reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja po wizycie! ❤ Serduszko bije. Tętno 160 🤭 ponoc idealne. Maluszek ruchliwy. Widzialam jak rusza rączkami i nóżkami ❤❤❤ wiercił się tak strasznie, ze pani się smiala ze go nie zmierzy bokiem.. Próbowała z 2 minuty, ale nie dało sie bokiem 😂 ma 2.5cm. Mocno kosmówka siedzi. Nic sie nie powinno dziać. Mowi, ze jak mdłości przeszly to juz nie powinny wracać i tylko teraz zachcianki i rosnący brzuch ❤ ogólnie mega jestem zadowolona ❤

Wedlug usg 9+1 dzisiaj :)

Zobacz załącznik 1115940
A powiedz czy na poprzednim usg tez Ci wychodziła ta różnica w wieku ciąży z usg i z om?
 
Dziewczyny, ja się jednak denerwuje tym usg wczoraj bez serduszka i kombinuje żeby iść gdzieś na nfz żeby mi zrobili w przyszłym tygodniu usg ale już byłam w innym miejscu gdzie mi zlecili badania na nfz a teraz gdzie indziej miałabym kombinować na nfz, to chyba za dużo wymyślania [emoji848]
 
Jestem po badaniach zleconych przez gin. Niepokoi mnie jednak progesteron-11,81. Jest bardzo niski a biore duphaston 3×1. Wizyte kontrolną mam w poniedziałek. Czy któraś tez ma taki niski ?
Mój lekarz mówił, że dopóki nie spadnie do 10 to nie ma się co martwić, bo progesteron wydzielany jest fazami i nie wiadomo w którym momencie został zmierzony. Poczekaj do poniedziałku i nie martw się na zapas 😘

Ja po wizycie! ❤ Serduszko bije. Tętno 160 🤭 ponoc idealne. Maluszek ruchliwy. Widzialam jak rusza rączkami i nóżkami ❤❤❤ wiercił się tak strasznie, ze pani się smiala ze go nie zmierzy bokiem.. Próbowała z 2 minuty, ale nie dało sie bokiem 😂 ma 2.5cm. Mocno kosmówka siedzi. Nic sie nie powinno dziać. Mowi, ze jak mdłości przeszly to juz nie powinny wracać i tylko teraz zachcianki i rosnący brzuch ❤ ogólnie mega jestem zadowolona ❤

Wedlug usg 9+1 dzisiaj :)

Jaki piękny widok na USG 😍 Ja mam wizytę 14.05 i będzie to 9 + 4 - mam nadzieję, że też taki ujrzę! Już nie mogę się doczekać!!!
 
Ja po wizycie! ❤ Serduszko bije. Tętno 160 🤭 ponoc idealne. Maluszek ruchliwy. Widzialam jak rusza rączkami i nóżkami ❤❤❤ wiercił się tak strasznie, ze pani się smiala ze go nie zmierzy bokiem.. Próbowała z 2 minuty, ale nie dało sie bokiem 😂 ma 2.5cm. Mocno kosmówka siedzi. Nic sie nie powinno dziać. Mowi, ze jak mdłości przeszly to juz nie powinny wracać i tylko teraz zachcianki i rosnący brzuch ❤ ogólnie mega jestem zadowolona ❤

Wedlug usg 9+1 dzisiaj :)

Zobacz załącznik 1115940

Cudownie 🥰❤️😍 rośnijcie zdrowo ❤️
 
Ja po wizycie! ❤ Serduszko bije. Tętno 160 🤭 ponoc idealne. Maluszek ruchliwy. Widzialam jak rusza rączkami i nóżkami ❤❤❤ wiercił się tak strasznie, ze pani się smiala ze go nie zmierzy bokiem.. Próbowała z 2 minuty, ale nie dało sie bokiem 😂 ma 2.5cm. Mocno kosmówka siedzi. Nic sie nie powinno dziać. Mowi, ze jak mdłości przeszly to juz nie powinny wracać i tylko teraz zachcianki i rosnący brzuch ❤ ogólnie mega jestem zadowolona ❤

Wedlug usg 9+1 dzisiaj :)

Zobacz załącznik 1115940
Sliczny maluszek!!! 😍❤️
 
Dziewczyny, ja się jednak denerwuje tym usg wczoraj bez serduszka i kombinuje żeby iść gdzieś na nfz żeby mi zrobili w przyszłym tygodniu usg ale już byłam w innym miejscu gdzie mi zlecili badania na nfz a teraz gdzie indziej miałabym kombinować na nfz, to chyba za dużo wymyślania [emoji848]
Wydaję mi się, że skoro lekarz stwierdził, że ciąża jest mlodsza to moglo jeszcze nie byc serduszka i to całkiem normalna sprawa. Ale rozumiem też twój niepokój bo sama wolałabym wiedziec po kilku dniach czy już sie pojawiło, dlatego jak bedzie możliwość to zapisz się juz w przyszłym tygodniu 😊
 
Ja mam ciaze pojedynczna. Mialam tydzien objawy i nagle zniknely. Balam sie najgorszego ale wczoraj okazalo sie ze ciaza zywa. Nie mialam plamien ale tez energia wrocila mdlosci zniknely a piersi przestaly bolec. Miejmy nadzieje ze tak juz zostanie i ze u Ciebie tez nic zlego sie nie dzieje. Zazywasz jakis progesteron?
Luteinę dwa razy dziennie najpierw 50mg dzisiaj kazał brać mi 100 mg x 2 dziennie
 
Dziewczyny, ja się jednak denerwuje tym usg wczoraj bez serduszka i kombinuje żeby iść gdzieś na nfz żeby mi zrobili w przyszłym tygodniu usg ale już byłam w innym miejscu gdzie mi zlecili badania na nfz a teraz gdzie indziej miałabym kombinować na nfz, to chyba za dużo wymyślania [emoji848]
Jeżeli bardzo się denerwujesz to może warto podejść.

Ale tak z boku patrząc to jak najbardziej możliwe, że jak ciąża młodsza to jeszcze serduszko nie biło i można odczekać. Ale z boku to każdy mądry :p


Ja też się wahałam dziś czy się wcześniej na USG nie wbić bo dopiero 22 maja mam wizytę z usg, a mam skierowanie też na usg osobno wystawione. Ale tak sobie myślę, że jakoś wytrzymam bo w zasadzie i tak do drugiego trymestru będę się denerwować, chyba bym musiała codziennie robić usg dla spokoju...
 
reklama
Do góry