reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

My właśnie obejrzeliśmy filmik z badania, jestem strasznie zawiedziona ze nie ma dźwięku.. myślałam ze narzeczony będzie mógł posłuchać pierwszy raz serduszka... U was tez tak było?
Ja tez sie zawiodłam że nie było słychać ;( ale mąż słyszał na wizycie normalnej tydzień wcześniej także chociaz tyle.
Teraz mam mieć wizytę dopiero 22 matko kochana juz sie nie mogę doczekać ;) tak człowiek żyje od wizyty do wizyty
 
reklama
Ale sliczne zdjecia dzieciaczkow zazdroszcze wam zw juz jestescie po wizytach. Ja mam dopiero wizyte 16 vzerwca prenetalne a u swojeho lekarza mam 25 czerwca wizyte.

Ale jestem w szoku ze witaminy dla kobiet w ciazy tak zdrozaly albo tylko ummoe takoe ceny , pani aptekartka polecila mi pregna plus bralam ja z corka w ciazy i dalam 37,99 szok a u was jal cenowo?
 
Pokazcie swoje brzuszki wraz z tygodniem
To moj 12 tydzien 11+2
Na plusie 1kg
 

Załączniki

  • IMG_20200607_140026.jpg
    IMG_20200607_140026.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 130
Nie stresuj się na zapas 😘 dostaniesz pewnie jakąś magiczną porcję tabletek do zażywania i wszystko wróci do normy (o ile w niej nie jest).

Dziękuję za wsparcie 😘 dzisiejsze wyniki już lepsze, zobaczymy co powie lekarz

A ja Wam powiem...że kiedyś inaczej spoglądałam na Kościół...ale zmiana nastąpiła jak się rozwiodłam z mężem i ksiądz mnie namawiał, bym spróbowała unieważnić kościelny. Po roku i 3 miesiacach dostałam unieważnienie. Parnter nie miał ślubu kościlenego, ja uniewaznienie czyli generalnie wystartowalismy z czystą kartą ;) Po paru miesiącach mialam zostać mamą chrzestną i wiecie co? Ten sam ksiadz, który mnie namawiał na zlożenie papierów, który zrobił pogrzeb mojej córce..odmówił mi ...Jak to stwierdził, żyję w grzechu. I nawet nie mam co przystępować do spowiedzi bo i tak rozgrzeszenia nie dostanę ( a co dopiero do komunii).

Niestety ciężko znaleźć księdza z powołania. Znam kilka osób z unieważnionym małżeństwem i podejście do nich zależało właśnie od księdza
 
Nie przejmuj się, zawsze się ktoś znajdzie kto będzie tak mówić. Moim zdaniem nigdzie nie popelnilas błędu, dużo też zależy od charakteru dziecka. Jedno będzie np indywidualista i roztrzepane a drugie rozważną przylepą. Ja potrafiłam się zająć samą sobą a siostra potrzebuje non stop uwagi mamy obydwie byłyśmy wychowywane w podobny sposób. U męża było tak samo brat biegał po domu i się bawił a mąż był wiecznie uczepiony przy nodze. Między nimi jest rok różnicy
To może jest dla nas jakaś nadzieja
 
@Rumiankowa serdeczne gratulacje zdrowego bobasa❤😍 kocham te posty z wizyt bo taka radość z nich bije☺

Jeśli chodzi o mnie i spodnie z dziurami to jeszcze nie, ale w komentarzach aukcji są zdjęcia dziewczyn w nich i wyglądają ok. Dam znać jak dojdą :)

Koniecznie daj znać, bo też się na nie napaliłam☺😄


Dziewczyny ja już czekam 😍 stresuje się jak przed maturą z polskiego 😂

Kciuki,będzie dobrze✊✊✊✊


Dziewczyny, a mi na tej grupie ramzi i nub wszyscy piszą że chłopak (z ramziego też wszystkie napisały, że chłopak). Może lekarz, który robił prenatalne się nie zna albo mu się pomyliło 😂🙈
Nie chciałam pisać,bo wiem ,że marzysz o dziewczynce,ale nub rzeczywiście trochę uniesiony.Ale są też tricky nuby, najważniejsze co lekarz widzi na usg:)


Nie za bardzo mam siłę więcej pisać, czytam na bieżąco ale wymioty dzisiaj męczą, większość dnia śpię, teraz mam nadzieję że chrupki kukurydziane się przyjmą bo jeszcze nic się nie przyjęło. A wzięłam leki, kurde no. Mam wrażenie że piszę Wam w kółko to samo, ale tak wyglądają teraz wszystkie moje dni :( mąż się martwi że przez to dzidzia nie rośnie :( staram się jak mogę a to łyka wody a to jednak próbować coś zjeść, a to elektrolity pije, na obiad staram się zjeść chociaż garstkę tego co mąż uszykuje, a poza tym resztę dnia przesypiam. Wykańcza mnie ta ciąża i fizycznie i psychicznie :( najgorszemu wrogowi nie życzę takiej ciąży :/ no to się wygadałam, dzięki ;)

Pisz kochana pisz,komu jak nie nam takie rzeczy:) my to rozumiemy i łączymy się z tobą w bólu .
 
reklama
Żaden błąd kobieto [emoji3590] ciesz się póki możesz mieć ją cały czas przy sobie...jak będzie miała kilkanaście lat jak moje dzieci to będzie siedzieć ze sluchawkami na uszach i jak będziesz cos chciała od niej to będziesz dzwonić...bo się nie dowolasz córeczki [emoji12] a jak wejdziesz do niej do pokoju to łaskawie zdejmie sluchawki i zapyta: CO? [emoji16]

Ja już się boję bo mój starszy na 2 lata maturę pisze...mam nadzieję, że na studia nigdzie daleko nie wyjedzie [emoji3064]

Korzystaj póki możesz - ciesz się każdą chwilą z nią [emoji7] a jak maluszek bedzie juz wyraznie kopał, brzuszek będzie widoczny to przytulaj ją do brzucha. Niech mówi do brzucha, czytajcie razem maluszkowi, pyszczajcie razem ulubione piosenki córeczki - dla maluszka. Zobaczysz - zyskasz najwspanialszego pomocnika a córeczka poczuje się od razu jak prawdziwa starsza siostra [emoji3590]
Dzięki. Spróbuje w ten sposób do tego podejść.
 
Do góry