reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale takie skurcze nie prowadzą do poronienia ;)
jeżeli u kogoś jest ryzyko odklejenia no to tak... ale w przypadku zdrowej ciąży nawet po poronieniach to nie bardzo ma sens. Jednorazowe poronienie najczęściej jest wynikiem wady w podziale komórek, wad jakiś w zarodku - nie ma to żadnego wpływu na kolejne ciąże. A jak wady tego typu się pojawiają to żeby nawet leżeć plackiem to się tego nie uratuje ;)

mnie się wydaje, ze to raczej psychicznie daje komfort, ze robi się wszystko żeby było dobrze wiec powinno być dobrze.
Takie informacje sa wszedzie. To tez przekazywal mi ginekolog wiec mysle ze jest w tym sporo prawdy. Niektore kobiety no mimo zdrowej ciazy po seksie maja bole brzucha itp. Kazdy sadzi co uwaza. Nie bede sobie pluc w twarz po seksie jalby cos sie zaczelo dziac ze to z moze mojej winy. Ja sie slucham lekarza i mysle ze kazdy powinien sluchac sie swojego 😊
 

Załączniki

  • Screenshot_20200508-211652_Chrome.jpg
    Screenshot_20200508-211652_Chrome.jpg
    353,1 KB · Wyświetleń: 50
  • Screenshot_20200508-211910_Chrome.jpg
    Screenshot_20200508-211910_Chrome.jpg
    293,6 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Takie informacje sa wszedzie. To tez przekazywal mi ginekolog wiec mysle ze jest w tym sporo prawdy. Niektore kobiety no mimo zdrowej ciazy po seksie maja bole brzucha itp.

oczywiscie, ze sa pewne sytuacje kiedy współżycie rzeczywiście jest zakazane. Ja mówie cały czas o zdrowej ciąży. A jednorazowe poronienie nie ma wpływu na kolejne ciąże w chyba 85%

a ból brzucha to zupełnie inna sprawa, nie musi przecież prowadzić do poronienia.
 
Co lekarz to opinia ;) mi lekarka powiedziała, ze nie ma żadnych objawów odklejenia się wiec nie musze się stresować i mam normalnie żyć. Taka ciaza jeśli się ma wyronić to się wyroni nawet gdybym leżała plackiem bo będzie to oznaczało wady płodu.

Myśle, ze leżenie to pomaga tylko jeśli są właśnie problemy z odklejaniem.

I jak ma się krwiaka 😜 przykład mnie hehe 😕😜
 
oczywiscie, ze sa pewne sytuacje kiedy współżycie rzeczywiście jest zakazane. Ja mówie cały czas o zdrowej ciąży. A jednorazowe poronienie nie ma wpływu na kolejne ciąże w chyba 85%

a ból brzucha to zupełnie inna sprawa, nie musi przecież prowadzić do poronienia.
Nie wiem o co sie tu wkoncu rozchodzi bo sie juz pogubilam. U mnie niski progesteron jest przeciwskazaniem i sie z tym zgadzam 😊
 
reklama
No wlasnie bo przeciez masz zdrowa przypuszczalnie ciaze mimo krwiaka 😅 takze no nie rozumiem do konca o co sie juz rozchodzi 🤣🤣🤣
No nie rozumiesz ale niewazne ;)
Oczywiście słuchaj lekarza ale nie zakładaj, ze wszystkie dziewczyny będą mialy zakaz do końca pierwszego trymestru po poronieniu bo wcale niekoniecznie ;) to nie jest jednoznaczne przeciwwskazanie.
 
Do góry