reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

O jeżu.
posprzatalam dziś ładnie, wszystkie książki przetarłam, wszystkie kurze podcieralam, wyszorowalam wszystkie szafki, poodkurzalam, sprzątnęłam łazienkę i... umieram.
jest mi słabo i na żołądku kiepsko.

Boże jaka ja jestem słaba i jak mnie to strasznie frustruje


dziewczyny przecudowne wieści dziś, bardzo się cieszę!
Ja to nie mam sily sie z lozka podniesc 😅 podziwiam za sprzatanie, u mnie tez by sie wkoncu przydalo ale czekam na ten lepszy dzien...licze ze w koncu nadejdzie 😂 moj zoladek rowniez kiepsko. Oby 2 trymestr byl bardziej laskawy...juz tak ciut ciut tylko 😍
 
reklama
Ja to nie mam sily sie z lozka podniesc 😅 podziwiam za sprzatanie, u mnie tez by sie wkoncu przydalo ale czekam na ten lepszy dzien...licze ze w koncu nadejdzie 😂 moj zoladek rowniez kiepsko. Oby 2 trymestr byl bardziej laskawy...juz tak ciut ciut tylko 😍
No powinnam to zostawić mezowi ale on normalnie pracuje a ja pracy mam mniej, dobrze się czułam i tyle z tego było.
Ale przynajmniej jest przyjemniej w domu. Mam nadzieje, ze po prysznicu będzie lepiej.

no do drugiego trymestru to ja mam jeszcze miesiąc. Ale na szczęście przez większość czasu czuje się naprawdę przyzwoicie

ja bardziej podziwiam za wytrzymywanie tych dolegliwości w większym nasileniu. Bo mnie mecza takie napady chwilowe. To nie wiem czy bym wytrzymała jakby było gorzej.
 
Babydream to mega Marka! Bardzo dobre kosmetyki!
Pracuje jako kosmetolog i po zabiegach silnie ingerujacych w skórę, krem regenerujący z babydream działał cuda :-) koleżanki też do kąpieli używają dla dzieciaków bo im kiedyś kupiłam pod choinkę zestawy i też zachwycone:-) A cena super :-)
Kremy z spf te z mieli spoko, bo nie pozostawały takiego tłustego filmu na skórze:-)
Ja mam BioOil, ale chyba też się skuszę:) Chociaż czytałam dobre opinie o Rossmannowej oliwce dla mam Babydream, a kosztuje tylko koło 10 złotych i kusi mnie spróbować [emoji16]
 
A ja mam dzisiaj jakąś niemoc...niemal cały dzień przeleżałam a jeszcze teraz dopadły mnie jakieś mdłości...
Dobrze, że to końcówka tego dnia. Mam nadzieję, że sen pomoże.

Dobranoc dziewczyny [emoji3590]
To był dzień dobrych wiadomości i oby kolejne też już tylko takie były przed nami [emoji846]
 
Ja chciałam nazwać syna Mikołaj, ale właśnie jak mam termin na mikołajki to nie chce mu tego zrobić 😆 urodziny, imieniny i mikołajki w jeden dzień, biedne dziecko 🤣

Ja z kolei jak byłam mała to mi zawsze bylo przykro, ze mam urodziny w lipcu i nie mogę przynieść cukierków do szkoły ☹


Ja jestem z sierpnia i również zawsze było mi przykro O te cukierki 😂
 
Ja jestem z sierpnia i również zawsze było mi przykro O te cukierki 😂
Ale w dorosłym życiu to najfajniej!

ja mam urodziny w zaduszki... i tak najczęściej nie było zajec w szkole a w dodatku cmentarze wszyscy odwiedzali wiec w weekend ciężko było zaprosić przyjaciół :D ale za to jako dorosła się cieszę, robimy z kolega imprezy urodzinowo-halloween w gorach :D
 
reklama
Do góry