie z moim strasznie pokłóciłam... przed ciążą w ogole nie bylo takich sytuacji, a teraz to już któryś raz. Płaczę i jestem roztrzęsiona, potem tak bardzo sie boję, że mogę zaszkodzić tym dziecku, ze ono czuje te wszystkie trudne emocje...
To normalne ja też w ciazy życzę na męża. On już wie za taka jestem w ciazy po pierwszym dziecku i wie już że jak mam będę w to lepiej mi zejść z drogi :). Tak mamy z tymi hormonami:)
 
Chyba wczoraj dodała story że na lajkach jej nie zależy ale jak dodaje post związany z ginekologia to ma np 7000 lajkow a jak dodaje sukienkę z tej swojej firmy to ma 13000. Takie posty się nie klikają. Ludzie nie czytają takich rzeczy. Ja lubię mamęginekolog co mnie nie interesuje to przewijam ale dużo się od niej dowiedziałam no i za darmo. Też nie musi tego robić

Nie musi, ale ma z tego kasę. Naprawdę fajna kasę...
 
Gdzie chcesz rodzic? Zaspa może? Ja mojego pierwszego rodzilam w Gdyni i byłam bardzo niezadowolona, oby coś się tam zmieniło przez te 4 lata:)
Ja będę mieć planowe cc (trzecie) więc patrzę pod tym kątem, nie zwracam też uwagi na opiekę położnych bo już sama wiem jak karmić i przewijać ;) także wojewódzki szpital to mój wybór, tam rodziłam chłopców, mam zaufanie do tamtej kadry. Zaspa, UCK, Kartuzy są nastawione na naturalne porody. Gdyni (ani dalszych szpitali Rumia, Reda czy Wejherowo) pod tym kątem nie znam.
 
reklama
Do góry