reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ooo to tak ja jak w czwartek wpadam w 17 i mam właśnie wizytę u gina wiec modlę sie aby usg mi zrobił i powiedział płeć ✊🏻🙏🏼 Na prenatalnych była dziewczynka wiec również licze 😜😁
To mamy identycznie ciąże bo ja też w czwartek zaczynam 17 tc. Na pewno Ci powie bo już szkrab spory i wszystko ładnie widac
 
105 km Wow! Niezły wyczyn! 👍
W zeszłym roku systematycznie robiliśmy trasy po 50-60km i bardzo mi tego zaczęło brakować, szczególnie przy tej pogodzie.
Zrobiliśmy 10km bo po pierwsze Młody był z nami a to jego pierwszy tego typu wypad, a po drugie tez nie byłam pewna jak będę się czuć na rowerze i potem.
Jest idealnie, oczywiście tyłek boli od siodełka ale to norma przy pierwszym wypadzie 😂
10km w ciazy to i tak sporo,ja robiłam 6km hihi
 
reklama
Ooo to tak ja jak w czwartek wpadam w 17 i mam właśnie wizytę u gina wiec modlę sie aby usg mi zrobił i powiedział płeć ✊🏻🙏🏼 Na prenatalnych była dziewczynka wiec również licze 😜😁
To mamy identycznie ciąże bo ja też w czwartek zaczynam 17 tc. Na pewno Ci powie bo już szkrab spory i wszystko ładnie widac
To jestem trzecia do kompletu, też w czwartek zaczynam 17 tydzień 😊 😊
Trzymam się na razie wyliczeń z OM bo z USG to za każdym razem wychodziło inaczej. Ostatnio miałam zdziwko bo gin już nie mierzyła długości malucha CRL tylko termin wyliczyła na podstawie wymiaru główki. Ale jak sobie pomyślę że tam już siedzi taki ok. 13cm człowieczek to aż się dziwię gdzie on się mieści bo brzucha jeszcze prawie nie widać. Tzn. ja widzę, ale znajomi mówią że nie 😊
 
Do góry