reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Powtórzę się.
Od samych starań dzisiaj lekarz stwierdził tylko acard . Od momentu zajscia w ciążę badania i ewentualnie jeszcze leki.
Rozmawiałam z lekarzem który ma kilka certyfikatów między innymi mfm. Ale bardzo dziękuję za forumowe rady
Chcialam tylko pomóc bo przeczytalam wiele podobnych historii do twojej... w kazdym razie zycze ci jak najlepiej i mam nadzieje ze wkrotce przyjdziesz do nas pochwalic sie dwoma kreseczkami 😊🥰
 
reklama
Chcialam tylko pomóc bo przeczytalam wiele podobnych historii do twojej... w kazdym razie zycze ci jak najlepiej i mam nadzieje ze wkrotce przyjdziesz do nas pochwalic sie dwoma kreseczkami 😊🥰

I ja to rozumiem ale po 1 poronieniu acard to też nie tabletka na wszystko . Teraz można bardziej zobrazowac że może to u mnie krew A nie wiek i wada genetyczna .
Bo acard brany na początku bez konsultacji może zaszkodzić a nie pomóc.
Nie mogę winić też lekarza że on sam mi po 1 poronieniu nie zlecił bo urodziłam 1 zdrowe Dziecko które miało 10 punktów.
Wszystkie zmienne są brane pod uwagę
 
@Asia Kasia szok 😲myślałam,że jak są objawy to jest bezpiecznie.Przykre ,że tyle rzeczy może się stać po drodze z ciążą😭


Na którą masz? Ja też jutro na 10 idę, już mam stan przedzawałowy i znów brązowy śluz ,pomimo brania luteiny. Strasznie się boję.
Ja od 2 tygodnii mam brązowy śluz, dwa dni temu byłam na USG, jest zarodek, serduszko bije , nie znana przyczyną śluzu. Czasami jest taka "uroda" , zarodek rośnie , będę 3mac kciuki! Ja biorę luteinę 3 x po 2 tab dopochwowo i mam leżeć bo to już moja 3 ciąża w tym 2 pierwsze samoistnie poronione, puste jajo płodowe. Także bądź dobrej myśli! 3 mam mocno kciuki !
 
A jak nasza @stokrotka 35 ?
Ja cały czas mam nadzieję...
Kochana dzięki ale niestety zaczęłam krwawić jeszcze przed wizytą. Zrobiła mi USG i powiedziała że faktycznie zaczyna się poronienie. Jedyna dobra wiadomość to że nie muszę póki co iść do szpitala na zabieg bo jak stwierdziła skoro samo się zaczęło to może samo się oczyści. A gdyby do poniedziałku było duże krwawienie to mam przyjść i ona oceni czy zabieg jest konieczny.
 
Ja mam na 12.30 i cholernie się stresuje bo też dostałam wczoraj plamienia mimo obstawienia lekami. W prawdzie wieczorem na papierze było widać najpierw zarózowionego śluzu a potem nawet śluz z jasno czerwoną krwią sie pojawił... Cała noc nie spałam tylko chodziłam do łazienki.. Było czysto. Rano jeszcze raz się pojawiło to zaróżowione i póki co do tej pory nic nie ma.. Ale w głowie mam już najgorsze scenariusze i boje się że będzie powtórka z rozgrywki i znowu się nie uda 😭
A masz bóle brzucha? Silniejsze niż zazwyczaj?
 
reklama
Do góry