reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .
Boże współczuje.... :( przepraszam ze pytam ale miałaś jakieś objawy plamienie ? Bądź silna !! Następnym razem musi się udać ! Trzymam mocno kciuki ! 🙏🏼✊🏻
 
reklama
Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .
O kurcze :( a miałaś jakieś objawy? Który to tydzień?
 
Trzymaj się kochana!!! [emoji173][emoji173] daj z
Nam znać jak będzie sytuacja u Ciebie się rozwijać [emoji173][emoji847]

Trzymam kciuki, będzie dobrze!![emoji173][emoji3059]
Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .
 
Zazwyczaj w poronieniu zatrzymanym objawy ciąży są nadal.... Ja to przeszłam w 2017 nie miałam żadnych plamień objawy ciąży miałam cały czas także to zawsze wychodzi na wizycie ☹

Coraz bardziej zaczynam się martwić... Już bym chciała wiedzieć, czy wszystko ok :( Tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża a widzę, że u wielu z Was zakończyła się poronieniem...
 
Coraz bardziej zaczynam się martwić... Już bym chciała wiedzieć, czy wszystko ok :( Tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża a widzę, że u wielu z Was zakończyła się poronieniem...
Rozumiem Twój niepokój... Ale niestety musimy przeżyć jakoś do następnej wizyty... Ja też nie wiem czy wszystko jest dobtze chociaż w wtorek było... Przeszłam poronienie zatrzymane i zawsze to się za mną ciągnie czy objawy są czy nie...
 
Poronienie zatrzymane znowu .
Jutro szpital .
Następnym razem od rozpoczęcia starań mam włączyć acard bo mi wyszly w 1 ciąży słabe przepływy maciczne z testu pappa
Żegnam się z Wami.
Życzę Wam zdrowia i wspaniałych Bobasow .
Nie myslalas o badaniach genetycznych na pai i MTHFR? Byc moze nie tylko acard a heparyna potrzebna. Co prawda ja sie jakos bardzo nie znam ale jestem na jednej grupie gdzie wlasnie dziewczyny mialy takie poronienia zatrzymane gdzie nagle serduszko przestawalo bic i wyszly im te wady. One tez podobno moga sie np po zdrowej ciazy uaktywnic. Bardzo mi jest przykro ze sie tak stalo 😔 ciezko widziec takie smutne wiadomosci. Trzymaj sie jakos ❤
 
reklama
Do góry