reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A który to tydzień?
Dziewczyny, ja się jednak denerwuje tym usg wczoraj bez serduszka i kombinuje żeby iść gdzieś na nfz żeby mi zrobili w przyszłym tygodniu usg ale już byłam w innym miejscu gdzie mi zlecili badania na nfz a teraz gdzie indziej miałabym kombinować na nfz, to chyba za dużo wymyślania [emoji848]
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy [emoji846]
Mam taką wielką nadzieję, że będzie ok. Ciąża nieplanowana ale jak już jest to niech wszystko będzie dobrze.

Ale z moimi nerwami i przez ciśnienie może być różnie. Na nadciśnienie na razie nic nie dała. W poprzednich ciążach brałam od 2 trymestru na obniżenie bo miałam indukowane ciążą.
Jak duży jest ten mięśniak ?
Na pewno większy od pęcherzyka ale mówiła, że nie jest jakiś duży bardzo. Już o wielkość o nie pytałam. Idę za tydzień, to już powinnam wiedzieć co z ciążą. Jak będzie ok to mięśniakiem nie będę się przejmować.
A jak będzie źle to zajmę się mięśniakiem [emoji21]

Kurczę pomimo nerwów byłam pozytywnie nastawiona.
Teraz już sama nie wiem.
Wiecie ten aparat w naszej przychodni to stary jest, nie jest najwyzszych lotów. Kupili go jak byłam w pierwszej ciąży [emoji13] 18 lat temu... Wiec może tez i dlatego nie można było uwidocznić zarodka.
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy [emoji846]
Mam taką wielką nadzieję, że będzie ok. Ciąża nieplanowana ale jak już jest to niech wszystko będzie dobrze.

Ale z moimi nerwami i przez ciśnienie może być różnie. Na nadciśnienie na razie nic nie dała. W poprzednich ciążach brałam od 2 trymestru na obniżenie bo miałam indukowane ciążą.
Na pewno większy od pęcherzyka ale mówiła, że nie jest jakiś duży bardzo. Już o wielkość o nie pytałam. Idę za tydzień, to już powinnam wiedzieć co z ciążą. Jak będzie ok to mięśniakiem nie będę się przejmować.
A jak będzie źle to zajmę się mięśniakiem [emoji21]

Kurczę pomimo nerwów byłam pozytywnie nastawiona.
Teraz już sama nie wiem.
Wiecie ten aparat w naszej przychodni to stary jest, nie jest najwyzszych lotów. Kupili go jak byłam w pierwszej ciąży [emoji13] 18 lat temu... Wiec może tez i dlatego nie można było uwidocznić zarodka.

A masz możliwość pójścia prywatnie ?
Bo tak, sprzęt ma znaczenie .
 
Haha w takim razie trzymam kciuki za bliźniaki [emoji7]
Naprawde nie przejmuj sie na zapas, moja poszla do zlobka jak miala roczek, w domu nigdy nie robila drzemki i ja sie obawialam, ale jednak tam sie nauczyla. I potem pomagaja tez z sikaniem do nocnika.
Mnie to raczej wcale piersi nie bola, moze jedynie przy jakims ucisku, bo corka czasem jak ze mna lezy to sie wierci i skacze i czasem mi przywali.
Mam nadzieje, ze u nas bedzie tak samo i ze wroci do szkoly we wrzesniu, bo inaczej kiepsko bedzie z naszym zdrowiem psychicznym [emoji28] U nas wysylaja zadania do zrobienia, ale tak naprawde sa nie obowiazkowe. A poza tym wiekszosc z nich to jakies projekty, zeby zrobic cos z materialow recyklowanych, albo nauczyc sie tanczyc jakas piosenke na just dance [emoji6]
Gratuluje [emoji4]
Mi nie wiem czemu chodzi po glowie, ze moze beda blizniaki, chociaz w rodzinie nie ma i w ogole nie mialam jeszcze usg, ale jakos takie mam mysli... [emoji28] Do tego gdzies przeczytalam, ze kobiety po 35 roku zycia, z lekka nadwaga i niezamezne maja wieksze prawdopodobienstwo na blizniaki. No ja mam 35 lat i lekka nadwage a z partnerem jestesmy 10 lat ale bez slubu [emoji23][emoji23][emoji23]
Jaki piekny maluszek [emoji7][emoji3590][emoji3590][emoji3590] Graculuje!
 
reklama
A może pójdź prywatnie , pewnie mają lepszy sprzęt a będziesz spokojniejsza
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy [emoji846]
Mam taką wielką nadzieję, że będzie ok. Ciąża nieplanowana ale jak już jest to niech wszystko będzie dobrze.

Ale z moimi nerwami i przez ciśnienie może być różnie. Na nadciśnienie na razie nic nie dała. W poprzednich ciążach brałam od 2 trymestru na obniżenie bo miałam indukowane ciążą.
Na pewno większy od pęcherzyka ale mówiła, że nie jest jakiś duży bardzo. Już o wielkość o nie pytałam. Idę za tydzień, to już powinnam wiedzieć co z ciążą. Jak będzie ok to mięśniakiem nie będę się przejmować.
A jak będzie źle to zajmę się mięśniakiem [emoji21]

Kurczę pomimo nerwów byłam pozytywnie nastawiona.
Teraz już sama nie wiem.
Wiecie ten aparat w naszej przychodni to stary jest, nie jest najwyzszych lotów. Kupili go jak byłam w pierwszej ciąży [emoji13] 18 lat temu... Wiec może tez i dlatego nie można było uwidocznić zarodka.
 
Do góry