reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Scenka rodzajowa: siedzę sobie spokojnie w sypialni, wymiotuje do miski, wchodzi mąż, zaczął coś mówić, przerwał, dał chusteczkę wziął miskę, przetransferowalismy się do łazienki, ja kontynuuje , on sprząta i mówi "weź sobie potem zrób te elektrolity do kubka" na co ja ze stoickim spokojem "właśnie je wyrzyguję do kibla" . Cięcie. Kurtyna.
 
Chyba kazdy przez ta korone zmienia plany
.. :/

My tez mielismy plany na wiosne usa 😂 i dupa.. :D

Ja tez jestem takiego samego zdania :) na pewno będziemy jeździć z dzieckiem :)
Tylko troche będziemy musieli zmienic standard podróży 😁 bo latalismy z plecakami, wypożyczaliśmy motorek albo skuter i tak zwiedzalismy wyspy wszystko na wlasna rękę bez biur i wgl :D

Później można wypożyczać auto zamiast skutera ( my tak robimy) i też zwiedzać na własną rękę. W tym roku miała być Sardynia z przyjaciółmi i dziećmi buuuuu
Pewnie też wybierzemy Mazury lub polskie morze


Bice serca dzidzi 159 jaka plec dziewczyny
U Ciebie widzę dziewczynkę po wyrostku ( ale 100%nie dam)


Nie ma co sie sugerować, u mnie na prenatalnych bylo 165 i chlopak, a w "teorii" powinna być dziewczynka;)

Niby później od któregoś tyg jest odwrotnie,chłopcy szybsze,dziewczynki wolniejsze;) ale nie zawsze sie to sprawdza,wiadomo :)
 
reklama
Do góry