reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Rozmawiałyśmy jakiś czas temu o tym, że nie trzeba już po pierwszym trymestrze podtrzymywać progesteronu lekami bo jego funkcje przejmuje łożysko. No więc ja mam od dzisiaj dawkę luteiny zmniejszoną o połowę (zamiast 2x dziennie 100 mam brać raz dziennie) a za jakiś czas (parę tygodni) całkiem mam odstawić. No chyba że jak zmniejsze to coś się zacznie dziać (ale skoro się krwiak wchłonął a podejrzewam że to on był źródłem plamienia) to raczej nic złego się już nie powinno stać taka mam nadzieję :)

Mi wczoraj na wizycie babka kazała kontynuować luteinę a skończyłam 16tc. Powiedziała żeby na razie zazywac tak samo, kolejna wizytę mam za 2,5 tyg 🤔 to może wtedy zmniejszy. Ufam jej ale czytając Wasze posty myślałam że będę schodzić.

Dobrej nocy Wam życzę i gratuluję wizyt ❤ super ogląda się i czyta o zdrowych maluchach, jutro kolejny taki dzień dla kolejnych mam :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wstałam! Stresuje się dzisiejszym egzaminem... zaczynam o 11:30! Trzymajcie kciuki 💪🏻 @Piernik98 powodzenia na obronie! Dasz radę 😁
Powodzenia na egzaminie! Miłego dnia oraz dobrych wiadomości o bobaskacg na dzisiejszych wizytach dziewczyny!!!
Od rana kręcę się w łóżku jednak te badania prenatalne są stresujące
 
Wstałam! Stresuje się dzisiejszym egzaminem... zaczynam o 11:30! Trzymajcie kciuki 💪🏻 @Piernik98 powodzenia na obronie! Dasz radę 😁
Również powodzenia 😊 ja sobie budziki na 2h przed obrona nastawilam zeby sobie jeszcze cos przeczytac i na spokojnie zjesc zeby sie lepiej myslalo i wymalowac a tymczasem juz przed 6 wstalam bez niczego 😂 zawsze jak mam cos waznego i boje sie ze zaspie to mózg budzi mnie wystarczajaco wczesnie 😂😁
 
reklama
Do góry