reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Zrobilam dzis drugi test, ani nie czekalam odrazu pokazala sie druga gruba krecha :D ❤ a palant ci będzie wmawial ze masz pcos i to jest okres kuźwa.. 😂 a ja mam tak wysoko znow szyjke jak w ostatniej ciazy 😂 ludzie niby wyksztalceni w dziedzinie innych ludzi maja za glupkow,powiedzcie ze tak nie jest :/ to smutne jest..
IMAG8455.jpg
 
Miałam dwie cesarki więc blizna nie boli ale czuję takie ciagniecie w pochwie z jednej strony. Nie zawsze, kilka razy w ciagu dnia po parę minut. Dziwne takie uczucie, nigdy wcześniej nie miałam.

Może zachodzą podobne zmiany, a Ty w bliźnie po szyciu bardziej odczuwasz tudzież jesteś bardziej świadoma?
Ja rodziłam SN. Ale już wiem dlaczego mnie boli [emoji16] goliłam się wczoraj na szybko i zajechałam maszynka :baffled:
 
A znacie jakiś domowy sposób na ból głowy?
Boli mnie z jednej strony, łącznie z okiem tak falowo, trochę jak przy migrenie. Wzięłam ok. południa paracetamol 500 i wielkie g...

Kiedyś to jak mnie głowa bolała to brałam cokolwiek, w każdej ilosci...byleby przestało...bo to się funkcjonować nie da.
A teraz twardo nawet kawy nie wypiję...takiego stracha mam.
Też chętnie się dowiem. Ja miewam migreny tak bolesne, że nie mogę funkcjonować. Wymiotuję, obraz mi migocze, ból głowy tak za okiem jest nie do zniesienia.
 
Każdy jakas ma ;)
Ja kleszcza ostatni raz miałam w dzieciństwie (dobre 20 lat temu) - a lasy i łąki odwiedzam bardzo często ;D no i właśnie psy od kiedy maja tego frontline zakrapianego regularnie to tez nie przynoszą a codziennie 2h w lesie spędzają. W tym roku podobno jakas plaga tego dziadostwa wiec może coś się zmieni i jakiegoś zobaczę ;p

a no i ciekawostka - kolega przyniósł kleszcze ze spaceru po centrum miasta :D
Ja też miałam z rok temu na ręce. A mieszkam w mieście i wracałam ze sklepu właśnie.. Obrzydlistwo.
 
Miałam dwie cesarki więc blizna nie boli ale czuję takie ciagniecie w pochwie z jednej strony. Nie zawsze, kilka razy w ciagu dnia po parę minut. Dziwne takie uczucie, nigdy wcześniej nie miałam.

Może zachodzą podobne zmiany, a Ty w bliźnie po szyciu bardziej odczuwasz tudzież jesteś bardziej świadoma?
Ja z klaudią rodzilysmy w jednym dniu tylko ona godzine szybciej :p
Tez rodzilam SN i ja np nie czuje blizny :p
 
Dziewczyny muszę się wyzalic, bo jakoś tak mi smutno, a mam wrażenie, że nikt mnie nie rozumie :( tesciowa niby mnie pociesza, ale po minie widziałam, że jest zmartwiona. jechałam na majówkę z myślą, że tesciowa mi potwierdzi ciążę, zobaczę już chociaż zarodek, a tutaj wielkie rozczarowanie- OM 18.03. USG 1.05. A tu tylko malutki pecherzyk 3,5 mm nawet bez żółtkowego. Pozytywny test owu był 4.04., pozytywny test ciazowy 20.04. więc jakby nie było wiek nie zgadza mi się mniej więcej o tydzień. Słyszalyscie kiedykolwiek o tym, żeby test owu był pozytywny na tydzień przed owu? Przez weekend przekopałam cały Internet i nie pomogło- mam wrażenie, że piersi zmalały i chyba juz powoli szykuje sie na najgorsze, bo ciezko mi uwierzyc, ze jeszcze bedzie dobrze. Jutro beta, wiec trzymajcie kciuki- moze mi to troche rozjasni sytuację, najchętniej poszlabym już na kolejne usg, ale to może za szybko? Co sądzicie?
Ja miałam Om 16.03 czyli chwilkę przed Tobą. Tez miałam pusty pęcherzyk, w dodatku splaszczony. Jedyne co to w tym samym tygodniu w którym z Alicja mi się zaczęło, doszły mdłości. Ból piersi jest nadal ale są jak by mniejsze. Ból brzucha ciągle się utrzymuje. Ja idę w piątek. Będzie to 7+5, więc nawet nie czekam do 18ego.. Za bardzo się stresuje :/ może też umów się na koniec tygodnia?
 
Zrobilam dzis drugi test, ani nie czekalam odrazu pokazala sie druga gruba krecha :D ❤ a palant ci będzie wmawial ze masz pcos i to jest okres kuźwa.. 😂 a ja mam tak wysoko znow szyjke jak w ostatniej ciazy 😂 ludzie niby wyksztalceni w dziedzinie innych ludzi maja za glupkow,powiedzcie ze tak nie jest :/ to smutne jest.. Zobacz załącznik 1114950
:tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny muszę się wyzalic, bo jakoś tak mi smutno, a mam wrażenie, że nikt mnie nie rozumie :( tesciowa niby mnie pociesza, ale po minie widziałam, że jest zmartwiona. jechałam na majówkę z myślą, że tesciowa mi potwierdzi ciążę, zobaczę już chociaż zarodek, a tutaj wielkie rozczarowanie- OM 18.03. USG 1.05. A tu tylko malutki pecherzyk 3,5 mm nawet bez żółtkowego. Pozytywny test owu był 4.04., pozytywny test ciazowy 20.04. więc jakby nie było wiek nie zgadza mi się mniej więcej o tydzień. Słyszalyscie kiedykolwiek o tym, żeby test owu był pozytywny na tydzień przed owu? Przez weekend przekopałam cały Internet i nie pomogło- mam wrażenie, że piersi zmalały i chyba juz powoli szykuje sie na najgorsze, bo ciezko mi uwierzyc, ze jeszcze bedzie dobrze. Jutro beta, wiec trzymajcie kciuki- moze mi to troche rozjasni sytuację, najchętniej poszlabym już na kolejne usg, ale to może za szybko? Co sądzicie?
Nigdy przenigdy nie mysl negatywnie.. zawsze mysl pozytywnie polecam ci ksiazke potęga podswiadomosci ❤ bedzie dobrze u mnie gin stwierdzil ze dostane okres.. a ja mam znow dwie grube krechy kochana :* nienastawiaj sie negatywnie :* bedzie dobrze,cierpliwie czekaj
 
Do góry