reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Sama nie wiem. Nakręciłam się chyba za bardzo. Prac siedząca, pakowanie herbat i przypraw. Pon - pią od 7-15. Więc coś idealnego dla mnie. Dosłałam cv i czekam. Pewnie i tak nie zadzwoni bo na koniec spytał czy mam dziecko. No ale trudno. Na pewno ukrywać małej nie mam zamiaru.
Nie maja prawa pytac o takie cos.
 
reklama
Dziewczyny a tez macie z wlosami tak ze lecą garsciami? Spodziewalam sie ze beda piekne, tak sie mowi przeciez ze w ciazy wlosy sa takie zdrowe i szybko rosna a moje zaczely wypadac na potege, nawet nie tylko wypadac ale pojawil sie łupież...nic go nie chce zedrzeć. Myje wlosy tak czesto jak wczesniej i pielegnacji tez nie zmienilam a oprucz obrzydliwego tradziku na dekolcie, plecach i twarzy jeszcze ten łupież i wypadajace wlosy. Taka mnie depresja dopada ze cos okropnego 😭😭😭 wygladam jakbym o siebie nie dbała. Mam wrazenie ze bezdomni wyglądaja lepiej niż ja. Zadne drogie kosmetyki nic nie pomaga...porażka jakas 😰😪😭
Ja w poprzedniej ciąży miałam sliczne mocne włosy. Urosly mi od ramion do prawie pasa. Po ciazy leciały garściami, wszędzie były włosy. A w tej ciąży są jakieś takie byle jakie. Do tego dzień w dzień tłuste jak bym z tydzień nie myla..
 
Jeszcze jedno...leci ktorejs krew z nosa? W sensie mi nie tyle leci krew ale jest tam w srodku od tygodnia dzien w dzien mam wrazenie ze cos mam w nosie, siąkam i pelno krwi zaschnietej a pozniej żywej no i tak po kilka razy dziennie. Czuje ze mnie boli nos i jakby zatoki od tego krwawienia. Czym to jest spowodowane nigdy nie mialam z tym problemow.
Psikaj sobie woda morska. Śluzówki się przesuszają i stąd problem.
 
Ja mam prenatalne 5.06 i właściwie nie wiem co będą robić czy tylko usg czy usg i krew w skierowaniu jest napisane, że badania pierwszego trymestru i w sumie to mi się wydaje, że późno mi te badania wyznaczyła bo u mnie to będzie 12+3 albo 12+4.
Poza tym kolejną wizytę mam do gina umówić po badaniach i też mi się wydaje, że to bardzo odległy termin między jedną a drugą wizytą 🤔, bo to będzie ok 5 tygodni.
Właśnie dobrze po 12 tc najlepiej wszystko widać :) lepiej później niż za wcześnie
 
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny, przepraszam,że jeszcze tyle pytań mam do was,ale nigdy nie używałam tego leku i nie wiem jak się za to zabrać ☺
Luteine biore co 12 godzin
A bierzesz doustnie czy dopochwowo? Bo ja mam 100mg dopochwowo

Czesto tez na roznych grupach dziewczyny maja do odsprzedania luteine czy duphaston. Ja tak wlasnie kupuje bo taniej wychodzi no i zapas mam w razie czego..wiadomo czasem lekarz nie przyjmie a tabletki sie koncza itp 😅
A to są polskie grupy na facebooku? Czy tam u Ciebie ?

Jaką masz luteinę? Podjęzykową czy dopochwową?
W ostatniej ciąży miałam podjęzykowa i duphaston. Teraz duphaston i dopochwową 2x100.
Dopochwową, jutro dopiero mi przewoźnik przywiezie z Polski. Jak ty to stosujesz? Jedną rano, drugą wieczorem? Masz też plamienia?

Ja luteine mam dopochwowa. Aplikuje palcem tuz przed snem. Niestety zdarzylo mi sie ze wypadla jak zle wlozylam :(
A to trzeba jak najbliżej szyjki? Trochę się boję tam grzebać,żeby nic nie uszkodzić

Mi kazał brać jedna jeśli nic się nie dzieje. Dwie przy bólach brzucha. Trzy gdybym plamiła.
Ile mg? Doustnie czy dopochwowo?

@Kingazet92 przykro mi, trzymaj się i czekamy na dobre wieści od Ciebie niedługo <3
 
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny, przepraszam,że jeszcze tyle pytań mam do was,ale nigdy nie używałam tego leku i nie wiem jak się za to zabrać ☺

A bierzesz doustnie czy dopochwowo? Bo ja mam 100mg dopochwowo


A to są polskie grupy na facebooku? Czy tam u Ciebie ?


Dopochwową, jutro dopiero mi przewoźnik przywiezie z Polski. Jak ty to stosujesz? Jedną rano, drugą wieczorem? Masz też plamienia?


A to trzeba jak najbliżej szyjki? Trochę się boję tam grzebać,żeby nic nie uszkodzić


Ile mg? Doustnie czy dopochwowo?

@Kingazet92 przykro mi, trzymaj się i czekamy na dobre wieści od Ciebie niedługo <3
Dopochwowo ;)
 
reklama
Do góry