reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny, a mi na tej grupie ramzi i nub wszyscy piszą że chłopak (z ramziego też wszystkie napisały, że chłopak). Może lekarz, który robił prenatalne się nie zna albo mu się pomyliło 😂🙈
Mi tez lekarz powiedział ze dziewczynka a na forum 4 na dziewczynkę a 6 na chłopaka i to adminki 😂 wiec tez zgłupiałam 😂 miałam juz coś kupować ale wstrzymuje się bo wole jednak być pewna płci 🤪
 
reklama
Wszystko cudnie! Płeć nie znana ale dziecie zdrowe! I z parciem na szkło jak to pan doktor stwierdził bo wszystkie pomiary trwały niecałe 5 min a wszystko zmierzył 😂😂😂 no cóż jak matka zdjęć unika to ktoś musi lubić.

Jejku jaka jestem szczęśliwa! Mam wszystko nagrane dla męża i lece mu pokazywać <3
Cudownie gratulacje !!! 🥰
 
Mi tez lekarz powiedział ze dziewczynka a na forum 4 na dziewczynkę a 6 na chłopaka i to adminki 😂 wiec tez zgłupiałam 😂 miałam juz coś kupować ale wstrzymuje się bo wole jednak być pewna płci 🤪

No to u Ciebie chociaż zdania podzielone, a u mnie wszystkie na chłopaka 🙈 coś czuje, że body które zamówiłam się nie przydadzą 😂😂
 
Nie za bardzo mam siłę więcej pisać, czytam na bieżąco ale wymioty dzisiaj męczą, większość dnia śpię, teraz mam nadzieję że chrupki kukurydziane się przyjmą bo jeszcze nic się nie przyjęło. A wzięłam leki, kurde no. Mam wrażenie że piszę Wam w kółko to samo, ale tak wyglądają teraz wszystkie moje dni :( mąż się martwi że przez to dzidzia nie rośnie :( staram się jak mogę a to łyka wody a to jednak próbować coś zjeść, a to elektrolity pije, na obiad staram się zjeść chociaż garstkę tego co mąż uszykuje, a poza tym resztę dnia przesypiam. Wykańcza mnie ta ciąża i fizycznie i psychicznie :( najgorszemu wrogowi nie życzę takiej ciąży :/ no to się wygadałam, dzięki ;)
Oczywiście najważniejsze żeby bejbi zdrowo rosło, ale to okropne że Ty i jeszcze parę Dziewczyn tak bardzo źle się czujecie 😒 pewnie to w jakiś sposób odbiera radość z ciąży, bo ileż można się źle czuć 🤷‍♀️ Trzymaj się, pozostaje wierzyć że w końcu się poprawi i już do grudnia będziesz w pełni sił! 😘

My właśnie obejrzeliśmy filmik z badania, jestem strasznie zawiedziona ze nie ma dźwięku.. myślałam ze narzeczony będzie mógł posłuchać pierwszy raz serduszka... U was tez tak było?
Też się rozczarowałam, na moim nagraniu z prenatalnych nie słychać serduszka 🤷‍♀️
 
Wszystko cudnie! Płeć nie znana ale dziecie zdrowe! I z parciem na szkło jak to pan doktor stwierdził bo wszystkie pomiary trwały niecałe 5 min a wszystko zmierzył [emoji23][emoji23][emoji23] no cóż jak matka zdjęć unika to ktoś musi lubić.

Jejku jaka jestem szczęśliwa! Mam wszystko nagrane dla męża i lece mu pokazywać QUOTE]Gratki [emoji7][emoji3590]
 
Jeszcze zdjęcie ;)
6,21 cm szczęścia <3

racja! Zawsze o tym myśle(o tych danych) a dzis pomroczność!
3CAE03E1-3898-4432-8A6F-B7D8D2298841.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nie wiem co to było ale byłam na. Spacerze Córeczka i poczułam taki ból w podbrzusza ze aż się skręciłam... Nie do opisania matko ja już chcę wizytę 😨😨
Wizyta już jutro wiec tuż tuz 🙂 kciuki zaciśnięte ✊

