reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja dziś w końcu zrobiłam te ruskie pierogi. Objadlam sie w końcu porządnie 🙈 poza tym mdłości w zasadzie caly dzien i zadyszka. Dobrze, ze mąż dzis w domu, to mogłam wiecej poodpoczywac, a on latal za dzieckiem ;)
 
reklama
Witam w niedzielę
emoji2956.png
emoji173.png
kobietki, a czy któraś zamawiała organizer ciążowy z allegro ?
Bo chyba jakoś bardziej do mnie przemawia niż mamy ginekolog, może dla tego że mam smarta i nie płacę za wysyłki haha
emoji1787.png
emoji1787.png


Ale chętnie posłucham opinii
emoji4.png


A te co mają segregator mamy ginekolog, to brakuje Wam w nich czegoś czy uważacie, że jest wszystko co powinno ?
Miałam w pierwszej ciąży, na początku byłam zachwycona, pod koniec połowa rzeczy mi się nie mieściła, ciężko było mi cokolwiek znaleźć, a już znalezienie konkretnego badania graniczyło z cudem. Co chwile musiałam robić w tych kieszonkach porządki żebym miała to w miarę chronologicznie. Teraz już na pewno nie kupuje, założyłam zwykły skoroszyt :)

ja się dzisiaj obudziłam z strasznym bólem glowy, liczyłam ze przejdzie samo bez leki, ale w końcu już popołudniu nie wytrzymałam i wzięłam Apap. Potem robiliśmy grilla drugi dzień z rzędu. Powiem wam szczerze, ze my te grille to tylko dla nas, domowników, a jak poszliśmy wieczorem się przejść po osiedlu to mnóstwo ludzi grillowalo w takich dużych składach, ze z gośćmi przyjezdznymi... już się nik koronawirusa najwidoczniej nie obawia...

Która jutro wizytuje? Za kogo trzymać kciuki? :)
 
Dzien dobry! A mi sie dzis snilo, ze poszlam na usg do centrum handlowego i stalam w strasznie dlugiej kolejce. Jak wreszcie byla moja kolej to bylam strasznie obrazona, bo myslalam, ze to badanie bedzie w jakiejs klinice w centrum handlowym a nie tak poprostu na srodku supermarketu, gdzies miedzy polkami z konserwami i zaczelam krzyczec na lekarza, ze w ogole to zdjecia ktore mi pokazuje to on juz mial wczesniej nagrane, ze to nie jest moja dzidzia i nawet mi nie podal wymiarow ani nic 😒 To byl moj pierwszy taki ciazowy sen, a jak wstalam to zobaczylam troche takiego brazowego sluzu. Troche mnie to zmartwilo, bo jak do tej pory mialam zupelnie sucho bez zadnego sluzu. Nie wiem czy to ma jakis wplyw, ale teraz by przypadal termin kolejnej miesiaczki. No nic zobacze, czy sie powtorzy, jak tak to moze jutro podjade do szpitala.
Zycze milego dnia wszystkim 😘
I jak tam i Ciebie? Mam nadzieję, że brązowy śluz już się nie pojawił więcej?


Wiecie co dziś ostatecznie zrobiłam? Byłam na rowerze 🙈 zrobiliśmy krótką trase z przerwami (10km) jechaliśmy meeega wolno, kontrolowałam oddech, także może nic złego się nie stanie po tym wybryku :p ale jak przyjemnie było :))
Ale zazdroszczę. Ja mam zakaz od ginekologa 😭

