reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja bym poszła, w zagrożonych ciazach czesto robią usg A gdyby było tak szkodliwe to szczególnie w zagrożonych by ograniczał



Przecież nigdzie nie napisalam że znalazłaś swoje tętno:) jeśli obliczylas I jest 168 to na pewno bejbis. Chyba wstawialas filmik I mowilam że znalazłaś bejbisia :D

Niee, ja wstawiłam zdjęcie tylko z aplikacji, że chyba znalazłam. Tyle, że wczoraj prawie nic nie słyszałam więc nie wiem, być możliwe że czasem łapało moje tętno, a pokazywało około 140. Bo dzisiaj ewidentnie dzidzie słyszałam, a pokazywało cały czas około 155 i jak obliczyłam to było 3 razy 28 uderzeń przez te 10 sekund.
 
reklama
Niee, ja wstawiłam zdjęcie tylko z aplikacji, że chyba znalazłam. Tyle, że wczoraj prawie nic nie słyszałam więc nie wiem, być możliwe że czasem łapało moje tętno, a pokazywało około 140. Bo dzisiaj ewidentnie dzidzie słyszałam, a pokazywało cały czas około 155 i jak obliczyłam to było 3 razy 28 uderzeń przez te 10 sekund.

Ok To jak słyszysz dzidzia to to to. Jeśli tylko wyskakują cyfry A nie slyszysz to zwyczajnie maszynka wariuje.
U mnie też często pokazuje jakiś pomiar mimo że nie słyszę A znowu jak dziś słyszałam to się kreski pokazały naprzemiennie z 140 A na pewno jest wiecej niz 140 :)
 
Póki co na szybko bo dopiero wyszłam i muszę wrócić do domu.

Słyszałam serducho, coś niesamowitego 🥰
Dzidziul ma 2,6 cm 9+3
Dostałam zwolnienie bo mam krwiaka 2,5 cm więc teraz dużo odpoczynku i zero seksu 😢

Focia dla Cioć w załączniku
Cudnie! Gratuluję ślicznej dzidzi :) krwiaka nie zazdroszczę, ja też mam :/ ale wchłonie się nam! Musi :)
 
A jakie witaminki w ogole bierzecie w ciąży ? Ja biore Prenatal uno a teraz duo z DHA. Dodatkowo przepisał mi żelazo sorbifer (2x1 dziennie). Czy suplementujecie dodatkowo kwas foliowy?
 
A jakie witaminki w ogole bierzecie w ciąży ? Ja biore Prenatal uno a teraz duo z DHA. Dodatkowo przepisał mi żelazo sorbifer (2x1 dziennie). Czy suplementujecie dodatkowo kwas foliowy?

W Prenatal Uno jest 800 mg, to chyba wystarczająco :) Ja też biorę, plus to co z jedzenia, bo o tym też trzeba pamiętać, że zawsze coś tam tego kwasu jest;)
 
Ja po wizycie :) lekarz bardzo miły, rzeczowy, konkretny, zbadał mi wszystko co się dało i zrobił na szybko jeszcze USG przez brzuch i był dzidziuś z serduszkiem bijącym 😍 cytologię mi pobrał i skierowal na USG cycków a w ogóle to podkreślił żeby za bardzo nie badać ich w ciąży zwłaszcza sutków bo się skurcze robią w macicy. Przepisał też inne leki przeciwwymiotne, mam nadzieję że te dostanę :) a teraz wsuwam loda waniliowego z polewą karmelową 🤩 zaraz się zaczną wieczorne mdłości więc chwila przyjemności dla mnie ;)
 
A jakie witaminki w ogole bierzecie w ciąży ? Ja biore Prenatal uno a teraz duo z DHA. Dodatkowo przepisał mi żelazo sorbifer (2x1 dziennie). Czy suplementujecie dodatkowo kwas foliowy?
Ja biorę DuphaVit Pregna (w składzie DHA, foliany, jod, wit. D i żelazo). Dodatkowo gin kazała brać Neomag Forte i witaminę D (mimo tego że jest w suplemencie to dodatkowo mam też brać bo zapotrzebowanie na nią jest podobno duże).
 
A jakie witaminki w ogole bierzecie w ciąży ? Ja biore Prenatal uno a teraz duo z DHA. Dodatkowo przepisał mi żelazo sorbifer (2x1 dziennie). Czy suplementujecie dodatkowo kwas foliowy?
Póki co jeszcze Pregna Start, ale zaraz zmieniam też na jakieś z DHA . Nie trzeba dodatkowo kwasu foliowego bo w kazdych witaminach dla ciężarnych chyba jest w składzie.
 
reklama
Do góry