reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja dziś również byłam na wizycie. Tydzień temu we wtorek miałam prenatalne, a dzisiaj byłam u mojej gin prowadzącej ciążę. Wczoraj odebrałam wyniki usg i pappy to wszystko ok:)
ZD z samego usg wyszło ok 1:4000, a z biochemią 1:6000.
Moja gin wpisywała mi te wszystkie wyniki w kartę, sprawdzała czy nie mam infekcji, sprawdzała mojego krwiaka - ciągle go mam, ma 1mm 😂 i mam się już nim nie przejmować, mogę współżyć normalnie 😁 Ze względu na moje pobolewania brzucha nie mogę biegać, a chciałam wrócić do treningów i dalej mam brać luteinę. Powiedziała mi, że mogę biegać jeśli nie będę miała żadnych bóli brzucha, jak będę się czuła tak jakbym nie była w ciąży. Więc nie wiem czy to będzie możliwe. Miałam przerwę w tych pobolewaniach jakoś od 9 do końca 12 tygodnia, alew 13 i 14 pojawiły się.

U mnie dzisiaj 13+5. Jak zaczęło się usg to dzidzia się nie ruszała i pani doktor mówi "no, ruszaj się" i tak mnie cisnęła w brzuch i młody zaczął się pięknie obracać😁😁 i mówi jaki grzeczny dzidziuś, posłuchał od razu :D
Wielkość na dziś to 8,2cm ❤

Ja ciągle nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży. To jest dla mnie coś tak niesamowitego, taki cud, takie błogosławieństwo 😭 Trudno mi pojąć, że ten mały człowieczek jest we mnie 🙈
Super wiadomość ❤️🥰😍
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj przyszedł detektor tetna i szukałam z mężem i nic nie znalazłam 😕 dzisiaj mam wg OM 10+1 czy już powinno coś było słychać ? A jak tak to gdzie powinnam szukać ? Kupiłam ten detektor pocket różowy (co widziałam że był polecany przez was)
Niziutko szukaj przy bikini dopiero za 3 razem znalazłam na początku i wsłuchuj się w odgłosy zawsze blisko już słuchać w tle takie pukanie 🥰😍❤️
 
Dziewczyny, A jeśli by Wam wyszło ryzyko zd 1:760 po teście pappa To byście robiły jakieś badania dodatkowe ?
Kurczę ja nawet nie wiem jakie są widełki czy skala bo jeszcze czekam na wyniki wiec nie pomogę :( nie zaglebialam się jeszcze bo nie otrzymałam swoich i ciężko mi się odnieść.
 
Niziutko szukaj przy bikini dopiero za 3 razem znalazłam na początku i wsłuchuj się w odgłosy zawsze blisko już słuchać w tle takie pukanie 🥰😍❤️
A musicie mieć ten żel bo mi przyszło bez i nie wiem czy to ma jakiś wpływ. Ponadto nie nie wiem czy przesuwać tym urządzeniem po skórze czy odrywać i co kawałek dostawiać do skóry
 
Ale dziś tutaj dobre wiadomości, super, gratulacje, aż miło się czyta! ♥️
Ja odkryłam sposób na swoje zaparcia - truskawki 😊 Od kilku dni jem codziennie i zaparcia przeszły jak ręką odjął. Od dzieciństwa moja ulubiona czerwcowa kolacja to truskawki utarte z odrobiną cukru i do tego bułeczka i szklanka mleka, mniam!! 😊
Zamówiłam sobie Mustelę do smarowania brzucha, polecałyście tutaj kiedyś. Muszę działać bo żadne nawilżacze nie działają i skóra na brzuchu sucha jak wiór.
 
A musicie mieć ten żel bo mi przyszło bez i nie wiem czy to ma jakiś wpływ. Ponadto nie nie wiem czy przesuwać tym urządzeniem po skórze czy odrywać i co kawałek dostawiać do skóry
Ja miałam z żelem nie wiem czy bez niego słuchać za raz spróbuje bez niego i dam Ci znać. Ja biorę trochę żelu na głowice i okrężnymi ruchami szukam raczej nie odrywam głowicy
 
Dziewczyny, A jeśli by Wam wyszło ryzyko zd 1:760 po teście pappa To byście robiły jakieś badania dodatkowe ?
Ja gdzieś w odmętach internetu czytałam że martwić można się zacząć jak ryzyko jest większe niż 1:300 (czyli jak ta druga liczba jest mniejsza niż 300). Ja dopiero przy takim zdecyduje się na Nifty.
 
reklama
Ale dziś tutaj dobre wiadomości, super, gratulacje, aż miło się czyta! ♥
Ja odkryłam sposób na swoje zaparcia - truskawki 😊 Od kilku dni jem codziennie i zaparcia przeszły jak ręką odjął. Od dzieciństwa moja ulubiona czerwcowa kolacja to truskawki utarte z odrobiną cukru i do tego bułeczka i szklanka mleka, mniam!! 😊
Zamówiłam sobie Mustelę do smarowania brzucha, polecałyście tutaj kiedyś. Muszę działać bo żadne nawilżacze nie działają i skóra na brzuchu sucha jak wiór.
Ja smaruje mustella na brzuszek, tolpa na piersi i jeszcze kupiłam oliwkę dla kobiet w ciąży i super nawilża ciało całe :)
 
Do góry