reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
@Asia Kasia szok 😲myślałam,że jak są objawy to jest bezpiecznie.Przykre ,że tyle rzeczy może się stać po drodze z ciążą😭

Coraz bardziej się boje jutrzejszej wizyty. Coraz gorzej to wszystko widzę... 😢
Na którą masz? Ja też jutro na 10 idę, już mam stan przedzawałowy i znów brązowy śluz ,pomimo brania luteiny. Strasznie się boję.
 
Nie myslalas o badaniach genetycznych na pai i MTHFR? Byc moze nie tylko acard a heparyna potrzebna. Co prawda ja sie jakos bardzo nie znam ale jestem na jednej grupie gdzie wlasnie dziewczyny mialy takie poronienia zatrzymane gdzie nagle serduszko przestawalo bic i wyszly im te wady. One tez podobno moga sie np po zdrowej ciazy uaktywnic. Bardzo mi jest przykro ze sie tak stalo 😔 ciezko widziec takie smutne wiadomosci. Trzymaj sie jakos ❤

Wiesz . Zazwyczaj po 1 poronieniu nie zalecają takich badań. O acard też pytałam.
To może być równie dobrze zły podział komórek. Wady ze względu na wiek.
Teraz mam acard już od starań i badania .
 
Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .
Tak bardzo mi przykro kochana [emoji3064]
Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca [emoji45]
[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
@Asia Kasia szok 😲myślałam,że jak są objawy to jest bezpiecznie.Przykre ,że tyle rzeczy może się stać po drodze z ciążą😭


Na którą masz? Ja też jutro na 10 idę, już mam stan przedzawałowy i znów brązowy śluz ,pomimo brania luteiny. Strasznie się boję.
Ja mam na 12.30 i cholernie się stresuje bo też dostałam wczoraj plamienia mimo obstawienia lekami. W prawdzie wieczorem na papierze było widać najpierw zarózowionego śluzu a potem nawet śluz z jasno czerwoną krwią sie pojawił... Cała noc nie spałam tylko chodziłam do łazienki.. Było czysto. Rano jeszcze raz się pojawiło to zaróżowione i póki co do tej pory nic nie ma.. Ale w głowie mam już najgorsze scenariusze i boje się że będzie powtórka z rozgrywki i znowu się nie uda 😭
 
Wiesz . Zazwyczaj po 1 poronieniu nie zalecają takich badań. O acard też pytałam.
To może być równie dobrze zły podział komórek. Wady ze względu na wiek.
Teraz mam acard już od starań i badania .
Mysle ze warto zrobic te badania dla samego siebie. Z tego co slyszalam wtedy acard sam moze nie wystarczyc. Nie znam sie tak, tyle co wyczytalam od dziewczyn z tamtej grupy ale mysle ze jesli u mnie ta sytuacja zdarzylaby sie 2 razy to napewno bym je zrobila. Wtedy lekarze tez inaczej podchodza do ciazy widzac takie wyniki. Ja jestem po ciazy biochemicznej i mialam zamawiac ze strony testdna.pl ale ze przez wirusa zamkneli granice i nie dostane sie do pl wiec nie zrobilam 😔
 
reklama
Mysle ze warto zrobic te badania dla samego siebie. Z tego co slyszalam wtedy acard sam moze nie wystarczyc. Nie znam sie tak, tyle co wyczytalam od dziewczyn z tamtej grupy ale mysle ze jesli u mnie ta sytuacja zdarzylaby sie 2 razy to napewno bym je zrobila. Wtedy lekarze tez inaczej podchodza do ciazy widzac takie wyniki. Ja jestem po ciazy biochemicznej i mialam zamawiac ze strony testdna.pl ale ze przez wirusa zamkneli granice i nie dostane sie do pl wiec nie zrobilam 😔


Powtórzę się.
Od samych starań dzisiaj lekarz stwierdził tylko acard . Od momentu zajscia w ciążę badania i ewentualnie jeszcze leki.
Rozmawiałam z lekarzem który ma kilka certyfikatów między innymi mfm. Ale bardzo dziękuję za forumowe rady
 
Do góry