reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Oramox 500 to amoxycilina, 3 razy dzirnnie co 8h, ostatnim razem mialam ten sam ale 2 razy dziennie i weocila i fekcja po 2 miesiacach. Ale u mnie bez ciazy co miesiac pecherz dawal w kosc...

Dziekuje Ci za wsparcie, u mojej gin wizyta okolo 9 lipca, ale w szpitalu mam wizyte kontrolna 25 czerwca, pewnie beda juz wszystkie wyniki to sprawdze co tam sie wykluwa co chwile....

Ja tez juz drugi antybiotyk biore w ciazy.... ostatnio nie mialam tak duzo krwi, ot rozowo bylo, ale teraz czysta krew zamiast siusiu i bol duzo wiekszy az mi sie porod przypomnial.
Mi z moczu tez nic nir wyszlo, jak ylam wczoraj rano u lekarza i sprawdzila to mowi ze nie ma bakterii i ze to z cewki moczowej. A w nocy jak sie kurde rozkrecilo to chcialam umrzec... czekam na wyniki posiewu.

Wiesz wydaje mi sie ze powiedziala to zeby wszystko bylo jasne w razie "w".... no ale stracha mam i tak, pokazala mi sie jak dzidzi fika w brzuchu to mnie uspokoilo :) dziekuje :*

Powiedziala co musiala wydaje mi sie, ale z dzidzi wszystko ok to najwazniejsze, a ja wycierpie ile trzeba :)
Z tym krwawieniem z dróg moczowych podejrzewałabym również kamice nerkowa, być może jakiś piasek „ popłynął” z moczem i podrażnil cewkę, stad ból i krwawienia. Antybiotyk jak najbardziej ale trzeba by tez popłukac nerki i moczowody , a najlepsze do tego jest piwko🙂oczywiście 0%👍
 
Z tym krwawieniem z dróg moczowych podejrzewałabym również kamice nerkowa, być może jakiś piasek „ popłynął” z moczem i podrażnil cewkę, stad ból i krwawienia. Antybiotyk jak najbardziej ale trzeba by tez popłukac nerki i moczowody , a najlepsze do tego jest piwko🙂oczywiście 0%👍
Bardzo mozliwe, ale juz antybiotyk zaczyna dzialac krwi jest mniej. A przed ciaza mozna powiedziec rwgularnie sie "odkamienialam" 😂
 
Byłam w galerii. Rzeczywiście już można mierzyć. Mam 3 różne opcje, zdecyduje przed wyjściem co założyć... ale powiem Wam, że u mnie jest taka duchota, że leżę teraz na kanapie, piję zimną wodę i próbuję dojść do siebie. Cała jestem mokra i płynę.

@MagdaaM93 maseczka wjechała, wygrał prysznic bo zimny a w wannie to ja muszę mieć wodę gorącą żeby było przyjemnie :D

Dalej czuję się jak kupa ale wmawiam sobie, że idę tam dla ludzi a nie się pokazać :D
 
reklama
Rozumiem :( a kiedy teraz wizyta u swojej gin? Może przyspiesz jakoś wizytę kurde współczuje :( tuleee
Powiedz mi bo mam kilka pytań co do prenatalnych :D czy doktor sam z siebie mówił? Np jakie łożysko, czy wszystko ok, opisywał badanie, sam płeć powiedział? Czy musiałaś go dopytywać? Czy badał też szyjke?
 
Do góry