reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Juz drugi raz mi sie co takiego zdarzylo jak dzis. Wyszlam z narzeczonym na zakupy i nagle w jednej chwili czuje ze mi sie kreci w glowie i mi slabo a jednoczesnie dopada straszny glod tak jakby mi cukier spadl nie wiem. Podobne uczucie no i przy tych ladach co sa sery miesa itp facet zamowil mi bulke ze sznyclem i ukrylam sie miedzy regalami zeby szybko wziac pare gryzow (ukrylam sie bo do jutra zakaz jest zdejmowania maski i jedzenia w miejscu publicznym) i doslownie po chwili mi sie juz polepszylo. Ostatnio mialam w nocy ze sie z takim uczuciem obudzilam i tez musialam zjesc. Oczywiscie za bulke zaplacilam przy kasie [emoji23][emoji23][emoji23]
Chyba faktycznie spadek cukru.
A miałaś już badany?
 
reklama
Dokładnie mam to samo. Tez mnie znów zaczęło mdlic drugi dzień i właśnie takie ciągniecie kłucie dziwne uczucie. Nie jest to ból ze się zwijam z bólu tylko tak ciągnie. Jestem po raz pierwszy w ciąży i jeszcze mam krwiaka i trochę się martwię czy to czasem nie ten krwiak ale oby to było powiększanie się tam wszystkiego 😜✊🏻🙏🏼
Dobrze czytać takie coś od kogoś kto jest na tym samym etapie, bo na wszystkich stronach internetowych, w książkach, praktycznie wszędzie ból brzucha na każdym etapie ciąży definiowany jest jako niepokojący. I to tylko dokłada zmartwień. A jak się okazuje to większość dziewczyn zmaga się z takimi bólami.
To damy radę :)
 
Ja mam też od paru dni takie bardziej rozpychanie i takie jak na okres coś podobnego w odczuciu,
Jest mi przykro jak dziewczyny nie mają dobrych wieści... strasznie się nakręcam wtedy i mało udzielam, i przy tym strasznie martwię się....
Czasami się zastanawiam czy zrobić sobie wolne od forum , by głowa trochę wyluzowała, ale jestem ciekawa jak wizyty,
Tez właśnie tak mam wiec jest już nas 4 z podobnymi objawami i tygodniami wiec oby to było ze wszystko rośnie w nas w środku. Ja mam krwiaka i już 2 tyg nie byłam na usg i dopiero za 2 tyg ma wizytę i wariuje... czytam o dziewczynach i martwię się bardzo. Zamówiłam ten detektor tętna płodu ma niby jutro przyjść wiec obym znalazła serduszko i się uspokoiła.
 
Chyba faktycznie spadek cukru.
A miałaś już badany?
Nie badalam jeszcze. Nie wiem w ktorym tygodniu lekarz zleca badanie. Ale np zauwazylam ze jak zjem jakies slodycze w wiekszej ilosci znaczy nie ze nie wiadomo ile to np mam kołatania serca, bole glowy i zle sie czuje...za tydzien ide na badania ale nie rozczytam sie co lekarz mi zalecil jak nie bedzie badanai cukru to mu o tym powiem na wizycie.
 
Tez właśnie tak mam wiec jest już nas 4 z podobnymi objawami i tygodniami wiec oby to było ze wszystko rośnie w nas w środku. Ja mam krwiaka i już 2 tyg nie byłam na usg i dopiero za 2 tyg ma wizytę i wariuje... czytam o dziewczynach i martwię się bardzo. Zamówiłam ten detektor tętna płodu ma niby jutro przyjść wiec obym znalazła serduszko i się uspokoiła.
Ja tez wizyta po 4 tygodniach od ostatniej...stres straszny 😰 tez czekam na swok detektor tetna. Ale jednak to ciagniecie w pachwinach, pobolewanie piersi, bole glowy, sennosc i mdłości jakos mnie uspokajają...tak sobie wmawiam przynajmniej ze to dobrze.
 
Tez właśnie tak mam wiec jest już nas 4 z podobnymi objawami i tygodniami wiec oby to było ze wszystko rośnie w nas w środku. Ja mam krwiaka i już 2 tyg nie byłam na usg i dopiero za 2 tyg ma wizytę i wariuje... czytam o dziewczynach i martwię się bardzo. Zamówiłam ten detektor tętna płodu ma niby jutro przyjść wiec obym znalazła serduszko i się uspokoiła.
No ja też mam krwiaka , też się zastanawiam nad tym detektorem, mam wizytę na NFZ we wtorek , i wtedy prenatalne tak jak Ty [emoji6] A właśnie kiedy idziesz na test papa z krwi ?
 
No ja też mam krwiaka , też się zastanawiam nad tym detektorem, mam wizytę na NFZ we wtorek , i wtedy prenatalne tak jak Ty [emoji6] A właśnie kiedy idziesz na test papa z krwi ?
Ja prywatnie wizyty. I usg i test PAPPA mam w jednym dniu 28 maja i później wizytę u mojego wiec kupa czasu jeszcze :/ tylko raczej wyniki z pappa chyba nie będę mieć od razu bo to krew. Muszę zadzwonić do kliniki w której mi robią i dopytać bo kazali mi na usg i test w tym samym dniu zrobić.
 
reklama
Ja tez wizyta po 4 tygodniach od ostatniej...stres straszny 😰 tez czekam na swok detektor tetna. Ale jednak to ciagniecie w pachwinach, pobolewanie piersi, bole glowy, sennosc i mdłości jakos mnie uspokajają...tak sobie wmawiam przynajmniej ze to dobrze.
Tak tez się łudzę ze te mdłości i ciągniecie to może jednak dobry znak ale jak tu koleżanka miała wszystkie objawy a serduszku i tak już nie biło to aż ciarki człowieka przechodzą czy aby na pewno jest okej... oby ten detektor przyszedł jak najszybciej i rozwija nasze obawy ❤️🙏🏼
 
Do góry