reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Zauważyłam dzisiaj, że boli mnie rana po szyciu po porodzie. Przez prawie dwa lata nawet nie pamiętałam, że tam jest. Wam też dokucza bizna?
Mi po porodzie szybko zgoila się rana po cc😉najgorzej jednak gdy w miejscu szycia zaczęły wychodzić włoski,zaczęły się wzrastać,puchla skóra w tym miejscu jakby stan zapalny coś okropnego😓teraz po 1.5roku już jest ok miałam sprawdzana ranę jednak moja gin oprócz nierównego zszycia😑nie widziała nic niepokojącego.🙂ciekawe jak będzie z blizna będzie pod koniec ciazy jak brzuszek będzie spory...
 
reklama
Mi po porodzie szybko zgoila się rana po cc😉najgorzej jednak gdy w miejscu szycia zaczęły wychodzić włoski,zaczęły się wzrastać,puchla skóra w tym miejscu jakby stan zapalny coś okropnego😓teraz po 1.5roku już jest ok miałam sprawdzana ranę jednak moja gin oprócz nierównego zszycia😑nie widziała nic niepokojącego.🙂ciekawe jak będzie z blizna będzie pod koniec ciazy jak brzuszek będzie spory...
Ja prosilam lekarza po porodzie zeby mnie zszył na 18-stke hyhyhy😂😂😂
 
Dziewczyny muszę się wyzalic, bo jakoś tak mi smutno, a mam wrażenie, że nikt mnie nie rozumie :( tesciowa niby mnie pociesza, ale po minie widziałam, że jest zmartwiona. jechałam na majówkę z myślą, że tesciowa mi potwierdzi ciążę, zobaczę już chociaż zarodek, a tutaj wielkie rozczarowanie- OM 18.03. USG 1.05. A tu tylko malutki pecherzyk 3,5 mm nawet bez żółtkowego. Pozytywny test owu był 4.04., pozytywny test ciazowy 20.04. więc jakby nie było wiek nie zgadza mi się mniej więcej o tydzień. Słyszalyscie kiedykolwiek o tym, żeby test owu był pozytywny na tydzień przed owu? Przez weekend przekopałam cały Internet i nie pomogło- mam wrażenie, że piersi zmalały i chyba juz powoli szykuje sie na najgorsze, bo ciezko mi uwierzyc, ze jeszcze bedzie dobrze. Jutro beta, wiec trzymajcie kciuki- moze mi to troche rozjasni sytuację, najchętniej poszlabym już na kolejne usg, ale to może za szybko? Co sądzicie?
Ja poszłam na ugs w 6tyg i 4dniu od ostatniej mies i okazało się że ciąża jest młodsza o 2tyg...🙄chociaż cykle miałam co 27dni regularnie...moja gin mówiła żeby się nie martwić bo owulacja mogła się przesunąć aż tak...narazie czekam do wizyty w tym tyg ale jak na szpilkach😬będzie dobrze grunt to pozytywne nastawienie😉(ale wiem że to nie łatwe)
 
Ja prosilam lekarza po porodzie zeby mnie zszył na 18-stke hyhyhy😂😂😂
[/QUOTE]
No u mnie szycie im nie wyszło😐 bo z lewej strony wygląda jakby rana szła do góry i niestety ten kawałek widać z majtek🤨ciekawe jak jest przy drugiej cc czy wycinaja stara blizna i robią nowa.?
 
Mi po porodzie szybko zgoila się rana po cc😉najgorzej jednak gdy w miejscu szycia zaczęły wychodzić włoski,zaczęły się wzrastać,puchla skóra w tym miejscu jakby stan zapalny coś okropnego😓teraz po 1.5roku już jest ok miałam sprawdzana ranę jednak moja gin oprócz nierównego zszycia😑nie widziała nic niepokojącego.🙂ciekawe jak będzie z blizna będzie pod koniec ciazy jak brzuszek będzie spory...
Ja nie dopisalam, że rodziłam naturalnie :p
A masz wybór przy drugim porodzie? Będziesz próbowała SN?
 
Ja nie dopisalam, że rodziłam naturalnie :p
A masz wybór przy drugim porodzie? Będziesz próbowała SN?
Chciałabym spróbować rodzic naturalnie...moja gin nie widzi przeciwwskazań co do czasu od ostatniego cc w grudniu minie 2lata i 2mies, tylko u mnie problem bo syn urodzony po 41tyg i duży.😉a do tego nie poleca szpitali w mojej okolicy bo lekarze nie chcą podejmować ryzyka i od razu cc nie ważny odstęp między porodami. Szkoda że moja gin nie pracuje w żadnym szpitalu i dlatego radziła żeby szukać szpitalu w większym mieście np Warszawa
 
Chciałabym spróbować rodzic naturalnie...moja gin nie widzi przeciwwskazań co do czasu od ostatniego cc w grudniu minie 2lata i 2mies, tylko u mnie problem bo syn urodzony po 41tyg i duży.😉a do tego nie poleca szpitali w mojej okolicy bo lekarze nie chcą podejmować ryzyka i od razu cc nie ważny odstęp między porodami. Szkoda że moja gin nie pracuje w żadnym szpitalu i dlatego radziła żeby szukać szpitalu w większym mieście np Warszawa
Po cc to chyba trzeba się położyć w szpitalu blisko terminu już tak? A do Warszawy masz daleko?
 
reklama
Do góry