reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny mam straszne gazy . litości :/

Ale jest jeszcze coś czego nie miałam w 1 ciąży i jestem przerażona.
Otóż jak robię siusiu to " pierdze" cipka. Masakra wiem jakiś dramat.
I nie nie było stosunku że pęcherzyki powietrza się dostały.
O co chodzi ?
Może Was rozbawię ale mi do śmiechu nie jest bo nie wiem co to oznacza :/
Próbowałam wyczytać w internetach ale nie ma za wiele mądrości albo nie znalazłam :/ pomóżcie.
Miała któraś z Was tak ? Co to może być ?
😩🤔🤷‍♀️
Jeszcze dodam że dzisiaj nie mogłam za wiele stać bo mnie spojenie łonowe rozsadza.
 
Dziewczyny mam straszne gazy . litości :/

Ale jest jeszcze coś czego nie miałam w 1 ciąży i jestem przerażona.
Otóż jak robię siusiu to " pierdze" cipka. Masakra wiem jakiś dramat.
I nie nie było stosunku że pęcherzyki powietrza się dostały.
O co chodzi ?
Może Was rozbawię ale mi do śmiechu nie jest bo nie wiem co to oznacza :/
Próbowałam wyczytać w internetach ale nie ma za wiele mądrości albo nie znalazłam :/ pomóżcie.
Miała któraś z Was tak ? Co to może być ?
😩🤔🤷‍♀️
Jeszcze dodam że dzisiaj nie mogłam za wiele stać bo mnie spojenie łonowe rozsadza.
Ja tak pierdzialam cipką czasem po stosunku wlasnie 😂😂😂 no ale jak stosunku nie bylo to nie wiem 🤔
 
Bo ja już skierowanie dostałam na badania a na wizycie był sam pęcherzyk i nie wiem czy robić czy się wstrzymać. Trochę tak głupio, pójdę bez wyników to jeszcze pomyśli, że czekałam z nadzieją na brak zarodka i nie zrobiłam badań bo po co..
Jak dostałaś skierowanie to oczywiscie zrób bo lekarz ma prawo być zły, że przychodzisz bez wyników badań. Ja wcześniej nie dostałam skierowania dlatego nie robiłam.

A ja bardzo chciałabym karmić chociaż pół roku. Z małą nie wyszło. Męczyłyśmy się do 6 tygodnia. Nie potrafiła ssać, brodawki miałam nie wyrobione, nie umiałam jej przystawić jak należy. A mleko miał tyle, że musiałam mrozić bo lodówka już była pełna. Tak mi było żal przechodzić na sztuczne, czułam się nie spełniona.. A cc też bym chciała na życzenie, ale jak będzie nie wiem. Nie dam rady drugi raz SN.
Jeśli przyjdzie Ci jednak rodzic sn to pamietaj, że czasem jest tak, że kolejne dziecko jest łatwiej urodzić. Wiadomo nie jest to reguła ale czasem tak jest.

Bardzo sie zdenerwowalam przy rozmowie z bylym wlascicielem mieszkania ale szybko sie uspokoilam bo wiem ze nie powinnam sie denerwowac jednak no sie stalo wyprowadzil mnie bardzo mocno z rownowagi bardzo sie boje ze to zaszkodizlo dziecku. Czy moglo sie cos stac? Bolal mnie brzuch tak z 2 minuty lekko z tego stresu i przestal ale bardzo sie boje ze to moglo miec jakis wplyw
Trudno zupełnie uniknąć stresu. Każda z nas pewnie się od czasu do czasu czymś wkurzy.

Cudowne odkrycie na głod w czasie STRASZNYCH mdlosci MARCHEWKA I SOK POMARANCZOWY ❤❤❤ Moze komus tez pomoze. Po dzisiejszej kalarepie takie wzdecia mam bolesne az ze podziekuje i wiecej nie skosztuje 😪😒
Ja miałam w piątek wieczorem ochotę na marchewkę. Zjadłam i cała noc cierpiałam także ja będę unikac póki co 😉😂

Bralam dwa razy ostatnio, ale jak lek puści to znowu ból wraca. I to od żołądka do samego dołu. Jak na okres i tak jeszcze inaczej, ale nie wiem jak opisać..
Ja też miewam takie bóle. Od samego żołądka aż do dołu brzucha. U mnie to raczej jelitowe sprawy.

Hej dziewczyny :) nie wiem , czy ktos mnie pamięta:) poronilam w 5 tyg ciąży w kwietniu jak tu pisałam . Dziś zrobiłam test i znów jestem w ciąży:))))) także wskakuje do styczniowych mamusiek
Gratuluję :) i życzę spokojnej ciąży 😉

Kurcze od jakiegos czasu czuje sie tak jak po laktozie zastanawiam sie juz ktorys dzien czemu przeciez nic nie jem co ją zawiera no i czytam skład duphastonu... a biore 3x dziennie. To po nim ehhh i co teraz. Meczyc sie z dolegliwosciami mam? Bo raczej wersji bezlaktozowej nie ma...
A luteina też ma w składzie laktozę?

olejek z drzewa herba herbacianego, skuteczny i niegroźny dla nas. Jego minus to intensywny zapach.
Dobrze wiedzieć bo też mam teraz spore problemy z cerą.

