reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ej laski leżycie na brzuchu? Bo mnie w sumie ani nic wtedy nie boli, ani nie przeszkadza, bo brzucha jeszcze w 4 msc brak i opalam się na bebzunku normalnie. Matka mnie straszy, ze dziecku ręce przygniatam 🤣
 
reklama
Ja na prenatalnych miałam lekarza który pokazywał wszystko choć ja i tak nic nie widziałam a mąż, jak wyszedł to pytał czy to na pewno dziecko było ? 😬 serio trzeba mieć bujna wyobraźnie zeby zobaczyć tam te wszystkie organy 😆 ja dziś bardzo zle się czuje , wymioty od rana i odliczam godziny do powrotu męża ! :)
Na prenatalnych lekarz pokazuje mi nóżki i mówi zobacz jakie słodkie nóżki, ja mówię jakie długie i wielkie 😅 a ona w tym samym momencie że malutkie
 
Ja w poprzedniej ciąży w dniu porodu wazylam mniej niż teraz...🙈 A lekarz na każdej wizycie mi mówił żebym pilowala wagi wręcz obsesyjnie o tym mowil... A teraz moja doktorka ani razu nie wspomniała nic o wadze nawet nie zapytała na żadnej wizycie o wagę... teraz będąc w ciąży schudłam w 1.5 miesiaca schudlam prawie 6 kg... I jak narazie wagę utrzymuje... Ale nie myślę o tym żeby się odchudzać... na to przyjdzie czas po ciąży...

Ja zaczynałam z wagą 92, teraz ważę 86-87 (zależy od obiadu 😁) i narazie waga się utrzymuje ale staram się unikać słodkiego bo pierwszy wyniki glukozy nie były najlepsze. W poniedziałek powinnam dostać skierowanie na krzywą cukrową, no i mi lekarz też mówił że mam uważać z wagą i nie jeśc za dwóch.
 
Ej laski leżycie na brzuchu? Bo mnie w sumie ani nic wtedy nie boli, ani nie przeszkadza, bo brzucha jeszcze w 4 msc brak i opalam się na bebzunku normalnie. Matka mnie straszy, ze dziecku ręce przygniatam 🤣
Ja na razie staram się zasypiać na lewym boku a potem różnie wychodzi ;d ale na brzuchu też śpię i nic mnie nie boli
 
jaki Zamówiłaś ?:) bo tez się zastanawiam :)

Ja dziś rano aplikując Luteinę zauwazylam ze mam szyjkę wyzej niż miałam...
nie mam żadnych innych objawów, wiec nie chce panikować jak dwa dni temu mnie lekarz badał. Może od antybiotyków, nie wiem...poczekam kilka dni, jeśli coś będzie nie tak jeszcze to we wtorek pójdę do lekarza

Ten co większość dziewczyn ma ( zdjęcie)od 12 tyg.
,niektóre dziewczyny kupowały też ten AngelSounds i są zadowolone:)

A z tą szyjką,to moze się ciut skracać lub wydłużać w zależności od wysiłku,może raz wkładasz tabletkę jak pochodzisz a raz prosto jak wstajesz?
Screenshot_2020-06-18-14-58-46~2.png

@Piernik podziwiam,że ty ogarniasz te egzaminy wszystkie i jeszcze masz czas na forum.Gratulacje i jeszcze tylko jeden do zaliczenia👍
 
Kochane dziewczyny,
Ostatnio tu nie zaglądałam z powodu tej przepukliny pepowinowej... Nie mam głowy żeby śledzić posty i odpisywać każdej z Was z osobna. A to forum szaleje poprosi z nowymi wpisami🙂. Mam nadzieję że u Was wszystko dobrze 😚
O przepuklinie przeczytałam już chyba cały internet, przeplakalam cała noc i dzien.. ale wczoraj stwierdziłam że to wszystko jest jeszcze niepewne i tym moim stresem mogę tylko zaszkodzic dziecku. Więc już nie placze i zdaje się na los.
Dziś pobrałam wynik pappa i nie mam pojęcia co o tym sadzic bo do żadnej z opisywanych zmian genetycznych ten mój wynik nie pasuje. HCG= 1,52 MoM, PAPP-A = 3,28 MoM
Czekam teraz do wtorku/środy na pełen opis fmf. Nie wiem co o tym myslec.
Wizytę u mojej gin mam 26 czerwca więc pewnie dopiero z pełnym wynikiem do niej pójdę i się czegoś dowiem.
Pozdrawiam Was mocno 😚
 
Kochane dziewczyny,
Ostatnio tu nie zaglądałam z powodu tej przepukliny pepowinowej... Nie mam głowy żeby śledzić posty i odpisywać każdej z Was z osobna. A to forum szaleje poprosi z nowymi wpisami🙂. Mam nadzieję że u Was wszystko dobrze 😚
O przepuklinie przeczytałam już chyba cały internet, przeplakalam cała noc i dzien.. ale wczoraj stwierdziłam że to wszystko jest jeszcze niepewne i tym moim stresem mogę tylko zaszkodzic dziecku. Więc już nie placze i zdaje się na los.
Dziś pobrałam wynik pappa i nie mam pojęcia co o tym sadzic bo do żadnej z opisywanych zmian genetycznych ten mój wynik nie pasuje. HCG= 1,52 MoM, PAPP-A = 3,28 MoM
Czekam teraz do wtorku/środy na pełen opis fmf. Nie wiem co o tym myslec.
Wizytę u mojej gin mam 26 czerwca więc pewnie dopiero z pełnym wynikiem do niej pójdę i się czegoś dowiem.
Pozdrawiam Was mocno 😚

Który tydzień skończyłaś :)? Bo do tego trzeba odnieść wyniki pappa
 
reklama
A u mnie mąż nie może wejść.. :( ma czekać w ogóle przed budynkiem..
U mnie tez zakaz wstępu nawet na poczekalni. Tez musialby przed budynkiem stac takze go nie zabieram ani do mojego lekarza ani na prenatalnych nie byl. Strasznie mi przykro widzac go jak mu smutno ze nie widzi na isg tego co ja, tych kopniczków...zdjdcie to jednak zdjecie a co innego na zywo widok.
 
Do góry