reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam prenatalne 5.06 i właściwie nie wiem co będą robić czy tylko usg czy usg i krew w skierowaniu jest napisane, że badania pierwszego trymestru i w sumie to mi się wydaje, że późno mi te badania wyznaczyła bo u mnie to będzie 12+3 albo 12+4.
Poza tym kolejną wizytę mam do gina umówić po badaniach i też mi się wydaje, że to bardzo odległy termin między jedną a drugą wizytą 🤔, bo to będzie ok 5 tygodni.
Ja tez mam usg chyba na 12+4 i tez zaczęłam panować, bo sądziłam, ze powinno byc raczej 11+4. Ale jak macie podobnie to się trochę uspokajam 😁
 
reklama
Do mnie w poniedziałek dzwonilibz przychodni, ze szczepienia przywrócone, zapisy na konkretną godzinę, dzieci sie nie spotykaja w poczekalni i mamy sie zastanowic kiedy chcemy przyjsc
Nam tylko jedno szczepienie się przesunelo ale np moja siostra ma półroczne dziecko i im już dwa szczepienia...🤨a ciekawe co z dziećmi które niedawno się urodziły i napewno wszystkie szczepienia się opóźnia czy to będzie miało jakiś wpływ, a odstępy między szczepieniami muszą być zachowane...
 
@Mrs.Alice jak rozmowa?

Ja zjadłam już burgera, wywiesiłam pranie i mam lekkie wyrzuty sumienia, ze mąż siedzi teraz i kończy pracę. Znaczy ja mu nawet mówiłam, że bez sensu żeby stał pod przychodnią ale chciał być ze mną <3
Mojej pracy ostatnio to tyle co kot napłakał więc też inaczej, mam czas na myślenie w nadmiarze.
Dobrze, że budżet i tak wygląda bezpiecznie i mogę kupować różne pierdoły <3 ale następny ciążowy zakup dopiero po 22 maja.
Sama nie wiem. Nakręciłam się chyba za bardzo. Prac siedząca, pakowanie herbat i przypraw. Pon - pią od 7-15. Więc coś idealnego dla mnie. Dosłałam cv i czekam. Pewnie i tak nie zadzwoni bo na koniec spytał czy mam dziecko. No ale trudno. Na pewno ukrywać małej nie mam zamiaru.
 
reklama
Do góry