Cos mnie tak dzis od rana brzuch pobolewa lekko jakby spięty był 🤔 no dziwne uczucie. Nie bardzo przeszkadza ale czuje jakby mnie rozpychało tak od srodka po zewnetrznych stronach no ale mam tez wzdecia wiec moze to jelita bolą 😂 juz nie raz pomylilam bóle...do tego sluzu tyle ze az czuje tą wilgoć caly czas a nieraz wrazenie jakby sie wrecz wylewala ze mnie (przepraszam za szczegoly) tez go tyle macie?. I tylko patrze jak glupia czy nie krwe przypadkiem. Jutro 9 tydzien juz zaczynam 😵
U mnie dużo śluzu. Już od jakiegoś czasu.

Współczuję tym z Was, które męczą mdłości. U mnie takie silne mdłości minęły. Teraz tylko od czasu do czasu mi niedobrze ale ogólnie nie jest źle w tej kwestii. Za to nadal jestem zmęczona a nie mam możliwości spać kiedy chce. Relacje z partnerem też ostatnio jakoś kuleja. Wkurza mnie wszystko i mam chumorki co nam też nie pomaga.
 
Jak dostałaś skierowanie to oczywiscie zrób bo lekarz ma prawo być zły, że przychodzisz bez wyników badań. Ja wcześniej nie dostałam skierowania dlatego nie robiłam.


Jeśli przyjdzie Ci jednak rodzic sn to pamietaj, że czasem jest tak, że kolejne dziecko jest łatwiej urodzić. Wiadomo nie jest to reguła ale czasem tak jest.


Trudno zupełnie uniknąć stresu. Każda z nas pewnie się od czasu do czasu czymś wkurzy.


Ja miałam w piątek wieczorem ochotę na marchewkę. Zjadłam i cała noc cierpiałam także ja będę unikac póki co 😉😂


Ja też miewam takie bóle. Od samego żołądka aż do dołu brzucha. U mnie to raczej jelitowe sprawy.


Gratuluję :) i życzę spokojnej ciąży 😉


A luteina też ma w składzie laktozę?


Dobrze wiedzieć bo też mam teraz spore problemy z cerą.


U mnie dużo śluzu. Już od jakiegoś czasu.

Współczuję tym z Was, które męczą mdłości. U mnie takie silne mdłości minęły. Teraz tylko od czasu do czasu mi niedobrze ale ogólnie nie jest źle w tej kwestii. Za to nadal jestem zmęczona a nie mam możliwości spać kiedy chce. Relacje z partnerem też ostatnio jakoś kuleja. Wkurza mnie wszystko i mam chumorki co nam też nie pomaga.
Tak luteina tez ma laktoze
 
Hej u mnie dzis 9+4, kiedy to zleciało, w piatek wizytuje. Na szczęście mdłości Mi odpuscily i wróciła chęć do ruszenia się, staram się całe dnie spędzać na dworzu, dzis jak mąż mnie zaprosił na spacer tak 9 km zrobiliśmy :)
O to mnie pocieszylas, bo mi sie teraz okropnie nic nie chce, jak chwile postoje, np zeby gary pozmywac, to zaraz jestem zmeczona. I pomimo, ze juz mozemy z domu wychodzic i jest piekna pogoda to mi sie nie chce. Mam nadzieje, ze wkrotce to zmeczenie mi przejdzie. U mnie teraz 7+3.
Dziewczyny mam straszne gazy . litości :/

Ale jest jeszcze coś czego nie miałam w 1 ciąży i jestem przerażona.
Otóż jak robię siusiu to " pierdze" cipka. Masakra wiem jakiś dramat.
I nie nie było stosunku że pęcherzyki powietrza się dostały.
O co chodzi ?
Może Was rozbawię ale mi do śmiechu nie jest bo nie wiem co to oznacza :/
Próbowałam wyczytać w internetach ale nie ma za wiele mądrości albo nie znalazłam :/ pomóżcie.
Miała któraś z Was tak ? Co to może być ?
😩🤔🤷‍♀️
Jeszcze dodam że dzisiaj nie mogłam za wiele stać bo mnie spojenie łonowe rozsadza.
Ja mialam takie mocne gazy przedtem, brzuch mnie bardzo bolal od tego, niestety stwierdzilam, ze wiele warzyw tak na mnie dziala. Teraz jest lepiej, ale nadal mam taki wzdety brzuch jakbym juz byla w piatym miesiacu 😒
 
reklama
Hej, pijecie kawę? Jeśli tak to zwracacie też uwagę na kofeinę w innych produktach - np herbacie, czekoladzie, żeby pilnować 200mg?

Ja jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to odstawiłam kawę, właściwie w pracy w domu nawet nie była mi potrzebna, ale jak od jutra wracamy do biura to nie wiem czy nie będę miała potrzeby, żeby się napić. I tak zastanawiam się nad tą kwestią.
 
Do góry