reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Będzie dobrze dziewczyny !! [emoji173] będą kciukasy [emoji2956][emoji8]
Też mi sie nie chce nic. Jeszcze mi chodza po glowie mysli ze pewnie sie bede musiala z wami pozegnac po dzisiejszej wizycie. A bardzo bym tego nie chciala... trzeba czekac niestety ...
Cześć dziewczyny :) Mój urlopik na wsi niestety dobiegł końca wczoraj wieczorem wrócilismy do domku. Byłam tak zmęczona, że przed 21 padłam i zasnęłam [emoji1]
@stokrotka 35 będe 3mać kciuki musi być dobrze :)
Dziewczyny dziś za mnie tez 3majcie bo ja wizytuję o 16:20. Pewnie będzie opóźnienie jeszcze nie zdazyło mi sie wejść do niego o czasie...
 
reklama
Hej dziewczyny
Dzisiaj wstałam po 4 skorzystać z toalety i na papierze był widoczny brązowy śluz.
Później już nie było a przed chwilka znowu się powtórzyło. Jestem w 8 tyg (3 dzień) . Wiecie czym może być to spowodowane, bardzo się martwię chociaż wiem że to nie pomaga . Czuje takie lekkie kłócie w podbrzuszu .
 
I jak tam i Ciebie? Mam nadzieję, że brązowy śluz już się nie pojawił więcej?
Dzieki, ze pytasz, brazowy sluz wiecej sie nie pojawil, tylko brzuch mnie zaczal tak bolec troche jak na okres, ale nie jest to silny bol wiec mysle, ze nic zlego sie nie dzieje.
Hej dziewczyny
Dzisiaj wstałam po 4 skorzystać z toalety i na papierze był widoczny brązowy śluz.
Później już nie było a przed chwilka znowu się powtórzyło. Jestem w 8 tyg (3 dzień) . Wiecie czym może być to spowodowane, bardzo się martwię chociaż wiem że to nie pomaga . Czuje takie lekkie kłócie w podbrzuszu .
No wlasnie u mnie wczoraj to samo i tez wczoraj bylo 8+3, dlatego ja zwalam wine na to, ze to termin w ktorym by przypadala kolejna @. Nie wiem czy to ma sens, ale tak sobie tlumacze 🤷
 
Dzieki, ze pytasz, brazowy sluz wiecej sie nie pojawil, tylko brzuch mnie zaczal tak bolec troche jak na okres, ale nie jest to silny bol wiec mysle, ze nic zlego sie nie dzieje.

No wlasnie u mnie wczoraj to samo i tez wczoraj bylo 8+3, dlatego ja zwalam wine na to, ze to termin w ktorym by przypadala kolejna @. Nie wiem czy to ma sens, ale tak sobie tlumacze 🤷
Właśnie czytałam że może być właśnie tak jak piszesz . Staram się uspokoić ale przedzwonie do swojej Pani doktor tak dla spokoju 🙂
Dzisiaj będę odpoczywać 🙂
 
Też mi sie nie chce nic. Jeszcze mi chodza po glowie mysli ze pewnie sie bede musiala z wami pozegnac po dzisiejszej wizycie. A bardzo bym tego nie chciala... trzeba czekac niestety ...

Nie możemy tak myśleć ! Trzeba być do końca dobrej myśli i wierzyć ❤️✊🏻 ja trzymam za was wszystkie kciukasy !!!
 
Dziewczyny, dzięki za wczorajsze wiadomości :) okazuje się, że akurat w moim przypadku dobrze, że zaufałam swojej intuicji i nie wzięłam antybiotyku, bo mój ginekolog mówi że to raczej jakieś silne podraznienie cewki moczowej, a nie zapalenie pęcherza 👍 na razie mam brać nospe i kontynuować picie dużej ilości płynów, a jak przyjdą wyniki posiewu to ewentualnie wdroży furagine w odpowiedniej dawce 🙂
Od zapalenia cewki moczowej, po zapalenie pęcherza i nerek plus urosepsa.... wystarczy ok 5-6 h
Ja też bym wzięła antybiotyk, lekarz na pewno miał na uwadze Twoją ciążę i zapisał Ci bezpieczny antybiotyk
O tak zgodzę się z Tobą ja rano dostałam ataku chociaż kilka dni wcześniej badanie moczu było ok a po 8h byłam już w szpitalu...
Także Kochana nie czekaj z tym antybiotykiem ja w ciąży miałam ich mnóstwo i Córeczka jest zdrowa więc lekarz na pewno wie co robi
 
Miałam iść na wizytę w czwartek, ale musiałam przyspieszyć i przełożyłam na dziś. Zgodnie z USG 9+1tc, bejbi ma 2,42cm i serduszko bije jak dzwon ❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • IMG_20200511_114746.jpg
    IMG_20200511_114746.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 94
reklama
Dzień dobry Dziewczyny :*

Ja dzień zaczęłam od badań krwi przed czwartkową wizytą. Któraś jeszcze idzie do lekarza w tym tygodniu? :)
Ja mam wizytę jutro i juz trochę nie mogę sie doczekać ;)

Dzisiaj mam bardzo dobry dzień. Obudzilam sie pelna energii, bez mdlosci, tego mi bylo trzeba :D zjadlam normalne, porządne śniadanie chyba poerwszy raz od tygodnia :D mam nadzieję, ze tak juz zostanie.
 
Do góry