reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej ❤️

Ja dzisiaj jakiś gorszy dzień mam. Nie spalam pol nocy... Obudziłam sie z jakas infekcja na dole.. Mega upławy i nie ladnie wygladaja... Do tego piersi prawie nie bolą.. I jak myslalam pozytywnie tak dzisiaj jakoś srednio.
Musze wytrzymać do srody bo mam wtedy wizyte. :/ dzisiaj 8+6
 
reklama
Hej ❤

Ja dzisiaj jakiś gorszy dzień mam. Nie spalam pol nocy... Obudziłam sie z jakas infekcja na dole.. Mega upławy i nie ladnie wygladaja... Do tego piersi prawie nie bolą.. I jak myslalam pozytywnie tak dzisiaj jakoś srednio.
Musze wytrzymać do srody bo mam wtedy wizyte. :/ dzisiaj 8+6
Pamietam, ze jakies 10 lat temu miałam jedyny raz infekcje intymna. No młoda byłam, wstyd mi było przed ginekologiem nawet i jak to wyczuł to powiedział „pani to jest nic, najgorsze infekcje to maja kobiety w ciąży i tez się leczy”. Takze paskudnie wyglądające upławy mogą właśnie być wynikiem paskudnej infekcji i tylko tyle ;)
A piersi mnie bolą raz mocniej, raz słabiej a Ty już całkiem daleko do przodu jesteś ;) powoli te objawy mogą ustępować ;)
 
Hej ❤️

Ja dzisiaj jakiś gorszy dzień mam. Nie spalam pol nocy... Obudziłam sie z jakas infekcja na dole.. Mega upławy i nie ladnie wygladaja... Do tego piersi prawie nie bolą.. I jak myslalam pozytywnie tak dzisiaj jakoś srednio.
Musze wytrzymać do srody bo mam wtedy wizyte. :/ dzisiaj 8+6
Ja sie obudzilam prawie z zawałem. Snilo mi sie ze poronilam i bylo pelno krwi. Jak wstalam od razu jak glupia lece i patrze ale na szczescie czysto.
Piersi mnie np praktycznie wcale nie bolą. A przy infekcji upławy sie zdarzają. A infekcja w ciazy to w ogole mozna powiedziec norma 😅 ja dalej walcze z jedna infekcją ktora sie przyczepila zaraz po owulacji 😂
Bedzie dobrze❤
 
Ej dziewczyny ktoras mowila ze na ciaza+ mozna sluchac serduszka. Gdzie i dlaczego ja czegos takiego nie mam 😭
 
@Piernik98 @Rumiankowa oby dziewczyny :) bo jak mialam myślenie tak pozytywne, ze szok, tak dzisiaj jakoś mnie tak wzięło. :/ a nie spałan bo sie posprzeczalam z mezem przed snem.. Oczywiście rano pogodzeni.. Ale tak mi hormony szalały, ze oczywiscie musialam sobie pobeczec :/ w dodatku strasznie mnie ten tydzień tak stresuje.. Bo moja mama i siostra poroniły w 9 tygodniu :/ co prawda każda druga ciaze.. Pierwsza bez komplikacji..

Mam nadzieję ze wszystko bedzie pojutrze dobrze :)
 
Mi po porodzie szybko zgoila się rana po cc😉najgorzej jednak gdy w miejscu szycia zaczęły wychodzić włoski,zaczęły się wzrastać,puchla skóra w tym miejscu jakby stan zapalny coś okropnego😓teraz po 1.5roku już jest ok miałam sprawdzana ranę jednak moja gin oprócz nierównego zszycia😑nie widziała nic niepokojącego.🙂ciekawe jak będzie z blizna będzie pod koniec ciazy jak brzuszek będzie spory...

Mnie nacieli dlatego trochę wyżej i nie miałam problemu z wrastaniem włosków. Bardzo szybko mi się zagoiło, ale zrobił mi się delikatny bliznowiec, w sensie że blizna jest lekko wypukła. Teściowa powiedziała, że gdybym teraz miała cesarkę to mi to wytną, zszyją jeszcze raz i najwyżej jakieś maści będę stosować żeby ten bliznowiec się drugi raz nie zrobił.
 
reklama
Ja dzisiaj spałam jak dziecko. Po tym spacerku wczorajszym zasnelam mimo drzemki ;p i spałam radośnie do rana.

w ogóle ostatnio mam jakies lepsze dni. Mdłości się czasem pojawiają ale raczej w drugiej połowie dnia i nie takie bardzo silne.

Niestety nasiliły mi się bóle kolan a nie wiem czy w ciąży będę mogła skorzystać z zastrzyków w kolana. To jedyne co na razie pomaga. Czeka mnie
Tylko ba iphone :(
o, serio? Nie widzę takiej funkcji albo jestem ślepa albo to na nowszy sprzęt bo ja mam jednak 8. Może będzie powód żeby wymienić na nowszy 😂
 
Do góry