reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Kto jeszcze jutro wizytuje? :) ja mam po południu kontrolną wizytę i już czuje podekscytowanie pomieszane ze stresem czy wszystko ok :) byle do jutra...

Ja! Prenatalne 😊 Po ostatniej wizycie byłam spokojna o dziecię, ale dziś znów dopadł mnie lekki stresik, a może bardziej ciekawość, co tam u potomstwa słychać 😁 Jutro 17:30 ❤️
 
Dziewczyny, dziś zauważyłam jasno żółte upławy z przebijającymi się zielonymi stużkami, czy miała tak któraś z was? Ciągnie mnie i boli w brzuchu pachwinach i plecach. Dodam,że innych objaw nie mam typu pieczenie swędzenie...
Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie i troche się martwię, czy mam zadzwonić do lekarza?
 
Dziewczyny, dziś zauważyłam jasno żółte upławy z przebijającymi się zielonymi stużkami, czy miała tak któraś z was? Ciągnie mnie i boli w brzuchu pachwinach i plecach. Dodam,że innych objaw nie mam typu pieczenie swędzenie...
Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie i troche się martwię, czy mam zadzwonić do lekarza?
Zaobserwuj czy to samo będziesz mieć jutro, pojutrze. Bo u mnie jednorazowo pojawiła się taka zielonkawa wydzielina, potem za tydzień jeszcze raz - za pierwszym i drugim razem przy tylko jednym podcieraniu i też bez żadnego swędzenia, brzydkiego zapachu. Akurat dzisiaj miałam wizytę i okazało się, że wszystko ok. Jak u Ciebie będzie to dalej występować to najlepiej w najbliższych dniach do lekarza.
 
Dziewczyny dzisiaj przyszedł detektor tetna i szukałam z mężem i nic nie znalazłam 😕 dzisiaj mam wg OM 10+1 czy już powinno coś było słychać ? A jak tak to gdzie powinnam szukać ? Kupiłam ten detektor pocket różowy (co widziałam że był polecany przez was)
 
Dziewczyny dzisiaj przyszedł detektor tetna i szukałam z mężem i nic nie znalazłam 😕 dzisiaj mam wg OM 10+1 czy już powinno coś było słychać ? A jak tak to gdzie powinnam szukać ? Kupiłam ten detektor pocket różowy (co widziałam że był polecany przez was)
Moze byc jeszcze trudno, ja znalazlam, ale baaardzo niziutko i musialam dosc mocno naciskac, no i zeszlo mi sporo czasu, w ogole to chyba dopiero za trzecim razem mi sie udalo. Teraz mam 12+0 i jest o wiele latwiej, juz wiem gdzie sie czai dzidzia i jak szukac 😉
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj przyszedł detektor tetna i szukałam z mężem i nic nie znalazłam [emoji53] dzisiaj mam wg OM 10+1 czy już powinno coś było słychać ? A jak tak to gdzie powinnam szukać ? Kupiłam ten detektor pocket różowy (co widziałam że był polecany przez was)
Ja jestem w 14tc i tętno znajduje na lini bikini , czasami troszkę wyżej, A czasami nawet na włoskach [emoji23]
I też trzeba mocniej dociskać
 
Do góry