reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Podczytuje was calyczas 😊😉 Ale nie moge nigdzie znalezc informacji co z takimi bawelnianymi wkladkami na przyklad?

Ooo @Piernik98 fajnie,że jesteś :) ty nie podczytuj tylko się odzywaj ;)
Ja to się nie znam na tych wkładkach,najlepiej popatrzeć na skład produktu,czy ta bawełna organiczna to nie nazwa tylko ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny ;)
U nas na wsi w końcu piękna pogoda więc korzysatam i siedze na tarasie.
W końcu doczekałam się na telefon od pani genetyk - w sumie rozmowa z nią nie wniosła nic nowego, opowiadała o amniopunkcji i testach sanco i Nifty. Pytałam czy często się jej zdaza żeby pacjentki miały zły wynik pappa przy dobrym usg - powiedziała, że codziennie dostaje złe wyniki nie wiem tylko czy powiedziała to żeby mnie pocieszyć czy jest tak faktycznie.
Zapytałam też jak to statystycznie wygląda u pacjentek z wysokim ryzykiem trisomii 18 - powiedziała, że gdy statystyka podaje 1:50 niestety po zrobieniu testów często wada się potwierdza. Próbowała mnie pocieszyć, że jednak u mnie to 1:240 czyli w teorii 239kobiet z takim wynikiem rodzi dziecko zdrowe...
 
Dziewczyny co brałyście jak Was siedziało hmm w kroku? :D mam wrażenie, że od ciągłego chodzenia we wkładkach odparzyłam/podrażniłam sobie skórę właśnie w okolicy krocza :p zrobiły nawet mi się ranki a od niedawna swędzi :/ przepisała mi gin pimafucin ale on gów.o daje :/ ja już nie wiem co zrobić... Sudokremem też smaruje to troche lepiej

Ja przy podrażnieniu w okolicy krocza stosuje Bepanthen baby - na mnie działa rewelacyjnie. Nawet jak mam bardziej przesuszoną skórę na twarzy też tym smaruję i pomaga :)
 
Ooo @Piernik98 fajnie,że jesteś :) ty nie podczytuj tylko się odzywaj ;)
Ja to się nie znam na tych wkładkach,najlepiej popatrzeć na skład produktu,czy ta bawełna organiczna to nie nazwa tylko ;)
W skladzie wydaje sie że jest ok. One sa ogolnie droższe tak samo jak podpaski z tej serii...takze licze ze nie oszukuja 😂
 

Załączniki

  • 20200612_143603.jpg
    20200612_143603.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 59
Dziewczyny pytanie może głupie.... Ale kto jak nie Wy 😁 farbujecie włosy w ciąży? Ile osób tyle opinii a zapominam zapytać gin.... Może farby naturalnie stosowała któraś? Trzyma się to?
Ja farbowałam w poprzedniej ciąży i w tej też zamierzam. Używam Olie z Garniera, jest bez amoniaku i bardzo ładnie pokrywa wszystkie włosy
 
Kurczę... wciąż nie mam wyniku PAPPA. Doktor która opisuje badanie bywa tylko w czwartek w przychodni. No i jak w zeszły czwartek robiła mi badanie to powiedziała: "Za tydzień jest święto, więc wynik będzie w piątek, gdyby było coś nie tak to zadzwonię". No i dzisiaj rano byłam na badaniach krwi (przed poniedziałkową wizytą) i pani w rejestracji powiedziała mi, że wyniku nie ma, bo wczoraj było święto, więc pani doktor będzie dopiero w przyszły czwartek... Powiedziałam, że dostałam informację, że będzie dzisiaj, to pani odpowiedziała "Hmm... może pani doktor nam je przyśle, ale jak nie będzie dzisiaj to dopiero za tydzień" 😢 Nie chcę kolejnego tygodnia w niepewności...
 
Używam wkładek bo ta cholerna luteina wypływa mi prawie cały czas :/ jak nie nosiłam to nie mogłam doprać majtek :p upławow na szczęście nie mam... Tylko mocno podrażniona i swędząca skóra
może spróbuj posmarowac się kremem dla dzieci typu bephanten lub linomag a+e, bardzo ładnie goi wszelkie odparzenia, ew jeszcze alantan masc jest tlusty i nie powinna cie po nim odparzac wkładka
 
reklama
Do góry