reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Czy planujecie odrazu lozka czy moze przyatawki
Ja chce na pewno przystawkę. Znalazłam ostatnio taka która później można przerobić na pełnoprawne łóżeczko i chyba się na coś takiego zdecydujemy 😄
 

Załączniki

  • B19B9965-7254-4CD6-BED1-E01168BDCFA5.png
    B19B9965-7254-4CD6-BED1-E01168BDCFA5.png
    116,6 KB · Wyświetleń: 65
Laski u nas znowu burza i tu na osiedlu walnęło porządnie dwa razy aż blok się zatrząsł...
W całej pl okropne burze. Ja właśnie na Mazurach to nocami ogromne. Ale dobrze się spi 🤪
Ja chce na pewno przystawkę. Znalazłam ostatnio taka która później można przerobić na pełnoprawne łóżeczko i chyba się na coś takiego zdecydujemy 😄
Wyślesz link? Bo mi zdjęcie coś się nie otwiera :(
 
Piernik, w którym jesteś tygodniu? Ja prócz przelewania w brzuchu to nic nie czuje 😢
I powodzenia na obronie! A jaki kierunek jeśli można spytać? :p
Dzis z OM 14+3 z tym ze lozysko na tylnej scianie i jestem dość szczupła i drobna. To podobno ma wplyw ze wczesniej sie czuje.
A kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna 😁😊
 
U nas burze wszędzie dookoła, a moją miejscowość z każdej strony omijają 🙈 Może to i lepiej, zawsze się raczej bałam burzy, bo mieszkamy dość wysoko i lubiło nam walnąć gdzieś koło domu :/

Byłam dzisiaj na rzęsach (lifting), brwi zrobione, jakieś maseczki, cuda wianki i normalnie zamiast czuć się wypoczęta, to padam na twarz 🙈 Ale pomyłam jeszcze okna i odkurzyłam, na szczęście obiad był z wczoraj. Chodzi mi jeszcze po głowie ciasto, ale chyba upiekę jutro na weekend 🤔 Dzisiaj już chyba tylko nauka mnie czeka 😁
 
I jak? Już jesteś po prenatalnych?
Jak było?
Powiem ci że nawet bez stresu, bo dzień wcześniej mialam USG w poradni i już tam miałam wstępne wyniki trisomii. Że jest bardzo małe ryzyko i że nosek jest piękny, także szłam na luzie na prenatalne. Zajęło mi to godzinę lacznie. Pobrali krew do badań i za tydzień wyniki. Mają dzwonić i umawiać się na kolejne USG około 20 tyg. Jeżeli wyniki krwi wyjdą źle to będą dzwonić i będę musiala przyjechać
 
reklama
W ta stronę chyba ciężko xd bo u dziewczynki to może coś urosnąć A u chłopca chyba nie odpadnie [emoji16]

Och, oby mojej nic nie wyrosło 😂 Chociaż staramy się jeszcze nie nakręcać to, że będzie dziewczynka, żeby dużego szoku nie przeżyć w razie czego 😁

Dzis z OM 14+3 z tym ze lozysko na tylnej scianie i jestem dość szczupła i drobna. To podobno ma wplyw ze wczesniej sie czuje.
A kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna 😁😊

Kurczę, ja też coś chyba czuję i tak się zastanawiam czy to możliwe, czy sobie wmawiam 🙈
 
Do góry