reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
W ciąży może boleć kręgosłup, ale to może być też skutek długotrwałego leżenia /siedzenia i braku ruchu. Jeżeli nie ma innych dolegliwości, to raczej nie powinien martwić.
No to ani chodzic ani lezec 😆 ... a to 11 tydzien dopiero 😂😂😂 ja sie boje co bedzie pozniej jak juz dzidzia zacznie ciązyc
 
Wyslalam poprawiona ta prace licencjacką znowu do sprawdzenia. Zmienilam wszystko co mi podkreslilo doslownie nawet ksiazki i cytaty w tych czesciach. Tak strasznie sie boje ze znowu mi cos wyjdzie i mnie oskarżą 😭 w ogole okazalo sie ze nie mi jedynej wyszedl plagiat i to dokladnie tych samych częsci...dla mnie chore to co sie dzieje. Musialam zmyslic wyniki ankiet bo gdzie w ciagu 2 dni mialabym je rozdac podliczyc itp... takze jak znowu wyjda "ze odpisane nawet procenty" a wtedy siedzialam jak glupia i liczylam wyniki i lazilam po szkolach rozdajac ankiety to sie naprawde chyba zalamie...boje sie ze mam tak duzego pecha w zyciu ze znowu wyjdzie ze jest nie tak i mi nie pozwolą bronic.
 
Wyslalam poprawiona ta prace licencjacką znowu do sprawdzenia. Zmienilam wszystko co mi podkreslilo doslownie nawet ksiazki i cytaty w tych czesciach. Tak strasznie sie boje ze znowu mi cos wyjdzie i mnie oskarżą 😭 w ogole okazalo sie ze nie mi jedynej wyszedl plagiat i to dokladnie tych samych częsci...dla mnie chore to co sie dzieje. Musialam zmyslic wyniki ankiet bo gdzie w ciagu 2 dni mialabym je rozdac podliczyc itp... takze jak znowu wyjda "ze odpisane nawet procenty" a wtedy siedzialam jak glupia i liczylam wyniki i lazilam po szkolach rozdajac ankiety to sie naprawde chyba zalamie...boje sie ze mam tak duzego pecha w zyciu ze znowu wyjdzie ze jest nie tak i mi nie pozwolą bronic.
Głowa do góry i nie załamuj się, wszystko będzie dobrze :) Ważne że teraz to sprawdzają i takie rzeczy wyszły w tym momencie a nie później. Mnie oskarżono o plagiat podczas obrony a wszystko tylko dlatego że w pracy pisemnej napisałam że inspirowałam się/ zaczerpnęłam postaci z książki i filmu ale zapomniałam napisać przy filmie jego autora. 🤭 Na szczęście dla mnie też wszystko dobrze się skończyło, musiałabyś mieć na prawdę strasznego pecha żeby znowu coś wyszło nie tak
 
Głowa do góry i nie załamuj się, wszystko będzie dobrze :) Ważne że teraz to sprawdzają i takie rzeczy wyszły w tym momencie a nie później. Mnie oskarżono o plagiat podczas obrony a wszystko tylko dlatego że w pracy pisemnej napisałam że inspirowałam się/ zaczerpnęłam postaci z książki i filmu ale zapomniałam napisać przy filmie jego autora. 🤭 Na szczęście dla mnie też wszystko dobrze się skończyło, musiałabyś mieć na prawdę strasznego pecha żeby znowu coś wyszło nie tak
No musialabym miec mega pecha to fakt. Mimo wszystko jednak tak niewyobrazalnie sie stresuje 🥵🤯 jutro bede jakos w poludnie dzwonic do nich ile mi wyszlo tym razem. Trzymajcie kciuki wszstkie ❤
 
reklama
O jeżu.
posprzatalam dziś ładnie, wszystkie książki przetarłam, wszystkie kurze podcieralam, wyszorowalam wszystkie szafki, poodkurzalam, sprzątnęłam łazienkę i... umieram.
jest mi słabo i na żołądku kiepsko.

Boże jaka ja jestem słaba i jak mnie to strasznie frustruje


dziewczyny przecudowne wieści dziś, bardzo się cieszę!
 
Do góry