reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
W takim razie czekamy. U mnie dwa serduszka, ale lekarka powiedziała, że drugi jest mniejszy i daje mu 50% szans.
Hej:)A ja zawsze do tyłu z postami i tylko nadrabiam codziennie.
Czytałam "aferę" i przykro się zrobiło, całe szczęście dobrze się to skończyło [emoji173]
U mnie mdłości i rzyganko od czasu do czasu, brzuch jak w 5 miesiącu[emoji23]
Kupiłam też matę do akupresury ( któraś tu polecała) bo plecy mnie bolą niemiłosiernie, mam nadzieję,że trochę pomoże:)

Gratuluję udanych wizyt , a za Ciebie @Ewka34 trzymam kciuki,żeby serduszko już za tydzień było





To chyba ja[emoji5] czekam na potwierdzenie ,były dwa pęcherzyki , jeden z zarodkiem i serduszkiem a drugi tylko z żółtkiem, lekarz mówił,że daje 50/50 więc czekam do piątku i dowiem się czy zostały dwa czy jedno.
Niestety miałam 2 tyg plamień ,więc może ten jeden obumarł ...teraz biorę luteinę i jest ok.


@Ayla1414 piękna suknia, aż mi się przypomniało jak swoją wybierałam[emoji7]
 
Ja czuje się strasznie odkąd wiedziałam że mogę być w ciąży, około 3tyg po tym stosunku , jestem nie do życia, nie jestem w stanie zająć się córką dobrze, że pomaga mi teściowa, gotuje obiady i trochę mnie wspiera, już wcześniej żartowaliśmy że może będą bliźniaki bo tak się źle czuje, a z córką od początku do końca robiłam wszystko i nie czułam się tak jak teraz...

Ja w żadnej ciazy nie czulam się tak zle jak w tej. Choc już lepiej niż było (dziś po tyg znowu silne mdlosci Ale bez wymiotow) ogólnie słaba jestem I bez energii.. przez co wkrecam sobie bliźniaki :p h Cb faktycznie coś widac. Kiedy masz kolejne usg?
 
Jeśli mi lekarz zaleci. Nie wiem czy to przy blizniakach wskazane [emoji2368]
Jesteś w ciąży bliźniaczej? Jeśli tak to wyślesz swoje zdjęcie z pierwszego usg? Ja wysłałam swoje bo jest tam takie coś co przypomina drugi płód, strasznie się martwię.. Mam wpisane ciąża pojedyncza te dwa "obiekty" są trochę daleko od siebie, nie wiem co teraz
 
Jeeeeeeeju nadrobilam Was! 😂 Ponad 20 stron :D

Ja dzisiaj wstalam o 9.. Tzn obudziłam sie.. Wstalam o 10. A o 15 już znowu spalam do 16.. A teraz znowu oczy mi sie mienią 😂
Ale ogladam Polowanie na Łowcę. Uwielbiam takie filmy. ❤️ Wszedzie gdzie tylko morderstwo i inne 🤭

Co do forum prywatnego. Szczerze to ja jestem za :) fajnie jak to będzie tak podzielone i bedzie mozna wiecej prywaty :)
 
reklama
Do mamusiek co juz mają dzieci. :)
Miałyście dla dziecka cos takiego (nie wiem jak sie nazywa), ze sprawdza jak dziecko spi czy oddycha i w razie w.. Jakos pika. :)
Nie wiem czy wiecie o co chodzi. Mialam w rodzinie przypadek śmierci łóżeczkowej u miesiecznego dziecka i chyba cos takiego kupię..
 
Do góry