reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Powiedz mi bo mam kilka pytań co do prenatalnych :D czy doktor sam z siebie mówił? Np jakie łożysko, czy wszystko ok, opisywał badanie, sam płeć powiedział? Czy musiałaś go dopytywać? Czy badał też szyjke?
Po badaniu prenatalnym dostaje się opis całego badania, z wymiarami i najważniejszymi informacjami
 
reklama
Byłam w galerii. Rzeczywiście już można mierzyć. Mam 3 różne opcje, zdecyduje przed wyjściem co założyć... ale powiem Wam, że u mnie jest taka duchota, że leżę teraz na kanapie, piję zimną wodę i próbuję dojść do siebie. Cała jestem mokra i płynę.

@MagdaaM93 maseczka wjechała, wygrał prysznic bo zimny a w wannie to ja muszę mieć wodę gorącą żeby było przyjemnie :D

Dalej czuję się jak kupa ale wmawiam sobie, że idę tam dla ludzi a nie się pokazać :D
Nie mysl o tym jak wyglądasz, mnie nie widzialas 😅 na pewno wszystko bedzie git.
Zapraszam do mnie, moze jest z 15 stopni
 
Wrocilam do domu po badaniu, powiedziala mi w szpitalu ze nie ma krwawienia z pochwy tylko z drog moczowych i ze to jest ostra infekcja. Mam brac ten antybiotyk od mojej lekarki. Ze swoją gin sie nie kontaktowalam bo szpital w ktorym bylam to polozniczy w ktorym bede rodzic. Tu w irl tak jest, nie rodzisz w normalnym szpitalu tylko dedykowanym.
W austrii też nie mozna rodzic tak w ktorym sie chce tylko masz konkretny przydzielony. Ja juz zlozylam pismo miesiac temu i wybralam 3 szpitale. Kolo 20 tyg maja mi dac odpowiedz gdzie bede przyjeta. Mam nadzieje ze w moim 1 wyborze...
 
Powiedz mi bo mam kilka pytań co do prenatalnych :D czy doktor sam z siebie mówił? Np jakie łożysko, czy wszystko ok, opisywał badanie, sam płeć powiedział? Czy musiałaś go dopytywać? Czy badał też szyjke?
Pewnie zależy na jakiego lekarza trafisz. Ja miałam pół godziny usg, wszystko mi lekarz krok po kroku opowiadał. Później ok 5 minut omawiałyśmy wyniki i dostałam 3 kartki A4 z wszystkimi informacjami. O płeć ja zapytałam i stwierdziła na 85% chłopaka ale mówiła żeby nic nie kupować. Jeśli masz jakieś pytania zapisz na kartce i sama pytaj jak lekarz nie będzie wylewny
 
W Gdańsku tez duchota straszna, chciałam posiedzieć trochę na balkonie i się pouczyć do jutrzejszego egzaminu ale nie da rady! 🌞🌞 Zawsze źle znosiłam upały, jestem raczej z tych co wolą max 15-20 stopni a w ciąży mam wrażenie ze jest jeszcze gorzej! A co dopiero będzie z dużym brzuchem w sierpniu np...
 
Ja na prenatalnych miałam lekarza który pokazywał wszystko choć ja i tak nic nie widziałam a mąż, jak wyszedł to pytał czy to na pewno dziecko było ? 😬 serio trzeba mieć bujna wyobraźnie zeby zobaczyć tam te wszystkie organy 😆 ja dziś bardzo zle się czuje , wymioty od rana i odliczam godziny do powrotu męża ! :)
 
reklama
Ja na prenatalnych miałam lekarza który pokazywał wszystko choć ja i tak nic nie widziałam a mąż, jak wyszedł to pytał czy to na pewno dziecko było ? 😬 serio trzeba mieć bujna wyobraźnie zeby zobaczyć tam te wszystkie organy 😆 ja dziś bardzo zle się czuje , wymioty od rana i odliczam godziny do powrotu męża ! :)
A u mnie mąż nie może wejść.. :( ma czekać w ogóle przed budynkiem..
 
Do góry