reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja prywatnie wizyty. I usg i test PAPPA mam w jednym dniu 28 maja i później wizytę u mojego wiec kupa czasu jeszcze :/ tylko raczej wyniki z pappa chyba nie będę mieć od razu bo to krew. Muszę zadzwonić do kliniki w której mi robią i dopytać bo kazali mi na usg i test w tym samym dniu zrobić.
Acha , ja mam zrobic tydzień wcześniej.
Mnie ratuje że na NFZ chodzę też, bo gin prywatnie gdzie chodzę to co 4-5 tygodni chce mnie widzieć, a dla mnie 2tygodnie to długo.
 
reklama
Ciężko powiedzieć co to.. Dobrze,że ustało bo wariuje.. Przełożyłam z 17 na 12 wizyte bo chyba do wieczora bym nie wytrzymała. Na teleporadzie dowiedziałam się że mogę do 400mg na dobe zwiększyć luteine. Tak też zrobiłam.. Ale wizyta do łazienki to horror. Jak sikam to patrze i zawziecię potem obserwuje papier- jest czyściutko...
Ja brałam luteine nawet 600 mg na dobę plus zek doppchwowy Crinone.
Obecnie też biorę 600 mg z tym że utrogestanu, po luteinie miałam straszne pieczenie i swędzenie i do tego 3x2 duohaston
 
Tak tez się łudzę ze te mdłości i ciągniecie to może jednak dobry znak ale jak tu koleżanka miała wszystkie objawy a serduszku i tak już nie biło to aż ciarki człowieka przechodzą czy aby na pewno jest okej... oby ten detektor przyszedł jak najszybciej i rozwija nasze obawy ❤🙏🏼
No wlasnie ostatnio usunelam sie z grupy na fb grudniowe mamy 2020 bo w ciagu 3 dni chyba z 5 postow bylo ze poronienie zatrzymane i brak akcji serca i psychicznie nie dalam rady bo sobie zaczynalam wmawiac takie bzdury...od razu w glowie czarne scenariusze. Strasznie przezywam kazda historie i mysle o tym jak ta osoba zle sie wtedy czuje...dołuje to strasznie 😭😭😭
 
A ja jednak prenatalne mam wcześniej. Miałam mieć 27 maja, ale zapisałam się do lekarki z listy tych lekarzy Link do: The Fetal Medicine Foundation którą u mnie w mieście wszyscy polecają i ona robi badania w 12 tygodniu, więc mam 21 maja, za tydzień. A pappa będę robić chyba 22. Ogólnie to już nic z tego nie zrozumiałam. Bo jak dzwoniłam do laboratorium to powiedzieli, że muszę dostarczyć jakiś formularz z usg, żeby oni mogli zrobić raport z tej pappy, więc potrzebuję mieć to usg wcześniej.. Formularz wypełniony z tymi pomiarami. Jakieś to zagmatwane dla mnie.
 
Tak tez się łudzę ze te mdłości i ciągniecie to może jednak dobry znak ale jak tu koleżanka miała wszystkie objawy a serduszku i tak już nie biło to aż ciarki człowieka przechodzą czy aby na pewno jest okej... oby ten detektor przyszedł jak najszybciej i rozwija nasze obawy ❤🙏🏼
Domowy detektor nie jest narzędziem diagnostycznym, to bardziej gadżet, ale nie należy się nim sugerować. Na innym forum była dziewczyna, która się cieszyła, że już w 9 tygodniu udało jej się usłyszeć bicie serca maluszka przez taki właśnie detektor. Parę dni później poszła na usg i okazało się, że ma puste jajo płodowe, bez zarodka. Musiała słyszeć własne tętno.
 
No wlasnie ostatnio usunelam sie z grupy na fb grudniowe mamy 2020 bo w ciagu 3 dni chyba z 5 postow bylo ze poronienie zatrzymane i brak akcji serca i psychicznie nie dalam rady bo sobie zaczynalam wmawiac takie bzdury...od razu w glowie czarne scenariusze. Strasznie przezywam kazda historie i mysle o tym jak ta osoba zle sie wtedy czuje...dołuje to strasznie 😭😭😭
Mnie też to dołuje. Wiem, że te dziewczyny mają prawo napisać o tym, że straciły ciążę, ale jak to czytam to mnie paraliżuje. Wolę oglądać te wszystkie zdjęcia z usg i czytać dobre wiadomości, wtedy się dopiero uspokajam 🙄 A jak u kogoś coś jest nie tak, to jestem pewna, że u mnie też...
 
OKEJ już wiem wynik z krwi będę mieć 7-10 dni wiec w sumie tylko z usg będę jechać do mojego lekarza tego 28 maja. A jak u Ciebie to wyglada ?
 
No wlasnie ostatnio usunelam sie z grupy na fb grudniowe mamy 2020 bo w ciagu 3 dni chyba z 5 postow bylo ze poronienie zatrzymane i brak akcji serca i psychicznie nie dalam rady bo sobie zaczynalam wmawiac takie bzdury...od razu w glowie czarne scenariusze. Strasznie przezywam kazda historie i mysle o tym jak ta osoba zle sie wtedy czuje...dołuje to strasznie 😭😭😭
Ciężkie to jest nie powiem... Ja też przeżyłam szok jak przyszłam. Na wizytę w 9tyg a Pani dokor ni nowi że serca nie biją... Dlatego czy mam objawy czy nie to i tak się stresuje.. Ja należę do grupy po poronieniu i jestem w niej od 3 lat... I tyle ile jest tam dziewczyn z poronieniem to aż głową boli ☹️
 
Mnie też to dołuje. Wiem, że te dziewczyny mają prawo napisać o tym, że straciły ciążę, ale jak to czytam to mnie paraliżuje. Wolę oglądać te wszystkie zdjęcia z usg i czytać dobre wiadomości, wtedy się dopiero uspokajam 🙄 A jak u kogoś coś jest nie tak, to jestem pewna, że u mnie też...
Oczywiscie ze maja prawo. Sama na listopadowych sie zegnalam jak poronilam i dostalam duzo wsparcia a wsparcie pomaga bardzo.
 
reklama
Domowy detektor nie jest narzędziem diagnostycznym, to bardziej gadżet, ale nie należy się nim sugerować. Na innym forum była dziewczyna, która się cieszyła, że już w 9 tygodniu udało jej się usłyszeć bicie serca maluszka. Parę dni później poszła na usg i okazało się, że ma puste jajo płodowe, bez zarodka. Musiała słyszeć własne tętno.
Boże nie strasz mnie.... u mnie już widać dzidzie i miała dwa tyg temu 2 cm. A dziwne ze pomyliła tętno dziecka ze swoim bo nasze jest o wiele niższe niż dzieciątka. Wiadomo ze nie jest to sprzęt idealny i nie można się na nim wzorować w 100% ale raczej ciężko pomylić swoje tętno z dziecka... tak sadze. Dużo oglądam filmików przed kupnem i dziewczyny pokazywały jak bije nasze tętno jak trafi się na żyłę a jak dzidzi.
 
Do góry