reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny jestem załamana, tysiąc łez dziś wylałam.
USG prenatalne wykryło nieprawidłowość jest to przepuklina pępowinowa. Nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje. Jestem w szoku i chyba to do mnie nie dociera. NT 2,4. Pobranie krwi już na dalszą diagnostykę mialam po usg. Za tydzień wynik i wizyta u lek prowadzacego. Pani robiącą USG nie nastroiła mnie na pozytywne myślenie informując że często ta przepuklina występuje z szeregiem wad genetycznych. I będzie potrzebna amniopunkcja aby wykluczyc. Nie wiem czy to jest jakiś koszmar i za chwilę się obudzę 😭 serduszko bije, kość nosowa obecna.. pierwszy raz słyszałam bicie serca własnego dziecka i nie wiem czy je zobacze. Pomóżcie 😭

Kochana, wiem że to szok, każda z nas idzie z nastawieniem, że na pewno wszystko ok...a robiłaś PAPPA? Może umówisz się jeszcze do jakiegoś lekarza na drugie USG i zobaczysz, co powie?
 
reklama
Ja tydzień temu byłam na prenatalnych, wszystko Ok. Najpierw Pani dr była pewna ze dziewczyna a potem powiedziała ze jak się rusza to się bardziej przekonuje do chłopaka :p dziś mój lekarz prowadzący powiedział ze chłopak, ciekawe czy się sprawdzi 😁No i stwierdził ze wszystkie parametry ma na 13 tydzień ale jest grubiutki i brzuszek na 15 tydzień 😱miała tak któraś?
Poza tym mam iść do endokrynologa, bo mam TSH na poziomie 0,11 mU/l 🥺
 
Dziewczyny jestem załamana, tysiąc łez dziś wylałam.
USG prenatalne wykryło nieprawidłowość jest to przepuklina pępowinowa. Nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje. Jestem w szoku i chyba to do mnie nie dociera. NT 2,4. Pobranie krwi już na dalszą diagnostykę mialam po usg. Za tydzień wynik i wizyta u lek prowadzacego. Pani robiącą USG nie nastroiła mnie na pozytywne myślenie informując że często ta przepuklina występuje z szeregiem wad genetycznych. I będzie potrzebna amniopunkcja aby wykluczyc. Nie wiem czy to jest jakiś koszmar i za chwilę się obudzę 😭 serduszko bije, kość nosowa obecna.. pierwszy raz słyszałam bicie serca własnego dziecka i nie wiem czy je zobacze. Pomóżcie 😭
Boziu nie wiem co Ci napisać :( również nie wiedziałam, ze takie coś istanieje :( jestem w szoku. Jedynie co pozostało to chyba nadzieja i podejście do tego na chłodno chodź wiem że to mało możliwe :( miejmy nadzieje, ze wyklucza to po kolejnych badaniach. Musisz wierzyć, zd będzie dobrze ! Trzymamy tutaj za Was kciuki z całego serca ✊🏻🙏🏼❤️
 
Dziewczyny jestem załamana, tysiąc łez dziś wylałam.
USG prenatalne wykryło nieprawidłowość jest to przepuklina pępowinowa. Nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje. Jestem w szoku i chyba to do mnie nie dociera. NT 2,4. Pobranie krwi już na dalszą diagnostykę mialam po usg. Za tydzień wynik i wizyta u lek prowadzacego. Pani robiącą USG nie nastroiła mnie na pozytywne myślenie informując że często ta przepuklina występuje z szeregiem wad genetycznych. I będzie potrzebna amniopunkcja aby wykluczyc. Nie wiem czy to jest jakiś koszmar i za chwilę się obudzę 😭 serduszko bije, kość nosowa obecna.. pierwszy raz słyszałam bicie serca własnego dziecka i nie wiem czy je zobacze. Pomóżcie 😭
Tulę Cię korespondencyjnie najmocniej jak potrafię 😥
Nie znam się kompletnie na tym ale powiem Ci co podpowiada mi serce...
Wydaje mi się, że Pani doktor nie mogła bagatelizować sprawy bo po kolejnych badaniach łatwiej przyjmiesz fakt, że nie jest tak źle jak myślała niż odwrotnie.
Cokolwiek się wydarzy nie masz na to jednak większego wpływu, z wyjątkiem stresu, który fundujesz sobie i maleństwu. Możesz się albo poddać i załamać lub wierzyć, że będzie dobrze. Wiem, że w tej chwili wydaje Ci się to niemożliwe bo strach przepełnia Cię od stóp po końcówki włosów (miałabym to samo) ale prześpij się i spróbuj nabrać do tego dystansu.... jakby to wszystko co dzisiaj usłyszałaś, nie dotyczyło Ciebie i Twojego maleństwa.
Życzę Ci dużo siły Kochana 😘
 
Jutro o 14 otwiera moj lekarz wiec od razu przyjade na ta 14, kazal mi bez terminu jak tylko bedzie wynik wiec nie bede nawet dzwonic. Ogolnie wizyte mam miec 26.06 ale kazal mi przyjsc na nią wtedy i tak mimo ze sie pokaze z wynikami a napewno zrobi mi jutro usg bo tydzien temu tez sprawdzal czy wszystko w porzadku 😊 zobaczymy czy przestawi wizyte czy nie ale chyba to wizyta obowiazkowa bedzie w poczatku 17 tyg takze raczej watpie ze zmieni termin.

Co do smaków ciążowych u mnie kwaśno 😂 ogromnie zasmakowala mi limonka. Taka sama bez niczego i tak codziennie jem pół ba wieczor jako przekąske. Jak o niej tylko mysle to az slinka cieknie 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • 20200616_210344.jpg
    20200616_210344.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 46
reklama
Chętnie zobaczę te ubranka z PatPat :DNa zdjęciach wyglądają super, ale czytałam gdzieś, że czasem to chińszczyzna :(
Ci lekarze to na fundusz? Co za pałąki 😬

Apropos wagi, ja im więcej jem tym mniej ważę, schudłam już jakieś 2 kg... Zaczynam się martwić, może jakiegoś tasiemca mam 🙈 Albo to moje młode takie nienażarte, po tatusiu 😅
Mój pracodawca płaci miesiąc w miesiąc abonament za mnie i kilku współpracowników więc tym bardziej dziwią mnie takie zachowania.
 
Do góry