@Oliwia97🌼 @LadyNegra gratuluję udanych wizyt i zdrowych bąbelków :)
@nakuga bardzo mi przykro z powodu taty :(
Co do kościoła, śmieszna sprawa, chodziliśmy z mężem (mamy kościelny ślub) i dziećmi (są ochrzczone) dopóki młodszy nie zaczął chodzić - od tamtej pory nie da rady wytrzymać w kościele z moim małym tornadem próbowaliśmy wielokrotnie, nawet stojąc przez całą mszę pod kościołem, nie mogłam się skupić ani ja ani wszyscy wokół no i przestaliśmy, chodziliśmy na święta, czasem u teściów, starszy chodzi na religię ale wkurzyło mnie jak nowa pani katechetka maluchom z drugiej klasy zaczęła jedynki wstawiać za to że jakiejś modlitwy nie umieli, po co taki stres maluchom które jeszcze mają czas nazbierać złe oceny? No i postanowiłam że do komunii pójdzie ale potem już nie będzie chodził na religię. Dodam że mieszkamy w małej wsi więc tu większość chodzi do kościoła i na religię. Ale jest etyka też prowadzona ... o 7 rano albo jako ostatnia lekcja - beznadzieja!
Co do kościoła to ja i mąż jestesmy wierzący i chodzimy regularnie co niedzielę na mszę ale odkąd mamy syna to prawda jest taka, że ciężko się skupić i jak syn bardziej rozrabia to czasem niewiele z tej mszy wynoszę 😉 ale i tak czuje potrzebę, żeby pójść i wolę iść razem całą rodziną niż najpierw ja sama a potem mąż sam :)

Wszystko cudnie! Płeć nie znana ale dziecie zdrowe! I z parciem na szkło jak to pan doktor stwierdził bo wszystkie pomiary trwały niecałe 5 min a wszystko zmierzył 😂😂😂 no cóż jak matka zdjęć unika to ktoś musi lubić.

Jejku jaka jestem szczęśliwa! Mam wszystko nagrane dla męża i lece mu pokazywać <3
Cudowne wiadomości 🥰😍
Płeć jest najmniej ważna to raz a dwa podana na tym etapie ciąży często i tak się nie sprawdza 😉

Nie za bardzo mam siłę więcej pisać, czytam na bieżąco ale wymioty dzisiaj męczą, większość dnia śpię, teraz mam nadzieję że chrupki kukurydziane się przyjmą bo jeszcze nic się nie przyjęło. A wzięłam leki, kurde no. Mam wrażenie że piszę Wam w kółko to samo, ale tak wyglądają teraz wszystkie moje dni :( mąż się martwi że przez to dzidzia nie rośnie :( staram się jak mogę a to łyka wody a to jednak próbować coś zjeść, a to elektrolity pije, na obiad staram się zjeść chociaż garstkę tego co mąż uszykuje, a poza tym resztę dnia przesypiam. Wykańcza mnie ta ciąża i fizycznie i psychicznie :( najgorszemu wrogowi nie życzę takiej ciąży :/ no to się wygadałam, dzięki ;)
Oby Ci się w końcu poprawiło bo ile można tak się czuć. Współczuję bardzo i Tobie i pozostałym dziewczynom, które się tak źle wciąż czują.. Jesteś wielka, że już tyle czasu to znosisz! Oby dziecię Ci to potem wynagrodziło i było wyjątkowo grzecznym bobaskiem 🥰
 
reklama
No właśnie też nie, bo nawet nie wiem czy przez koronę będą szkoły otwarte czy tylko jakieś online.
Tak, to moje pierwsze :) jutro zaczynam 14 tydzień. Termin na 8.12. :)

Ja jestem spod Wrocławia, a termin mam na 10.12, więc może spotkamy się w szpitalu 😁 co prawda ja będę mieć planowane cc na początku grudnia pewnie, ale kto wie... masz wybrany szpital?
 
Do góry