reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie ok 20 minut, sprawdzał wszystko dwa razy i opisywał wszystko. Może Twoje dziecię super współpracowało z lekarzem, dlatego tak krótko
Chyba spało bo prawie się nie ruszyło tylko tak jakby się kołysało. Niestety wszystkie pacjentki tak szybko bo potem razem staliśmy w kolejce do pobrania krwi w lab. i wszystkie mówiły to samo.
 
reklama
Wspaniały dzień jest dziś! Byłam na badaniu i bobuś rośnie sobie wesoło. 15+1 tc. Wszystko gra, tylko do pracy lekarka nie pozwoliła wrócić ze względu na mięśniaka pod łożyskiem. Powiedziała że lepiej nie ryzykować i dużo odpoczywać. Nastawiłam się już, że od poniedziałku wracam do ludzi a tu jednak nie. Ale to jest pestka, jestem przeszczęśliwa i będę się grzecznie słuchać, dla tego małego bobka wszystko!
Lekarka pyta czy mam przeczucia co do płci. Ja się z babskiej rodziny wywodzę to od razu że pewnie dziewczynka. No i na prenatalnych ostatnio obstawiała że najprawdopodobniej córcia. Także już od dawna mówiłam do brzuszka Perełko 😊
Włącza monitor a tam na pierwszym planie... klejnoty jak malowane, hahaha 😊
Także z małej Ani zrobił się mały jeszcze bezimienny synuś. Cały czas mi się paszcza śmieje, tak się dziś cieszę 😊 i mąż też!
Gratulacje ❤ musiałaś się nieźle zdziwić 😅 też myślę że lepiej dmuchać na zimne, będziesz miała teraz więcej czasu na wybór imienia ;) jak masz jakieś zdjęcia to się pochwal :)
 
Chyba spało bo prawie się nie ruszyło tylko tak jakby się kołysało. Niestety wszystkie pacjentki tak szybko bo potem razem staliśmy w kolejce do pobrania krwi w lab. i wszystkie mówiły to samo.
To dziwne dosyć :/ a czytałaś wcześniej opinie tego gina ? Moj mi wszystko odpowiadał co mierzy a trochę tego było, ze moja pierwsza dzidzia to nawet nie wiedziałam ze kość nosowa, kręgosłup, płyn w brzuszku, główka cała, serduszko wiec 5 min to naprawdę bardzo szybko. Może na połówkowe idź już do innego na usg.
 
Wspaniały dzień jest dziś! Byłam na badaniu i bobuś rośnie sobie wesoło. 15+1 tc. Wszystko gra, tylko do pracy lekarka nie pozwoliła wrócić ze względu na mięśniaka pod łożyskiem. Powiedziała że lepiej nie ryzykować i dużo odpoczywać. Nastawiłam się już, że od poniedziałku wracam do ludzi a tu jednak nie. Ale to jest pestka, jestem przeszczęśliwa i będę się grzecznie słuchać, dla tego małego bobka wszystko!
Lekarka pyta czy mam przeczucia co do płci. Ja się z babskiej rodziny wywodzę to od razu że pewnie dziewczynka. No i na prenatalnych ostatnio obstawiała że najprawdopodobniej córcia. Także już od dawna mówiłam do brzuszka Perełko 😊
Włącza monitor a tam na pierwszym planie... klejnoty jak malowane, hahaha 😊
Także z małej Ani zrobił się mały jeszcze bezimienny synuś. Cały czas mi się paszcza śmieje, tak się dziś cieszę 😊 i mąż też!
Ekstra 😍🥰😘💙 czyli jednak chłopczyk a jak miałaś prenatalne to gin coś sugerował jakas płeć czy po raz pierwszy uslychalas ze chłopczyk ?
 
Witajcie Mamy!
Dziś pierwszy raz odkryłam tą stronkę i forum, jestem pod dużym wrażeniem jak wspaniale sie tu wspieracie więc od razu chciałam się przywitać i przedstawić:)
Jestem w 12 tyg, termin z USG 19.12 a z daty 22.12. Pierwsza wyczekiwana ciąża, badania prenetalne ok. Dostałam lekkich plamień więc siedze na L4 i mam sporo czasu na buszowanie po necie:)
Trzymajcie się ciepło jak na temperature przystało:)
Witaj :)

Sprawdziłam sobie jak się umówiłam na wizyty do ginekologa i mam w 17+0 a następna w 21+5 czy ta druga to już nie za późno na połówkowe będzie?
W sam raz ten termin.

