reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja też nie mam mdłości,ale za to nie mam apetytu jeśli chodzi o sniadania fuuuuu, na siłę coś zjem bo trzeba 😊 jedynie to woce mi śmiało wchodzą 😊chociaz tyle....A chcecie karmić piersią?bo ja tak,tylko mleko też słabo mi wchodzi, staram się jadąc sery białe i jogurty natuealne5 chociaż..
Tak chce karmić piersią. Mam nadzieję, że lepiej to zniosę tym razem niż przy synu. A co ma nabiał do karmienia piersią?
 
reklama
Cześć chcialam sie przywitac i przyłączyć do Was. Mogę ? Jestem Ewelina termin mam na 27.12. Wizyte u ginekologa juz miałam niestety na usg widac jakis skrzep krwi, dostalam duphaston 3×1, mam sie oszczędzać i wizyta kontrolna za 2 tygodnie. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ciezko jednak odpoczywac jak w domu mamy 10 miesięczna córkę , boje sie troche nie wiem jak sobie poradzimy z brzuszkiem i biegajacym maluchem ale trzeba byc dobrej mysli. Tyle tytaj piszecie ze ciezko bedzie wszystko nadrobić ale teraz postaram sie byc na bieżąco.
Cześć i gratulacje [emoji4]
Mam termin na 29 grudnia, a do lekarza idę w środę na pierwszą wizytę.
 
Robiłyście badania z krwi i mocz zanim miałyście pewność czy wszystko dobrze będzie na usg? Bo zastanawiam się czy robić przed wizytą czy dopiero po?
Ja nie robiłam badań przed USG. Ba, ja jeszcze nie robiłam bo u mnie w mieście laby są pozamykane a to już końcówka 10 tygodnia! Jak się w przyszłym tygodniu nie da u mnie w mieście to pojadę do innego bo chce wiedzieć na czym stoję, czy wyniki mam w porządku.

Ja zrobiłam niektóre jak morfologie, głupotę t-shirt że względu na moją niedoczynnosc. Moczu nie robiłam ale w sumie można by było
Ale się uśmiałam z Twojego słownika 🙈🙈😂😂

No tak ale jak się pije więcej mleka to pokarm podobno szybko nie zanikoniecznie...z tego co mi mówią
To źle Ci mówią. Mój synek miał alergie na białko mleka krowiego więc i ja nie jadłam nic z nabiału a karmiłam go przez 15 miesiący 😉
 
Hej mamusie,
długo zwlekalam żeby do was dałaczyc obecnie 9 tydzień i 2 dzień drugiej ciąży, pierwsza zakończyła się poronieniem.
Jak sobie radzicie z mdłościami i wymiotami bo już wszystkiego próbowałam i nic nie pomaga?
Cześć [emoji846]
Mi jest lepiej po sokach warzywnych lub warzywno-owocowych zanim coś zjem. Ale to też różnie...dzisiaj od 6 rano caly czas mnie muli...
 
Takie mam smieszne przemyslenia to znaczy tak...urodziłam się z zębem. W szpitalu w ktorym przyszlam na swiat od ponad 20 lat bylam tylko ja i 1 dziecko z takim czyms. Myslicie ze to jakos genetycznie idzie czy czysty przypadek 😂. U mnie w rodzinie nikt nie mial zeba rodząc sie ale czy moje dziecko jest jakos na to "narazone" 😅😅😅 dodam że wyrwali mi go chwile po porodzie na żywca 🙄😰 nie pamietam juz bolu ale napewno musial byc spory 😂
A czemu Ci wyrwali tego zeba? Moj m przedtem robil zdjecia noworodkom w szpitalach i mowil, ze tez sie spotkal z przypadkami, ze dziecko urodzilo sie z zebem, ale czestsze byly przypadki dzieci z 6 palcami u stopy. Wtedy ten jeden palec zwykle usuwaja, ale po co zeba wyrywac to nie rozumiem.

Witam nowe mamusie ❤️

Rozwazam przylot do Polski w lipcu, jak myslicie, czy to mozliwe?
 
A czemu Ci wyrwali tego zeba? Moj m przedtem robil zdjecia noworodkom w szpitalach i mowil, ze tez sie spotkal z przypadkami, ze dziecko urodzilo sie z zebem, ale czestsze byly przypadki dzieci z 6 palcami u stopy. Wtedy ten jeden palec zwykle usuwaja, ale po co zeba wyrywac to nie rozumiem.

Witam nowe mamusie ❤

Rozwazam przylot do Polski w lipcu, jak myslicie, czy to mozliwe?
Wyrwali bo stwierdzili ze jest on niebezpieczny, nie byl jakby dosc stabilny. Ogolnie wyrywa sie podobno od razu takiego zęba.
 
Oooo mi powiedzial ze krwiak sie sam nie wchłonie, musi sie sam oczyścić. Mam wizyte u innego gin w poniedziałek zobaczymy co powie

Nie zawsze się oczyszcza oczywiście ze dziewczyny krwawią i plamią ale w tedy właśnie jest strach bo może pójść z dzieciątkiem. Plamisz ?
 
Cos mnie tak dzis od rana brzuch pobolewa lekko jakby spięty był 🤔 no dziwne uczucie. Nie bardzo przeszkadza ale czuje jakby mnie rozpychało tak od srodka po zewnetrznych stronach no ale mam tez wzdecia wiec moze to jelita bolą 😂 juz nie raz pomylilam bóle...do tego sluzu tyle ze az czuje tą wilgoć caly czas a nieraz wrazenie jakby sie wrecz wylewala ze mnie (przepraszam za szczegoly) tez go tyle macie?. I tylko patrze jak glupia czy nie krwe przypadkiem. Jutro 9 tydzien juz zaczynam 😵
 
reklama
Cos mnie tak dzis od rana brzuch pobolewa lekko jakby spięty był [emoji848] no dziwne uczucie. Nie bardzo przeszkadza ale czuje jakby mnie rozpychało tak od srodka po zewnetrznych stronach no ale mam tez wzdecia wiec moze to jelita bolą [emoji23] juz nie raz pomylilam bóle...do tego sluzu tyle ze az czuje tą wilgoć caly czas a nieraz wrazenie jakby sie wrecz wylewala ze mnie (przepraszam za szczegoly) tez go tyle macie?. I tylko patrze jak glupia czy nie krwe przypadkiem. Jutro 9 tydzien juz zaczynam [emoji43]
Też mam takie uczucie.
Co do śluzu to na razie nie jest go zbyt dużo.
Ale też zagladam.
 
Do góry