reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mój też nie sprawdzał jak szybko bije tylko sprawdził czy bije. Wgl to mam wizyty co dwa tygodnie. A jak was czytam to macie co 3-4 tygodnie
Super[emoji3590]Czyli dzidzia rosnie zdrowo [emoji4] Kurcze moja mi nie mowila i chyba nawet nie sprawdzala jak szybko bije [emoji848]
 
Cześć dziewczyny
emoji846.png

Jestem po pierwszej wizycie... która niestety nie dała mi żadnych odpowiedzi. U mnie z OM jest 6+2. Widać pęcherzyk ciążowy ale nic więcej nie mogła zobaczyć bo jak przybliżała to były same szumy. Także nie wiem czy pęcherzyk jest z zarodkiem czy pusty. Mam przyjść ponownie za tydzień. Wtedy już powinno być więcej widać.

Oprócz tego znalazła u mnie w macicy mięśniaka i to może przez niego nie ma dobrego dojścia do pęcherzyka. Obraz macicy jest wydłużony a pęcherzyk jest pod mięśniakiem (przynajmniej tak było widać na obrazie usg). Jak tak mocno przyblizala obraz to oprócz szumów było widać jakby dwa pecherzyki były. Ale to pewnie było echo tego pierwszego.

Ciśnienie miałam wyrąbane w kosmos...155/98.
Do tego mam jeszcze zmiany osłuchowe w oskrzelach (mialam lekkie zapalenie oskrzeli) i muszę brać antybiotyk. Opieprzyla mnie...no bardziej lekarza, ktory w zeszlym tygodniu mi przepisal leki, ze nie powinien mi takich przepisywac (a wiedzial, że jestem w ciąży). Tak więc jeszcze dodatkowo się zestresowałam.

Powiedziała mi, że mam się traktować jak kobietę w ciąży, niczego nie brać oprocz witamin itp. I niestety przez mój wiek i mięśniaka i ciśnienie to jest to ciąża wysokiego ryzyka...i mam leżeć do tego przyszłego tygodnia.
Już mi powiedziala, ze jak za tydzień potwierdzi, że jest ok to i tak juz od razu L4.

Byłam u niej pół godziny, może trochę więcej.

Ale ufam jej. Prowadziła moje poprzednie ciąże. Woli dmuchać na zimne. Także będę się jej trzymała.

Jestem zmęczona strasznie i nawet się popłakałam... chociaż w sumie to jest bardzo wczesna ciąża prawda? Ma prawo nie być bardzo dobrze uwidocznione...

Nie wiem co mam myśleć...
Ja powiem tylko, ze każdy ginekolog powinien mieć takie racjonalne i fajne podejście do pacjentki.
postaraj się za bardzo do przyszłego tygodnia nie przejmować, bo stres to tylko dodatkowy niefajny czynnik. 3mam za Ciebie kciuki!
Niestety beta spadła. Za godzinę mam wizytę, żeby zapytać co dalej. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy wrócę tu, żeby Wam napisać, że znowu się udało i jest wszystko w porządku! Trzymajcie się cieplutko i dziękuję za każde słowa wsparcia i otuchy !
Bardzo mi przykro :( na pewno pojawisz się tutaj za kilka miesięcy, a może i wczesnej niż za kilka. Trzymaj się! ;*
 
Ja powiem tylko, ze każdy ginekolog powinien mieć takie racjonalne i fajne podejście do pacjentki.
postaraj się za bardzo do przyszłego tygodnia nie przejmować, bo stres to tylko dodatkowy niefajny czynnik. 3mam za Ciebie kciuki!

Bardzo mi przykro :( na pewno pojawisz się tutaj za kilka miesięcy, a może i wczesnej niż za kilka. Trzymaj się! ;*
Dziękuję [emoji3590]
I to prawda, jest świetna. Kiedyś była bardziej oschła, po latach złagodniała widać [emoji16]
Śliczna fasolka! Ja -hit- pomyliłam daty i badanie mam dzisiaj o 8 [emoji28] siedząc w domu już tracę rachubę czasu, masakra... a stresa mam jak nie wiem co! Dobrze, że mąż mnie zawiezie, bo bym po drodze zeszła z nerwów w tym samochodzie przeciez [emoji28]
To już zaraz. Trzymam kciuki [emoji3590]
Witam ja właśnie w drodze do pracy. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Udanego dnia kobietki .
Miłego dnia [emoji2]
My dziś wyjeżdżamy na tydzień w Bieszczady , oby przyjemnie zleciał czas ;) i mam nadzieje ze będzie słońce :)
Udanego urlopu [emoji106][emoji3590] uwazaj na siebie i baw się dobrze [emoji846]
 
Hej kochane. Brzuch już nie boli wystraszylam się wczoraj nieco. Dziękuję za troskę Wam. Mykam spać b ok jutro z córa na szczepienie idę które miało być w marcu
Super, że już wszystko dobrze u ciebie😉U was wrócili już szczepienia?jakoś na zapisy jedziecie na daną godz żeby tłoku nie było czy jak to wygląda?
Sama jestem ciekawa bo też mieliśmy mieć szczepienie w marcu...🤨dzwoniłam do poradni dziecięcej i w moim mieście nie będzie narazie szczepien...u nas najwyżej zbiegnie się z bilansem dwulatka.. 😐
 
reklama
Super, że już wszystko dobrze u ciebie😉U was wrócili już szczepienia?jakoś na zapisy jedziecie na daną godz żeby tłoku nie było czy jak to wygląda?
Sama jestem ciekawa bo też mieliśmy mieć szczepienie w marcu...🤨dzwoniłam do poradni dziecięcej i w moim mieście nie będzie narazie szczepien...u nas najwyżej zbiegnie się z bilansem dwulatka.. 😐
Do mnie w poniedziałek dzwonilibz przychodni, ze szczepienia przywrócone, zapisy na konkretną godzinę, dzieci sie nie spotykaja w poczekalni i mamy sie zastanowic kiedy chcemy przyjsc
 
Do góry