reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Powiem Wam, ze ja tez rozważam detektor tętna. Nie diagnostycznie bo zakładam, ze więcej razy nie znajdę niż znajdę. Ale żeby mąż mógł swobodnie tez uslyszec, nie wiem kiedy będzie mógł wejść do gabinetu ;)


byliśmy na spacerze i zahaczyłam o hm. Spodnie ciążowe mi nie są potrzebne ale kupiłam sobie 2 biustonosze bez fiszbinów z większa miseczka bo już mi było niewygodnie.
 
A w którym tyg bylo te 145 uderzeń?
Bo ja to teraz w 10 A w wczesniej w 9 tyg wiec może wcześniej bije wolniej.
A jak bilo w ciazy z córcia ?
Co do objawy i ciazy to ja w 1 czulam się idealnie I chłopak w 2 tragicznie I chłopak w 3 dobrze też I chłopak, w 4 dobrze cora , w 5 dobrze i cora.. jakieś mdlosci byly Ale taki z którymi można było funkcjonować :D
W sumie to było to w 7tygodniu i 3 dniach :) wiec może faktycznie jeszcze wolniej biło. A z córcia nie pamietam, wiem ze było wszystko ok, ale wartości nie pamietam, a nie mam przy sobie papierów z tamtej ciąży :)
Ja bym teraz wolała córkę pod tym względem ze wszytskie ubrania będą pasować, bo pierwsza córka z listopada no i wydaje mi się, ze mogłyby dziewczynki przy takiej małej różnicy wieku fajna relacje ze sobą stworzyć :) Ale z kolei wtedy 3go już bym chciała syna, bo synka tez bym chciała ;p
 
W sumie to było to w 7tygodniu i 3 dniach :) wiec może faktycznie jeszcze wolniej biło. A z córcia nie pamietam, wiem ze było wszystko ok, ale wartości nie pamietam, a nie mam przy sobie papierów z tamtej ciąży :)
Ja bym teraz wolała córkę pod tym względem ze wszytskie ubrania będą pasować, bo pierwsza córka z listopada no i wydaje mi się, ze mogłyby dziewczynki przy takiej małej różnicy wieku fajna relacje ze sobą stworzyć :) Ale z kolei wtedy 3go już bym chciała syna, bo synka tez bym chciała ;p
Ja też bym chciała teraz corcie bo właśnie ostatnia z listopada u bedzie prawie równe 2 latka.. o ciuchy i mysle ze dla dziecka lepiej .. Bo z synami to już będzie duża różnica.
 
O to świetnie 😊🏵
Powie mi któraś z Was co to może być?( Po prawej stronie, ni to płód w sumie to już wariuje) Przesyłam zdjęcie usg
 

Załączniki

  • 20200512_150255.jpg
    20200512_150255.jpg
    930,9 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry