reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny udało mi sie posłuchać serduszka przez detektor, jeszcze akurat mąż był obok, co za cudowne uczucie ❤ popłakałam się i teraz w spokoju mogę poczekać do kolejnej wizyty 😊


Ja detektor mialam w 1 ciazy. Teraz odpuszczam sobie. non stop Panikowalam facetowi, ze Nie slysze jej i wogole. Bede zdrowsza. Detektor wywolal. We. Mnie wiecej Paniki niz szczescia, 😀
 
reklama
A ja dziś cały dzień mam obolały brzuch, a wzdęty jak balon. Wzięłam espumisan, mam nadzieję że przejdzie. Jeszcze byłam dziś u ortodonty na zmianie drutu i zaczynają mnie boleć zęby, także lecę spać bo ciężko to widzę 🙈
 
Jestem juz po wizycie i ogarnęła mnie pełnia szczęścia 😍 😍 Wszystko w porządku, dziecko ma 2,24cm tętno 172🥰 Lekarz powiedział, że to plamienie było spowodowane implantacją łożyska i że mogą jeszcze takie plamienia u mnie wystąpić ale nie ma powodów do obaw. Pisze dopiero teraz bo po powrocie chyba z emocji tak rozbolała mnie głowa, że musiałam się położyć. Załączam foto z usg :)
Wspaniale, bardzo się cieszę że wszystko w porządku!! 🥰🥰
 
Matko...narzczony przyniosl mi z pracy taki niesamowicie pyszny rozplywajacy sie w ustach tort czekoladowy. Szef mu mowil zeby az 2 kawalki wzial dla mnie 🤣🤣🤣 co jakis czas mi przynosci tą pysznosc. Naprawde nic lepszego nie jadlam. Jak nie przepadam za tym co serwują u niego w restauracji tak tort (i wino😅😂) jest PYSZNY. Szkoda tylko ze jutro na badanie krwi mam byc na czczo i juz go dzis nie zjem...boze tak kusi 😍😍😍 nie wiem czy usne na mysl o tym ze czeka na mnie tort w lodowce 😂🤣
 
@Rumiankowa mam tą samą poduchę do spania i ogólnie na kręgosłup super i później ma brzuszek też była ekstra. Z wypelnieniem nic się nie dzieje a mam ją już ponad 2 lata. Ale dla mnie pod głową jest ciut za twarda i czasem rano budzę się z bolem głowy przez to. Druga rzecz - weź się szybko z niej wydostan jak dziecko w pokoju obok w nocy zaczyna panicznie płakać bo się obudzi i coś go wystraszy 😂 pozabijac się można 😉

@Piernik98, co do tych napadów głodu, zawrotów głowy przed zjedzeniem to może być to kwestia spadku cukru we krwi. Zobaczysz jakie wyjdą Ci wyniki glukozy. Oby to było chwilowe i oby nie byl to problem z cukrem.
A jeśli chodzi o bóle w lędźwiach to ja tak mam zazwyczaj jak źle śpię albo za dużo leżę i mam za mało ruchu.

QUOTE="Karanga, post: 19554611, member: 197853"]
O tak, to że się zmieni jest prawdopodobne :) ja mam wypisane dość dużo imion ale mąż nie chce nawet spojrzeć, mówi że za wcześnie, za to starszak biega i wymyśla co rusz nowe haha 😁 a powiem Wam że jak byłam w pierwszej ciąży to bardzo szybko ustaliliśmy z mężem że będzie Bruno, i gdzieś w połowie ciąży czar prysł jak puścili w tv reklamę Pedigree "Mój piesek nazywa się Bruno i robi zdrową kupkę" 😂 i mąż powiedział że już mu się Bruno nie podoba bo będzie mu się zawsze kojarzyć z tą reklamą haha 😁 i trzeba było zmieniać imię :)
[/QUOTE]
Mi się odmieniło jeśli chodzi o imię i całą ciążę był Antoni a jak urodzilam to stwierdziłam, że to nie będzie Antoś tylko Aleksander :)

Dziewczyny kupujecie już bądź stosujecie już kremy czy olejki na rozstępy ? Ja właśnie wkraczam w 2 trymestr za raz i chce już coś kupić ale nie wiem który 🤷🏼‍♀️ Może dziewczyny które już były w ciąży i miały styczność coś doradza ?
Ja polecam Le Maadr, pozwolił mi uniknąć rozstępów ciążowych a mam tendencje do rozstępów. Używałam też przez chwilę czekoladowego Palmersa ale ten zapach mnie mdlił. Chociaż bardzo polecają ta firmę.
Uzywalam Palmersa w poprzedniej ciąży i używam teraz od paru dni. Byłam mega zaskoczona, bo coś się zmieniło w formule tego balsamu bo ten nie pachnie prawie wcale a tamten, którego wcześniej używałam miał bardzo ciezki kakaowo czekoladowy zapach.
 
Gratuluję wszystkim dziewczynom dzisiejszych wizyt 🥰😍 super, że same dobre wiadomości 😍 a zdjęcia Waszych dzidziusiow są przeurocze 🥰
 
Nie moge juz spac. Jakis komar mnie atakuje a nie moge go dorwać 😭 maja obok chłopa to dlaczego nade mna sie znecaja. Moj nigdy nie pogryziony. Doslownie nigdy. Latalo by z 20 komarow to wszystkie siada na mnie a na nim zaden...tak mnie brzydzą te stworzenia ze juz spac dalej nie pojde....
 
reklama
Do góry