Cześć, nie za bardzo mam siły pisać często ale czytam codziennie co u was. Ja już 3 tydzień leżę w łóżku , wstaje jedynie do łazienki.... u mnie dziś 8+1 , -6 kg na liczniku, poprzedni tydzień był koszmarny , nawet nie chce wspominać, w tym tygodniu coś może zaczyna się stabilizować , rano czuje się znośnie , jem jogurty, drożdżówkę maślana , to mi przejdzie . Po południu czasem jaka zupa .... , tez zaczęłam troszkę pic , zielona herbata , jedyne co daje rade . Ale wieczory od 17-18 są tragiczne , od 16 już nie jestem w stanie przyswoić nic do jedzenia bo wszystko wraca, najgorsze ze jestem głodna a jeść się nie da . I taka męczarnia 🤮do 22 aż usnę ....
Z zachcianek to narazie nic sprecyzowanego , nie ma podziału na konkretne smaki ... zależy od dnia , ale generalnie wszystko co jest bardziej płynne . Do tego tsh mam całe 0,0.... wiec mase objawów nadczynnosci tarczycy, kołatanie serca, wybuchy gorąca, potliwość, bezsenność ... odliczam dni do II trymestru ....
U nas gorąco ale nie mam siły żeby gdziekolwiek iść , dziś pierwszy raz wyszłam na balkon na slonce to po 5 min zrobiło mi się słabo , wiec już ryzykować nie będę.
pozdrawiam te szczęśliwe bezobjawowe i te cierpiące 🤗
Jejku ale Ci współczuję. Ja miałam tylko mdłości, dosyć spore momentami ale tylko mdłości i czulam się przeokrutnie. Biedna jesteś z tymi dolegliwościami..

Miałam w pierwszej ciąży, na początku byłam zachwycona, pod koniec połowa rzeczy mi się nie mieściła, ciężko było mi cokolwiek znaleźć, a już znalezienie konkretnego badania graniczyło z cudem. Co chwile musiałam robić w tych kieszonkach porządki żebym miała to w miarę chronologicznie. Teraz już na pewno nie kupuje, założyłam zwykły skoroszyt :)

ja się dzisiaj obudziłam z strasznym bólem glowy, liczyłam ze przejdzie samo bez leki, ale w końcu już popołudniu nie wytrzymałam i wzięłam Apap. Potem robiliśmy grilla drugi dzień z rzędu. Powiem wam szczerze, ze my te grille to tylko dla nas, domowników, a jak poszliśmy wieczorem się przejść po osiedlu to mnóstwo ludzi grillowalo w takich dużych składach, ze z gośćmi przyjezdznymi... już się nik koronawirusa najwidoczniej nie obawia...

Która jutro wizytuje? Za kogo trzymać kciuki? :)
U mnie po popołudniowej drzemce taki mnie dorwał ból głowy, że dawno takiego nie miałam. Męczyłam się okrutnie. Noc była okrutna i z bólu głowy i przez młodego, który co chwilę się budził. 6 razy do 3.30 😱 potem wzięłam go do siebie i spał już ładnie..
Co do ludzi i ich podejścia do koronawirusa. Wczoraj byłam nad jeziorem. 90% ludzi nie miało masek i to nie tylko na plaży ale też na alejkach 😱
 
Miałam w pierwszej ciąży, na początku byłam zachwycona, pod koniec połowa rzeczy mi się nie mieściła, ciężko było mi cokolwiek znaleźć, a już znalezienie konkretnego badania graniczyło z cudem. Co chwile musiałam robić w tych kieszonkach porządki żebym miała to w miarę chronologicznie. Teraz już na pewno nie kupuje, założyłam zwykły skoroszyt :)

ja się dzisiaj obudziłam z strasznym bólem glowy, liczyłam ze przejdzie samo bez leki, ale w końcu już popołudniu nie wytrzymałam i wzięłam Apap. Potem robiliśmy grilla drugi dzień z rzędu. Powiem wam szczerze, ze my te grille to tylko dla nas, domowników, a jak poszliśmy wieczorem się przejść po osiedlu to mnóstwo ludzi grillowalo w takich dużych składach, ze z gośćmi przyjezdznymi... już się nik koronawirusa najwidoczniej nie obawia...

Która jutro wizytuje? Za kogo trzymać kciuki? :)
My tez grila tylko dla nas robimy ;) ale jak wyszlismy to tez duzo ludzi bylo z goscmi..
 
Hey kobietki. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ✊🏻❤️ ja dopiero wstałam i w sumie gdyby nie budzić dalej bym spała jakiś twardy sen dzisiaj miałam. Teraz kiska leży na brzuszku mizianko z rana musi byc 😁😜 ale tak mnie bola cycki jak mi po nich chodzi 😂 ciapy jej przesuwam 😂 życzę udanego dzionka 😊🥰
 
reklama
Do góry