reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Też tak słyszałam. Nie nastawiam się na razie, poczekam, ale wolałabym, żeby się wyjaśniło do kolejnej wizyty. Na razie jestem w szoku :D
Hah przypomniała się mi sytuacja kiedy wyszedł ginekolog po mojego Męża zawołał go do gabinetu i mówi no Panie złoty strzał a Mój ale jak to złoty? A lekarz no bliźniaki jedna sekunda Mąż blady 😂😂😂
 
reklama
To nie wiedziałam, że jest możliwość badań na NFZ skierowanych od lekarza prywatnego po poronieniu we wczesnym tygodniu. A jeśli u mnie serduszko przestało bić w 10 tygodniu? To też się kwalifikuje??
Lekarz orywatny moze miec umowe podpisana z NFZ :) Moja gin ma podpisana bo pracuje w gabinecie i wlasnie zajmuje sie badania genetycznymi. W takim przypadku moze wypisywac na nfz o ile chce. Bo przyjmujac prywatnie moze tak naprawde robic co chce. Zaluje ze juz w szpitalu nie pracuje :(
 
To nie wiedziałam, że jest możliwość badań na NFZ skierowanych od lekarza prywatnego po poronieniu we wczesnym tygodniu. A jeśli u mnie serduszko przestało bić w 10 tygodniu? To też się kwalifikuje??
A co do poronienia.. mi wpisala na skierowaniu ze pierwsza ciaza stracona przed 8 tygodniem, wiec nie wiem jak to jest ale wydaje mi sie ze nie ma znaczenia chyba jaki byl powod i kiedy.
 
Gratulacje
Ja po wizycie! [emoji173] Serduszko bije. Tętno 160 [emoji2960] ponoc idealne. Maluszek ruchliwy. Widzialam jak rusza rączkami i nóżkami [emoji173][emoji173][emoji173] wiercił się tak strasznie, ze pani się smiala ze go nie zmierzy bokiem.. Próbowała z 2 minuty, ale nie dało sie bokiem [emoji23] ma 2.5cm. Mocno kosmówka siedzi. Nic sie nie powinno dziać. Mowi, ze jak mdłości przeszly to juz nie powinny wracać i tylko teraz zachcianki i rosnący brzuch [emoji173] ogólnie mega jestem zadowolona [emoji173]

Wedlug usg 9+1 dzisiaj :)

Zobacz załącznik 1115940
 
Cześć dziewczyny dopiero co dołączyłam ale chce się z wami podzielić moimi wątpliwościami. 4 maja uwidoczniona ciąża żywa, serduszko biło, zarodek 4 mm, drugie jajo przestało się rozwijać bo były dwa. Chciałam się was zapytać czy tez tak macie ze jednego dnia macie dolegliwości a drugiego nie? U mnie od wczoraj brak boli piersi i miałam śluz brązowy, lekarz mi odpisał ze mam się nie przejmować i obserwować. Ale jako ze jestem panikara to wariuje od rana.
Ja mam ciaze pojedynczna. Mialam tydzien objawy i nagle zniknely. Balam sie najgorszego ale wczoraj okazalo sie ze ciaza zywa. Nie mialam plamien ale tez energia wrocila mdlosci zniknely a piersi przestaly bolec. Miejmy nadzieje ze tak juz zostanie i ze u Ciebie tez nic zlego sie nie dzieje. Zazywasz jakis progesteron?
 
reklama
To ciekawie co mi jutro powie mi kazał zwiększyć z 2x1 na 3x1 jak dowiedział się o krwiaku a ze po 2 tyg się zmniejszył krwiak to ciekawa jestem co dalej. Właśnie wydaje mi sie ze luteinę mi przepisze.
Tzn ja zapomnialam dodac ze luteine bralam od samego początku. Po plamieniu mialam 3x1 luteine i 3x1 duphaston, wiec duzo. Ale wole sama luteine tez chocby z tego względu, ze jest bardzo tania. I wole też te leki dopochwowe, ktore od razu działają w tym miejscu co trzeba, a nie przechodza przez caly organizm, watrobe itd:)
 
Do góry