reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hey kobietki. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ✊🏻❤️ ja dopiero wstałam i w sumie gdyby nie budzić dalej bym spała jakiś twardy sen dzisiaj miałam. Teraz kiska leży na brzuszku mizianko z rana musi byc 😁😜 ale tak mnie bola cycki jak mi po nich chodzi 😂 ciapy jej przesuwam 😂 życzę udanego dzionka 😊🥰

Haha skąd ja to znam. Mój kot jest totalna przylepa, tez po mnie spaceruje a ja tylko łapki przesuwam żeby były w lepszym miejscu ;) teraz już na fotelu jestem wiec kot wygodniej na kolanach ;)

Tez trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziś, za same dobre wiadomości!
 
reklama
Jakbym miała patrzyć na ulotkę to w ciąży bym nic nie brała. A miałam. 15 antybiotyków na których pisało że w ciąży trzeba to skonsultować z lekarzem 🤷‍♀️
Bo to tak działa, nie testuje się leków na kobietach w ciąży wiec potem jest brak danych jak lek działa. Dlatego lekarz czytając skład ocenia czy jest ok czy nie.

Poza tym są sytuacje kiedy lekarz musi ocenic „mniejsze zło” i czasami podaje się nawet leki potencjalnie szkodliwe.

Ale na własna rękę to nie ma co leków brać, moim zdaniem, żadnych.
 
Cześć dziewczyny [emoji846]
Mam nadzieję, że dla Was wszystkich bedzie to dobry dzień [emoji7]

Ja mam dzisiaj strasznego doła. A gdzie tu do środy kiedy mam wizytę.
Ten dół odbiera mi chęci do czegokolwiek. Leżę i patrzę w sufit.
 
Cześć dziewczyny [emoji846]
Mam nadzieję, że dla Was wszystkich bedzie to dobry dzień [emoji7]

Ja mam dzisiaj strasznego doła. A gdzie tu do środy kiedy mam wizytę.
Ten dół odbiera mi chęci do czegokolwiek. Leżę i patrzę w sufit.

Też mi sie nie chce nic. Jeszcze mi chodza po glowie mysli ze pewnie sie bede musiala z wami pozegnac po dzisiejszej wizycie. A bardzo bym tego nie chciala... trzeba czekac niestety ...
 
Bo to tak działa, nie testuje się leków na kobietach w ciąży wiec potem jest brak danych jak lek działa. Dlatego lekarz czytając skład ocenia czy jest ok czy nie.

Poza tym są sytuacje kiedy lekarz musi ocenic „mniejsze zło” i czasami podaje się nawet leki potencjalnie szkodliwe.

Ale na własna rękę to nie ma co leków brać, moim zdaniem, żadnych.
No pewnie ze na własną rękę nie ma co brać. Ja tylko mówię że brałam Furagin w 1 trymestrze która mi zapisał lekarz
 
A ja poniedziałek zaczęłam standardowo od wydawania kasy [emoji2356][emoji1787]

Bierzemy się za robienie poddasza w naszym mieszkanku i właśnie przyjechały schody [emoji4]

Już widzę od nowa ten bałagan i to wszystko ohh [emoji1787][emoji2356]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Mój urlopik na wsi niestety dobiegł końca wczoraj wieczorem wrócilismy do domku. Byłam tak zmęczona, że przed 21 padłam i zasnęłam 😄
@stokrotka 35 będe 3mać kciuki musi być dobrze :)
Dziewczyny dziś za mnie tez 3majcie bo ja wizytuję o 16:20. Pewnie będzie opóźnienie jeszcze nie zdazyło mi sie wejść do niego o czasie...
 
Do góry