Witam, próbowałam nadrobić ale mi się chyba nie uda. Od czasu jak wróciłam do pracy to popołudniu jestem taak zmęczona że nie daję rady czytać na bieżąco. Ja po prenatalnych ale nie mam jeszcze wyników. Na samy badaniu lekarz powiedział do mnie tylko 2 zdania więc za bardzo nic nie wiem tylko, że wszystko dobrze. Badanie trwało dosłownie 5 min. Czy u was też tak krótko?
U mnie też trwało króciutko i też trafiłam na lekarza gbura. Pani burknela parę razy coś tam sobie pod nosem i po badaniu.

Też tak mam 🙈 Myję zęby po każdym posiłku i za jakiś czas znowu to samo 😬 Mam zapas gum do żucia :p

Dziewczyny, mózg mi wyparował. Trzymajcie za mnie jutro kciuki, bo inaczej marny mój los na tych egzaminach😂 Wiem, że nic nie wiem 😱
✊✊✊

Wspaniały dzień jest dziś! Byłam na badaniu i bobuś rośnie sobie wesoło. 15+1 tc. Wszystko gra, tylko do pracy lekarka nie pozwoliła wrócić ze względu na mięśniaka pod łożyskiem. Powiedziała że lepiej nie ryzykować i dużo odpoczywać. Nastawiłam się już, że od poniedziałku wracam do ludzi a tu jednak nie. Ale to jest pestka, jestem przeszczęśliwa i będę się grzecznie słuchać, dla tego małego bobka wszystko!
Lekarka pyta czy mam przeczucia co do płci. Ja się z babskiej rodziny wywodzę to od razu że pewnie dziewczynka. No i na prenatalnych ostatnio obstawiała że najprawdopodobniej córcia. Także już od dawna mówiłam do brzuszka Perełko 😊
Włącza monitor a tam na pierwszym planie... klejnoty jak malowane, hahaha 😊
Także z małej Ani zrobił się mały jeszcze bezimienny synuś. Cały czas mi się paszcza śmieje, tak się dziś cieszę 😊 i mąż też!
Gratuluję 😍
 
Witajcie Mamy!
Dziś pierwszy raz odkryłam tą stronkę i forum, jestem pod dużym wrażeniem jak wspaniale sie tu wspieracie więc od razu chciałam się przywitać i przedstawić:)
Jestem w 12 tyg, termin z USG 19.12 a z daty 22.12. Pierwsza wyczekiwana ciąża, badania prenetalne ok. Dostałam lekkich plamień więc siedze na L4 i mam sporo czasu na buszowanie po necie:)
Trzymajcie się ciepło jak na temperature przystało:)
Hej :) u mnie z USG tez na 19.12 a z OM 21.12 ale to juz 13 tydzien leci :D
 
Ekstra 😍🥰😘💙 czyli jednak chłopczyk a jak miałaś prenatalne to gin coś sugerował jakas płeć czy po raz pierwszy uslychalas ze chłopczyk ?
Tak, na prenatalnych mówiła, że prawdopodobnie dziewczynka, ale żeby się nie przywiązywać więc nikomu nie mówiliśmy. Ale że ja od początku czułam dziołchę to teraz byłam pewna, że tylko dla formalności potwierdzi. A tu niespodzianka, ale przecudna. Mąż już zapowiedział że następną robimy córeczkę 😊
 
To dziwne dosyć :/ a czytałaś wcześniej opinie tego gina ? Moj mi wszystko odpowiadał co mierzy a trochę tego było, ze moja pierwsza dzidzia to nawet nie wiedziałam ze kość nosowa, kręgosłup, płyn w brzuszku, główka cała, serduszko wiec 5 min to naprawdę bardzo szybko. Może na połówkowe idź już do innego na usg.
Moj bobas nie chcial wspolpracowac i lekarka widzialam ze jest umeczona. W gabinecie bylam prawie 40 min.. raz wyslala mnie siku bo macica byla spieta przez prcherz pozniej jak nie dala rady zmierzyc parametrow to 5 min chodzilam po gabinecie w kolko 😂😂 ostatecznie wyszlo wszystko dobrze ale maly strasznie skakal wiercil sie kapal obracal.. masakra. Na koniec nie miala sily sprawdzac plci i powiedziala ze na 70% chlopak 🥰
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które bolał brzuch/podbrzusze po USG, przed wczoraj byłam na USG prenatalnym, mam sporo tłuszczyku i lekarz delikatnie mówiąc dość mocno jeździł mi ta głowica. Wczoraj bolało mnie podbrzusze ale przyjęłam to ze spokojem ale dzisiaj wydaje mi się to już ciut za długo. Co o tym sądzicie? Jeśli jutro mi nie przejdzie to chyba poproszę moją gin o wizytę. Jak długo bolał was brzuch po USG?
 
Do góry