reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny mam 10+6 dzisiaj od 2 dni cały czas kłuje mnie po lewej stronie najbardziej i w dole jak na okres jakoś tak dziwnie. Dziewczyny które są w podobnych dniach bądź już po miałyście tak ? Trochę mnie to nie pokoi, bo wcześniej nie miałam tak. Nie boli to aby brać nospe ale takie kłucie ciągniecie ...
 
reklama
Może jakieś naczynko pękło jak tak mało miałaś, ja mam niestety dużo , tyle dobrze,że to nie jest żywa krew...zwariować można. Trzymam za Ciebie kciuki, musi być dobrze, dość już tych czarnych scenariuszy.


Dzięki za to,że napisałaś❤ dobrze,że ktoś też tak ma i jest wszystko w porządku. A badali ci progesteron? Bo mi nie, biorę w ciemno luteinę, ale śluz wrócił właśnie, więc to chyba nie progesteron jednak. Też trzymam kciuki za Ciebie,żeby już było tylko dobrze☺
Ciężko powiedzieć co to.. Dobrze,że ustało bo wariuje.. Przełożyłam z 17 na 12 wizyte bo chyba do wieczora bym nie wytrzymała. Na teleporadzie dowiedziałam się że mogę do 400mg na dobe zwiększyć luteine. Tak też zrobiłam.. Ale wizyta do łazienki to horror. Jak sikam to patrze i zawziecię potem obserwuje papier- jest czyściutko...
 
Bardzo mi przykro :( Tule mocno i dużo sił dla Ciebie
Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .
 
Znam ten kalendarz, tylko moje pytanie brzmi czy to się patrzy na datę owulacji, czy ewentualnego zagniezdzenia ? [emoji848][emoji848]
Chyba jaki kolejek dzien z miesiąca poczęcia wyjdzie tak samo. Tak mi się wydaje.

Dziewczyny mam 10+6 dzisiaj od 2 dni cały czas kłuje mnie po lewej stronie najbardziej i w dole jak na okres jakoś tak dziwnie. Dziewczyny które są w podobnych dniach bądź już po miałyście tak ? Trochę mnie to nie pokoi, bo wcześniej nie miałam tak. Nie boli to aby brać nospe ale takie kłucie ciągniecie ...
Ja mam 10+2 I od kilku dni.. jak nie tygodnia kluje mnie, boli podbrzusze I plecy :(
Obstawiam, że się wszystko rozciąga i robi miejsce.
Choć też się lapie że mnie to martwi.
 
Hej Dziewczyny. Znowu was nadrabiam przez godzinę [emoji14]
Dla nowych dziewczyn to moja pierwsza ciąża, termin z OM na 25 grudnia, z usg na początek stycznia. Mam 32 lata.

Jak się okazuje mieliśmy wczoraj 13tą rocznicę związku a nie 14 [emoji23]

Jeśli chodzi o kalendarz chiński to ja słyszałam że się bierze pierwszy dzień okresu a nie zagnieżdżenia ani owulacji [emoji854]

Ja stwierdzam, że jestem jakąś kosmitką, bo nie mam żadnych objawów ciąży, mieszczę się w spodnie i biustonosze, nie mam humorków ani zachcianek. Jem wszystko, pije kawę i nic się dla mnie póki co nie zmieniło [emoji14]
 
reklama
Dziewczyny mam 10+6 dzisiaj od 2 dni cały czas kłuje mnie po lewej stronie najbardziej i w dole jak na okres jakoś tak dziwnie. Dziewczyny które są w podobnych dniach bądź już po miałyście tak ? Trochę mnie to nie pokoi, bo wcześniej nie miałam tak. Nie boli to aby brać nospe ale takie kłucie ciągniecie ...

Ja tak miałam w ciąży z synkiem, więzadła macicy się naciągają :) to znaczy ,że rośnie :)
 
Do góry