reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Nam tylko jedno szczepienie się przesunelo ale np moja siostra ma półroczne dziecko i im już dwa szczepienia...🤨a ciekawe co z dziećmi które niedawno się urodziły i napewno wszystkie szczepienia się opóźnia czy to będzie miało jakiś wpływ, a odstępy między szczepieniami muszą być zachowane...
Jeśli sie chce szczepic tylko podstawowymi to jeszcze idzie ogarnąć, gorzej jak ktos chcial np szczepic na rota, albo pozniej na meningokoki, bo to juz jednak kalendarz sie zageszcza, a odstępy musza byc
 
E no chyba mają, bo każdy pracodawca się boi żeby kobieta co chwilę nie chodziła na opieke
Nie mają ;)
 
Ja mam dzisiaj jakiś dobry dzien na razie ;)

badania sobie przełożyłam na wtorek bo po wczorajszych nerwach nie spałam pol nocy i nie było opcji wstać.

Poza tym bardzo mało zjadłam wczoraj i wypiłam i bałam się, ze badania wyjdą zakłamane ;)

Na weekend wyjeżdżamy nad jezioro. Bardzo mnie to cieszy, ucieknę do lasu i wszystko będzie pięknie, odpocznę sobie ;)
 
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny, przepraszam,że jeszcze tyle pytań mam do was,ale nigdy nie używałam tego leku i nie wiem jak się za to zabrać ☺

A bierzesz doustnie czy dopochwowo? Bo ja mam 100mg dopochwowo


A to są polskie grupy na facebooku? Czy tam u Ciebie ?


Dopochwową, jutro dopiero mi przewoźnik przywiezie z Polski. Jak ty to stosujesz? Jedną rano, drugą wieczorem? Masz też plamienia?


A to trzeba jak najbliżej szyjki? Trochę się boję tam grzebać,żeby nic nie uszkodzić


Ile mg? Doustnie czy dopochwowo?

@Kingazet92 przykro mi, trzymaj się i czekamy na dobre wieści od Ciebie niedługo <3
Polskie grupy. Wlasnie odkupilam 2 op duphastpnu bo mama mi paczke ma wysylac to przy okazji tak 😊😁
 
Nie mają ;)
No to cóż. Nie wiedziałam. A jak bym nie udzieliła informacji to na jedno i tak by wyszło. A kłócić się nie ma sensu na rozmowie jeśli chce się dobrze wypaść.
 
reklama
Do góry